Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.10.18. 00:07:08
A helyesírás tényleg pocsék, a kérdés jó, és az tényleg szén-monoxid.
Bár a CO2 is mérgező nagy koncentrátumban, a CO sokkal veszélyesebb, főleg egy borospincében.
Dátum: 2009.10.17. 16:18:20
Köszi!
Dátum: 2009.10.17. 14:59:56
Igen, de akkor mennyi a jó kérdésért kapható mennyiség egy bizonyos szinten? Ez engem is érdekelne.
Melyik a zenei hang négy jellemzője?

stílus, disszonancia, Doppler-effektus, hangerő
forma, ellenpont, összhangzás, hangerő
ritmus, dallam, harmónia, hangerő
hangmagasság, időtartam, hangszín, hangerő



Gyönyörű.
Dátum: 2009.10.17. 11:37:11
Ha építesz egy házat aminek minden fala Délre néz és arra sétál egy medve akkor az milyen színű?

barna
fehér
szürke
fekete


Ugyanabban a téves elképzelésben él a delikvens, mint az, aki a jegesmacit az "északi sark körül" megsétáltatva átírná a fizika törvényeit, de a kreativitás dicsérendő!
Dátum: 2009.10.13. 09:06:48
Ezek az idők is harmadolódnak. Ellenfél tagjai is 20 percenként támadhatóak.
Dátum: 2009.10.12. 19:54:46
Vagy V4-en pl.: 20 perc, az ilyesmivel nem számoltak, amikor elfogadták a VU-s kérdéseket...
Dátum: 2009.10.12. 19:46:34
Nyilván nem véletlenül kötnek beléd, ha ilyen finom szóval is gusztustalan elragadtatásokra vagy képes.

Amúgy meg nem ismered Vodkaslecsot, ő az egyik fő kritikusunk, tehát igen nyilvánvaló, hogy ha ilyen magas labdát dobsz fel neki, le fogja csapni.

*: Az eddigi 10 hsz-od alapján rendkívül nem vagy fórumra való, ne gyere ide, ha nem tudsz uralkodni magadon, mert egy fórumon vannak bizonyos szabályok és erkölcsi normák.
Dátum: 2009.10.12. 17:56:27
Mert 11-es nem tud 8-ast támadni.
http://vegzetur.wikidot.com/portya

Az alsó táblázat (nagyjából pontosan, azt hiszem, a 17. szint benne a rossz) mutatja az üthetőségi határokat.
Dátum: 2009.10.12. 16:44:01
Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
Darah a "minionos" megoldással az a baj, hogy iszonyatosak a szintkülönbségek a szövi szerkezetekben.


Nem vagyok otthon V3-ban, de sejtésem szerint nem sok szövit tudnál mutatni, ahol a szintátlaggal generált "minion" ne vonná be a tagok 80%-át a buliba. AL lélekkútját nem áll neki egy 30. szintű sem feltölteni, tehát ez badarság.


Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
-Minek üssék a nagy emberek az epiket, ha először ledarálhatják a minionokat 1-2 csata alatt, és utána lazán ölhetik az Epiket?


Kínáltam rá megoldást.

Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
-A "kis" tagok még ha le is verik a miniont, érdemben továbbra se tudnak beleszólni a "nagy" epikbe, márpedig a kincset az dobja!


Erre is.

Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
-Az eddigi rendszerhez képest kényszerpályát kapunk, ahol fölösleges bonyiként még a minionok regenjét, mennyiségét, feltámadását stb kell tárolni.


Minden változtatás igényelne programozási időt.

Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
-Iszonyat nehéz belőni a minionok szintjét. Mi van akkor, ha közben kilép a kicsi tag? Mi van akkor, ha belép újabb tag?


Ezt is kiküszöböltem.

Mi lenne, ha meg is akarnátok érteni, amit írtam, nem csak kitalált indokokkal dobálózni?
*: Direkt nem írtam be, miket írtam be, tessék visszakeresni, ha első körben lusták voltatok elolvasni.


Idézet: Birka - 2009.10.12. 14:46:54
Még mindig nem tudok jobbat a visszatapsolható epikusoknál


Én igen.


**: Idézet: Darah - 2009.10.12. 14:21:25
Itt már bonyolódik, hogy a későbbiekben lehet a szövetség tagszintjében akár 100-as nagyságrendű különbség is.


