Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyuzo

Oldal: 12
Dátum: 2010.05.18. 07:35:35
Sziasztok:D

Lenne egy olyan gondom, hogy van egy kvízkérdés aminek a válasza nem helyes

Milyen állatot küldtek az amerikaiak először az űrbe?

Itt ahelyes válasz a majom, ami nem igaz, és sajnos én a helyes választ jelőltem be ami az egér, és emiatt elbuktam a dogot és így a küldetést kezhetem előröl

"Az egerek indultak el először az űrbe, 1950. augusztus 31-én. Sajnálatos módon az ejtőernyőrendszer meghibásodása miatt a rakéta leszálláskor a földbe csapódott, és az állatok elpusztultak. 1951-ben már 11 egérke utazott együtt Yorick majommal az Aerobee fedélzetén. A majom szerencsésen túlélte az űrutazást."


Arról meg nem tehetnek, hogy landoláskor elbukták a dolgot:P

Remélem kiveszítek a kvízkérdést vagy modosítani kell:P

Köszönöm
Dátum: 2010.03.28. 22:39:37
köszi beprobálkozom ott is
Dátum: 2010.03.28. 22:26:52
Sziasztok!

Én meg két napja azt látom, hogy 67 CSp-ről nem megy feljebb így kénytelen voltam a gyorsításnál beváltani 50 őskövet, hogy legyen cselekvéspontom most nem használok belőlle semmit kiváncsi vagyok 267-ről megy e feljebb:D Remélem igen, mert kiakadok ha nem.. És ha nem fog feljebb menni akkor mi lesz?

Előre is köszi
Dátum: 2010.03.14. 00:00:17
megvan a válasz csak nem lehet törölni a hozzászólást bocsika
Dátum: 2010.02.26. 10:16:12
Semmi baj köszönöm azért
Dátum: 2010.02.26. 09:54:20
köszönöm
Dátum: 2010.02.26. 09:49:28
Sziasztok!!!!

Engem az érdekelne, hogy az hogyan lehetséges, hogy ismerősömnek 30 szintű az építése, és 30 szintű a tudatturbója, de mikor az építésre rakja a tudatturbót akkor azt írja ki, hogy 30+10, nem 30+15-nek kellene lennie?
Dátum: 2010.02.20. 17:10:33
hmmm... csak megjegyzem nem azt írtam, hogy annyiért vegye meg amennyiért eladta:D

De legyen ez a ti döntésetek, csak gondoltam nem lett volna rossz fejlesztés, és asszem nem csak én gondolom így, de ezekután már senki nem fog erről csacsogni..

Köszönöm a választ és további jó játékot:)
Dátum: 2010.02.20. 16:11:32
De ez meg azért nem fer, mert a lélekkufár meg baromi keveset ad érte, nem beszélve az aukciósház 1 aranydukát mondjuk egy nyakláncért? De lehetne azt is csinálni, hogy nem minden cuccot lehessen eladni, és mindnek lenne egy alsó határa is és úgy már nem annyira gáz, amúgy meg a szakinak akkor is lesz értelme, mert kell küldihez is a kereskedelem szakértelem nyomatása, na meg nem bizti, hogy lesz olyan cumo, ami nekem kell és csak akereskedőnél fogom tudni megvenni ...De amúgy lehetne korlátozni is mondjuk a tárgy színtjét is lehetne a vásárló színtjével befolyásolni PL: 26 szintű tárgyat csak 23-tól-29színtú karik vehessenek meg.. Mint ahogy a portya is fel-le is 4-5 színtig csapkodhatsz, akkor ezt is be lehet határólni, bármilyen színtkülömbséggel... amit írtam az csak példa...

De legyünk öszínték, megküzdöttél valamiért és bagatelért venné be az aukciós is és a kufár is:(

Azért legalább az értéke 50%-át adnák a megvásárólt cuccok eladásáért....
Dátum: 2010.02.20. 14:14:11
Sziasztok!!!!

Lehet nem jó helyre írtam, és lehet már valaki ezt a témát feldobta, de nincs energiám visszaolvasni:)

Én arra gondoltam, hogy miért nincs egy olyan funkció ahol a te saját megvásárolt tárgyaidat el tudd adni más játékosoknak és ne a lélekkufárnak?

Például van egy arany kígyókardod (de bármilyen más tárgy is lehet akár relikvia stb..)és azt eladásra szánod mert nem kell és mondjuk LE-át vagy kristálypontért, vagy aranydukátért, vagy akár lélekgyémántért megveheti az akinek kell...

PL:Az eladó fél meghatározza, hogy arany kígyókardért kér 100 kristálypontot és az első aki lecsaprá azé a cucc... (ezt példának szántam kérhet érte akár 5000LE is)

Vagy ha ezt nem lehet, akkor a szövetségen belűli társaknak eladni vagy elcserélni velük:P
Dátum: 2010.01.28. 18:50:00
Az összeset?, mert semmi nincs neki:) És valamikor visszakap belőle?
Ez kegyetlen:D

Köszi a választ
Dátum: 2010.01.28. 18:46:13
Sziasztok!!!!

