Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pinterdenes

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.26. 09:05:37
Idézet: Ösvényjáró - 2010.04.25. 21:23:56
Nem lesz 0 LE-s portyája, fix minimum 820 LE-t kapok érte pingvinek gyöngye.

Kitartásom a töröltetéssel való fenyegetésből és kedves leveleiből fakad, nekem is kellett egy személyes kedvenc.


Csúsztatsz,nem baj?
Dátum: 2010.04.25. 20:56:03
Sziasztok.Segítséget kérnék.Ha a fórumon nem kaptam számomra megnyugtató választ a játékkal kapcsolatban,hova fordulhatok?Van-e ilyen esetre a Végzetúrnak email-címe vagy olyan elérhetősége,ahol reklamálhatok?
Köszönöm a választ!
ps:2010 januárban "rám szállt"egy tőlem jóval több extrával rendelkező karakter:Ösvényjáró néven.Azóta-2010.április 25-ét írunk-nem telik el úgy nap,hogy NAPISZINTEN nemegyszer ne támadna meg:ezzel elvéve számomra a játék lehetőségét,hisz nem azért csináltam karaktert itt,hogy egy másik jelenlétéhez igazodva játsszak.Hisz ha nem ezt teszem,a LE-ám oda,az ÉP-m dettó.És teszi ezt a karakteremmel 4 hónapja................................Túlzásnak tartom,és nem találok rá racionális magyarázatot,hisz nincs az a küldetés vagy bármi,ami ezt ilyen módon megmagyarázná.
Munkahelyem van,és nem tudok napi 8-10órákat net előtt tölteni,de egyfolytában órákat sem.
Tanácsokat kaptam itt:töröljem a karakterem pld.Nem szeretném:(Vagy lépjek magasabb szintre mint a támadóm:nem tudok,hisz a LE-m elrablásával elveszi ennek lehetőségét.Ha nulla LE-val hagyom napmintnap a karakterem:az is hasonló helyzetet eredményez.

Megköszönöm,ha valaki ír egy olyan elérhetőséget,ahol reklamálhatok,mert nem szeretném a játék lehetőségét egy más számára jó poén miatt elveszíteni.
Dátum: 2010.03.09. 21:29:03
De január óta,mindennap,napi minimum 2-szer,3-szor...?
Márciust írunk,és a mai napig semmi nem változott.
Dátum: 2010.03.08. 21:11:37
Kénytelen vagyok-amíg számomra megnyugtatóan-le nem zárul ez az ügy:felfüggeszteni a játékot:remélem nem hosszú ideig.
Történt ugyanis hogy számomra érthetetlen okból:hisz a mellékelt lista is mutatja-nem történik LE-szerzés-egy karakter-aki szemmel láthatóan nem a karakter fejlesztés miatt hanem gyerekes bosszantásból-de nem hagy békén:

X Idő Támadó Védekező Eredmény
Március 07. 11:54 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 23:04 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 16:25 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 20:00 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 13:19 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 20:22 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 10:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 107 lélekenergiát.
Február 25. 13:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Február 25. 07:07 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Nos,ezt itt is jelezem a játék szerkesztőinek-és amíg le nem zárul az ügy,nem vagyok hajlandó azért úgy pénzt,mint időt-energiát a játékba fektetni,amíg más nem a játékot játssza hanem ökörködik:finoman fogalmazva.
Üdv addig is:és jó játékot mindenkinek,aki a Végzetúr-ban a játékot szeret-né...
--------------------------------------------------------

ps:és ugyanúgy rám szállt:azóta sem hagy,holott egy LE-t sem tud rabolni,hisz nem játszom azóta.Ez így már nem a játék része:ez egy értelmetlen bosszantás.Az oké hogy többször támadhatsz egy karaktert,stb:de amikor hónapokon át valaki napiszinten támad...
--------------------------------------------------------
Mi lehet a megoldás,kultúráltan persze?Köszönöm a választ.
Idézet: winnie - 2010.03.08. 14:34:38
Idézet: Pinterdenes - 2010.03.07. 20:23:31
ps:és ugyanúgy rám szállt:azóta sem hagy,holott egy LE-t sem tud rabolni,hisz nem játszom azóta.


az enrgiahasznosítás szakértelemről nem hallott a kollega?


...de igen:de milyen energiát hasznosítassz ha átlagember létedre napi 1-szer tudsz a karaktereddel foglalkozni,akkorra viszont valaki-más senki persze-kihasználva erőfölényét,elrabolja a LE-ád?
...neked lehet hogy vicc, ösvényjáró:nekem nem,mert mivel meló mellett játszom,nem tudom a nap 24 óráját itt tölteni.
Kénytelen vagyok-amíg számomra megnyugtatóan-le nem zárul ez az ügy:felfüggeszteni a játékot:remélem nem hosszú ideig.
Történt ugyanis hogy számomra érthetetlen okból:hisz a mellékelt lista is mutatja-nem történik LE-szerzés-egy karakter-aki szemmel láthatóan nem a karakter fejlesztés miatt hanem gyerekes bosszantásból-de nem hagy békén:

X Idő Támadó Védekező Eredmény
Március 07. 11:54 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 23:04 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Március 04. 16:25 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 20:00 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 13:19 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 20:22 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Tegnap, 10:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 107 lélekenergiát.
Február 25. 13:42 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Február 25. 07:07 Ösvényjáró Pinterd A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Nos,ezt itt is jelezem a játék szerkesztőinek-és amíg le nem zárul az ügy,nem vagyok hajlandó azért úgy pénzt,mint időt-energiát a játékba fektetni,amíg más nem a játékot játssza hanem ökörködik:finoman fogalmazva.
Üdv addig is:és jó játékot mindenkinek,aki a Végzetúr-ban a játékot szeret-né...
--------------------------------------------------------

ps:és ugyanúgy rám szállt:azóta sem hagy,holott egy LE-t sem tud rabolni,hisz nem játszom azóta.Ez így már nem a játék része:ez egy értelmetlen bosszantás.Az oké hogy többször támadhatsz egy karaktert,stb:de amikor hónapokon át valaki napiszinten támad...
--------------------------------------------------------
Mi lehet a megoldás,kultúráltan persze?Köszönöm a választ.
Dátum: 2010.02.22. 14:38:45
Melyik szó nem illik a többi közé?

lakozik
él
fészkel
eszik

...nehéz?
Dátum: 2009.10.08. 09:18:16
Két őr két kapu előtt. Az egyik kapu a halálba vezet. Az egyik őr mindig hazudik. A másik mindig igazat szól. Egy kérdésed van. Mi legyen az?

Mit mondana a másik őr, melyik a helyes kapu?
Elmész az...?
A bal oldalitól megkérdezed: A jobb oldali őr kapuja a halálba vezet?
A bal oldali őrtől megkérdezed: Ez a jó kapu?

...törölni kérném,vagy normális válaszlehetőséget írjon be a beküldő.
Dátum: 2009.08.03. 13:23:52
Ki szerezte a Kincskereső kisködmön című regényt?
Juhász Gyula
Babits Mihály
Arany László
Móra Ferenc

De most tényleg?
Dátum: 2009.07.31. 19:36:37
Nény szer négy az ...
16
208
32
12

Törölni kérném,no comment.És ezt valaki jónak ítélte
Oldal: 1