Eddigre kitör a 3. vh!
Dátum: 2009.10.12. 16:26:50
Azt jelenti, hogy 0%-os a karakter, tehát már 5-en megtámadták az elmúlt mittoménhány percben - számomra sem világos, hogy ez hány percre vonatkozik. Ergo hiába lenne elég ÉP-je, emiatt nem tudod támadni.
Dátum: 2009.10.12. 16:25:27
Vettél dupla kvízes gyorsítást?
Olyankor csinálja ezeket.
Dátum: 2009.10.11. 21:15:06
Avagy .
Dátum: 2009.10.09. 13:15:06
Na már bocsánat, de totál el vagytok tévedve!
Nem "plusz megkötést" generálnánk, hanem visszahoznánk azt a közösségi élményt, amit az epikus eleve hivatott nyújtani! Még véletlenül sem tekinthető a mostani helyzet etalonnak, mert akkor szörnyű szemszögből indulunk neki a tervezésnek.
Ne sarkítsunk már össze-vissza... Ha akarnák, megoldhatnák úgy, hogy két kicsi és két nagy üti a sajátját, csak mint tudjuk, az epikus regenerál, tehát nem lenne érdemes, ha már egy jól szervezett bulit is össze lehet hozni.
Mindenkit megvárni a dologgal? Lehetetlen. 60-80%-ot? Lehetséges.

Az én megoldásom is "visszahívott epikus", csak azoknak, akiknek kell, és akik számára egyébként nem visszahívott...
Dátum: 2009.10.09. 11:30:36
Az epikust hagyjuk már meg epikusnak, könyörgöm! Nem az a cél, hogy megkönnyítsük a legyőzést, hanem hogy sokkal nagyobb tömegeket vonjunk be a harcba. Amúgy meg, én a sima kezet is visszadobnám, nemhogy a megnöveltet.
Dátum: 2009.10.09. 11:16:22
Pontosan ez a lényege. Ha Te kezet adsz nekem, én többet sebzek, Te kevesebbet, semmi nem változott.
Dátum: 2009.10.09. 11:15:34
Érdekelne, miért azok írnak, hogy ez belőlük milyen hatást váltana ki, akik a másik oldalon vannak. Meghallgatnék inkább egy-két véleményt az én oldalamról, vajon melyik a jobb, egy saját lény húsába mártani a kardot vagy a mighty harcosok által ideiglenesen átsugárzott képességeket használni, esetleg a hogy, hogy nem, a vénségükre az epikus csata idejére félig meghülyült rokkantnyugdíjasokat támogatni, hogy végre sebezhessek is...
Dátum: 2009.10.09. 10:39:48
Egy nagyobb karakter, magasabb szintű cuccokkal, jobb szakikkal, magasabb szintű állattal, stb. ettől még ugyanúgy effektívebb lesz azzal x%-kal, amit átadna, mint az alacsonyabb az x+y%-kal. Avagy pontosan be kell lőni, persze, újabb 3 hét tesztelés, és sosem lesz igazán pontos. Pl.: háború esetén nem az okozott sebzés növelése a cél, hanem a vereségek csökkentése, de ebben az esetben, ha valaki önfeláldozó, akkor egyúttal ésszerűtlen is.

Nem beszélve róla, hogy ez is pszichológiai korlát, nem olyan megoldást kellene keresni, ahol csak úgy lehet "sikerélménye" valakinek, ha őt fel- vagy másokat leszázalékolnak.
Dátum: 2009.10.08. 22:33:40
Épp ezt mondtam, látod, hogy milyen ordenáré érdekellentéteket és visszaéléseket szülhetne a dolog! Szerintem Freez nagyon jól leírta a valós veszélyeket - talán nem is mindet -, adtam is rá egy tízest.

Mindenki ama szörnyike csecsebecséjét látja a kamrában, amelyikkel küzdött. Hm?
Dátum: 2009.10.08. 20:29:01
Nem figyeltél rám, fennakadtál dolgokon.

Írtam, hogy okés, dobjon kincset a kicsi is. A csatát pedig párhuzamosan képzelem el, szó szerint! Pl.: a kisepik nem lehet 50% alatt, ha amaz sincs 70% alatt, így egészséges és pezsgő "verseny"-t kreálva, azt viszont nem tudom, ezt leprogramozni mennyire nehéz. Így nem játszana senki olyat, hogy akár tegnap lenyomták, akkor én most már nekiállok a nagynak, mert 30%-nyi ütése kárba menne a szövinek.
A számok természetesen hasraütésszerűek.


Off: jól elbeszélgetünk kettecskén.

*: Ezt is elqrtam, ez egy módosítgatós nap.