Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ghost86

Oldal: 1
Dátum: 2011.11.24. 21:35:05
Nem szoktam a fórumra írni, és egyébként is ritkán olvasom, de ez akkora hülyeség, amekkorát ln eddig elképzelni sem tudtam.

Néhány előttem szólót idézve és tovább gondolva;
gondolom hogy te is ingyen fogsz dolgozni (mert ilyen hozzászólással érzésem szerint süt ez rólad, hogy nem sokat dolgoztál életedben, sőt ... [ezt hagyjuk inkább és kérlek ne is reagálj rá...]), ahogy elképzeled a dolgokat.
Mivel az emberek nagy része szeretne ételt, italt és néha valamilyen szórakoztató dolgot venni, ezért pénzre van szükségük. Ha az ember valamit napi hosszú órákig csinál, azért pénzt kér az előbbi dolgokra. Ennek a játéknak a fejlesztői és a játékhoz kapcsolódó egyéb munkatársak nem kevés idejüket fektettek be, hogy most jó pár játékostársammal együtt itt tudjunk játszani, és a kisebb-nagyobb hibákon morgolódni.

Sok játékkal szemben ebben a játékban NINCS ÓRIÁSI KÜLÖNBSÉG a prémiumos és a nem prémiumos játékosok között. Már jó néhány játékkal találkoztam, amelyikben ha már kis pénzt belefektettél, akkor szinte sebezhetetlenné váltál. Ebben a játékban mint NEM PRÉMIUMOS el tudom mondani, hogy a társaim 90-95%-át simán le tudom verni (a prémiumosoknak is nagy részét). Emellett megjegyezném, hogy a kezdeti 7 őskövem is meg van még. A szövetségemben többségben becsületesen DOLGOZÓ, PRÉMIUMOS társaim közül nem egy elismerő szavakkal illetett, amikor megtudta, hogy egy nap prémium időszakot sem vettem igénybe.

A játék lényege az, hogy tudd, mit miért nyomsz meg. Ezt ha szánsz rá időt hamar meg lehet tanulni. A játék elején én sem gondoltam végig, mégis egy enyhén bukott helyzetből egy kellemes, szinte mindig nyerő pozícióba tudtam fordítani. És nem, nem szánok rá sok időt sem, ennek a hozzászólásnak az írásának ideje kb. 2-3 napnyi bejelentkezéssel egyenértékű.

A végén szeretném kihangsúlyozni, hogy nem bántsd se a fejlesztőket, mert a munkájuk gyümölcsét élvezzük, se a prémiumosokat, mert az ő adományuk miatt tudunk már jó néhány éve játszani. Segítségképpen el lehet gondolkoznod, hogyan is működik a játék, lehet beszélgetni, kérdezni a másik embertől. Én is nem egy támadómmal jól el tudtam beszélgetni, hiába vitte el a fél napi munkámat, ha el tudta vinni, akkor ÉN csináltam valamit rosszul, ez arra sarkalhat, hogy erősebb, jobb legyek. (Most már van olyan ellenfelem, aki régebben engem fosztogatott, ma én fosztogatom őt, ja és prém.es. XD) Ha ennyire nem tetszik a játék, akkor... olvass könyvet.
Dátum: 2011.05.14. 13:34:37
Milyen hőmérsékletű a Nap?
5 millió °C
10 millió °C
15 millió °C *
20 millió °C

Az első kérdésem, hogy melyik része?
Felszíne 5780 K, koronája 5 millió K, magja kb. 13,6 millió K.
Ha úgy gondolom, akkor egyik lehetséges válasz sem igaz,
mert leggyakrabban a felszínét szokták emlegetni, amelynek kb 5800 K a hőmérséklete.
A kérdést értelmezve pedig átlagos értéket kellne feltételezni, ami pedig 5 millió fokhoz áll közelebb.
Dátum: 2011.02.05. 14:31:12
Köszönöm.
Ez most újdonság nekem, de most már értem.
Azt hittem, nem lesznek már ilyen meglepetések számomra, de tévedtem.
Dátum: 2011.02.05. 10:33:34
Az utóbbi napokban vettem észre, hogy kalandok során nem a legkisebb költségű varázs/gyógyital kerül kiválasztásra. Van jó néhány sárga gyógyitalom és zöld mannaitalom, mégis a nagyobbat választja ki (jelen esetben fekete kehely és liliomfőzet, ami a szintemnek megfelelő legmagasabb,ezen kívül tortám van még, más nincs). Lassan már nem merek elmenni kalandozni, mert hátha van benne egy olyan próba, ami italokat fogyaszt, és a tortát nem szeretném ilyen módon feláldozni.

A kalandok között a "csak lélekenergiába" nevű változat van kiválasztva, szóval ez nem lehet, meg amúgy is már régebb óta nem állítottam.
Dátum: 2010.08.30. 18:33:20
A felsoroltak közül melyik szónak van több értelme is?
Zöld
Szerelem *
Autó
Ajtó

A helyes válasz: Egyiknek sem.
Dátum: 2010.06.29. 19:40:48
Hogy hívják azt a férfi színészt, aki a Félelem nélkül című filmben Huo Yuanjia szerepét?
Jackie Chan
Jet Li
Eddie Murphy
Will Patton

Értelmetlen a kérdés, hiányzik legalább egy szó belőle.
"játszotta", "alakította" vagy
"nem vállalta el" ...
Dátum: 2010.06.25. 12:38:24
Mikor jött létre a weimari köztársaság?
1919 *
1899
1946
1857

Helyesírás az országok/... nevét nagy betűvel kell írni.
Dátum: 2010.06.23. 17:10:24
Mikor jött létre az alkotmányos királyság?
1222
1689 *
1492
1521

Hol? Melyik országban?
Ezt nem csak úgy feltalálták.
Dátum: 2010.06.17. 19:59:26
Hány napforduló van egy évben?
1
2
3
4

A kérdésfeltevő szerint 4,
de helyesen 2, mert a másik 2 az nap-éj egyenlőség.
Dátum: 2010.04.23. 16:36:03
Melyik állat vált híressé énektudásával hazánkban?
kisegér
kismacska
kistehén
kiskutya

Ez meg milyen intelligenciát mozgat meg? Törölni kérem.
Dátum: 2010.04.20. 20:29:06
Mik a sebesség mértékegységei?

km/s; m/h
kJ/kg; kJ/kg * °C
m/s; km/h
N/m; s/km

A helyes válasz az út és az idő hányadosa, tehát az első és a harmadik is jó megoldás. Attól még hogy nem használunk a hétköznapokban km/s-ot az létezik (lsd. fénysebesség 300.000 km/s = 300.000.000 m/s). A m/h-t pedig mondjuk a csiga sebességére lehet jól alkalmazni.
Dátum: 2010.01.24. 11:41:26
Nem tudom betűről betűre a kérdést, de valahogy így hangzott:

Melyik a legkisebb?
- nano
- piko
- mikro
- mili

A "nano"-t fogadja el, pedig az rossz válasz. A piko kisebb.
Kérem a javítást.

mili -> 10^-3
mikro -> 10^-6
nano -> 10^-9
piko -> 10^-12
Oldal: 1