Engem az érdekelne, hogy az hogyan lehet, hogy van 61k össz építése valakinek és nincs szerencséje?

Előre is köszönöm a választ
Dátum: 2009.10.23. 14:02:55
Na azt már buktuk csak az a baj, hogy nem sok olyan szővetség van ahol veled egyszíntűek vannak azaz nem erősek meg gyengék, hanem mondjuk 14-19 színtig és akik vannak, hogy mindenki tudja élvezni a háborút, ( mert annek nincs értelme, hogy olyan szővit hívjunk ki akik 30-45 és 1-8 színtű tagokkal vannak ellátva, mert akkor senki senkit nem tud csapkodni.)azok meg karakterileg gyengék.. Én erről nem tehetek, most akkor minden világ békés és építő legyen komolyan... Na mindegy vesztünk ez tuti, de majd idővel lesz megtortlás ennyi...Bár nekem az is fura, hogy 14-18 színtüek és még annyi sincs, hogy fegyver vagy karakter építés valamilyen színten, semmi a tulajdonságösszegük is az építési szerencse miatt akkora amekkora, kezdem aszt hinni, valamelyik horda farmjai :D:D:D:D, Mert vannak építős szövik, de azok azért valamilyen színten magúkat is és a fegyvereiket is építi:P ezeknek meg csak buzogány bőrpajzs, és hát ha építők és nem farmok, akkor a küldetések miért nincsennek nyomatva, na mindegy ...Asszem mamár befejezem a hisztit, kezdem túltenni magam a vereségen :D:D:D:D
Dátum: 2009.10.23. 12:23:39
Ja értem igazad van végül is akkor mi vagyunk a szemetek, mert háborúzunk és mertük azt hinni, hogy ez nem a békés világ, oké rendben Hülye voltam hogy szóvá mertem tenni, igazad van minek háborúzik aki nem birja a vereséget.....
Dátum: 2009.10.23. 08:58:44
Sziasztok!!!

Na már megint itt verem magam, de kiváncsi vagyok, hogy olyankor mi van ha csatázol valakivel azaz két szővi háborúba van, és az egyik folyamatosan veria másikat a PC-vel, de közben a töbi társa a háború idejére kilép, és aki bentmaradt azt nem lehet verni, mert valszeg egy másik horda tagja direkt kivégzi...Ez most milyen fer háború....Mert nekem senki ne mondja hogy 10 óra latt nem épül fel a karaktere.... És így nagyon az az érzésem,hogy a szővi egy másik horda farmja

Mert hamár valaki bevállal egy olyan szővivel háborút akinek van PC-je akkor elvárja, hogy fer küzdelem van, nem azt mondom, hogy ne használja a PC-t azzal nincs gond, de így egy kicsit aljas dolognak tünik nagyon...Nem lehetne azt csinálni ilyenkor, hogy ha háború van akkor ne léphessenek ki a tagok? Mert ez kicsit egyoldalú háború lett....Igazából jó taktika, de szerintem elég sunyi és aljas megoldás
Dátum: 2009.10.22. 19:12:07
Nem mi támadunk, minket támadnak, de egyenlőre még nem bújtak oda Amúgy ez nem fer, hogy az aktíválható onnan is
Dátum: 2009.10.22. 15:21:17
Nekem egy kérdésem lenne ami lehet idiótának tünik, de kiváncsi vagyok rá..Lehet Pusztitás Citadellával csapást mérni, ha a szövetség emberei mind a katakombába van?
Dátum: 2009.09.28. 18:57:28
Értem akkor nem szóltam egy szót se köszönöm a választ
Dátum: 2009.09.28. 08:19:25
Sziasztok!!!!!

Kicsit lusta vagyok végigolvasni az egész topikot , és lehet, hogy ezt a kérdést feltették, de nekem lenne egy olyan gondom, hogy amikor vadászatnál a kvíz kérdésre válaszolok, és helyes választ adok, akkor nem +10%-ot ad a helyes válaszért….
Pl: Ezúttal nem kell messze menned a táborodtól: a legközelebbi domb tetejéről egy hatalmas owooti alligátor rohamoz meg. Eddig is a táborodat figyelte, épp lecsapni készült rád! Nos, így lesz a vadászból vad... végül persze te győzöl (+251 lélekenergia). +9 TP A szerzett lélekenergiából 23 a helyes válaszért kapott LE. Mert itt pl 25-t kéne adni hisz az a 10%-a ....

És ez nagyon sok esetbe van így? Igaz nem sok az a 1-2 vagy 3 LE, de ha 100 kérdést veszünk akkor már elég húzos
Mert azt megértem, ha mondjuk 109 LE nem + 11, hanem csak 10 a helyes válaszért járó bonusz.
Lehet nem jó helyre raktam be ezt a kérdést, de remélem, kapok rá választ…
Előre is köszönöm....
Dátum: 2009.09.01. 18:12:09
Sziasztok!!!

Nem tudom, hogy jó helyen teszem e fel a kérdésem, de azt szeretném megtudni, hogy amit a 4.világba feltett kvíz kérdést, azt mondjuk egy másik világba már nem lehet újból feltenni?
Vagy mégis? Remélem érthető voltam
Oldal: 12