Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.11.14. 12:57:25
Normál sebességet ír! Vagy most már a V4-es a normális?


Apropó: a legnagyobb nőcsábász mókusnak nem jár valami különdíj? Ez az imidzs telitalálat volt...
Dátum: 2009.11.14. 11:33:53
Mivel hivatalos választ itt nem fogsz kapni, írj az info@vegzetur.hu-ra minél gyorsabban, hogy ne legyen belőle galiba! Egyébként komolyan reális veszélynek tartod ezt az eshetőséget? Az én tippem amúgy az, hogy aki gyorsabban teljesítette az adott számot, azé az elsőség.
Dátum: 2009.11.14. 11:01:55
Naja, mintha nem tudnánk mind, hogy rohadtul nem térült meg. Milliókat beleölni 9-10 ember kedvéért...
Asszem, olyan 5-6-an ultraspecelünk, talán max. 15-en konstiznak.
Transzplant meg szinte mindenkinek turbó nélkül maxos.
Plusz az első egy hétben, amikor meglett, napi egyszer lehetett konstruálni.
Dátum: 2009.11.14. 10:59:28
Azt kell(ene) észrevenni, illetve mindenkiben gyökeret kell, hogy verjen, hogy az időtényező valamiképpen nem reális. Olyan szinten lehet machinálni ezzel a rengeteg CSP-vel, ÉP/VP-regennel és folytathatnám, hogy az valami elképesztő, illetve hatalmas elmaradásokat okoz, ha folyamatosan ráégnek az emberre a térkapupontok - javasoltam, hogy tároljon egy szint kettőt, mert ez így röhej -, nem játszik két napig, akármi.

Tegnap déltől hajnali kettőig elfüstöltem 600 körüli CSP-t, illetve 3 óra leforgása alatt kacagva megcsináltam 10 kalandot, kettőn fennakadtam. Namármostan, tegnapelőtt ugyan csak egy nap elmaradásban voltam CSP-k terén, de a dimenziókifordítós dög azért finom falat volt. Most meg minden körben szintén kacagva hozom az 1000 feletti sebzést, pedig mindig kapok egy ilyet: Mielőtt összecsapnátok, Mama, a xenó matriárka feléd hajít egy dimenziókifordítás varázslatot. 2335 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -14 Támadás, -15 Védekezés, -15 Erő.

A múltkor max. körüli létszámmal órákig szenvedtünk, hogy 50% alá verjük, és most 1 óra alatt (regent is nézve) 20K-t lekaptunk belőle, 5 nagyütővel meg 5 szárnysegéddel. Ezzel azt akarom szemléltetni, érzékeltetni, hogy egy nap itt óóóriási lemaradásokat generál. Márpedig élete mindenkinek van.

De annyira szörnyű nézni a hihetetlenül jó képességű játékosokat, ahogy már 20. szint környékére érezhetően szenvednek prémium tagság nélkül... Az egyetlen nyerő taktika a szinthuszárság, EF-ra úgyis mindenki azonnal ráhajt, szóval Barbapapa jól beszél!


A V5 ötlete nekem annyira nem jön be. Persze, felőlem elférne, de Miklósék úgysem lennének benne. Itt is pár százan játszunk nagyban, ez még mindig nem éri meg, ezért kellene fogyasztóbarátibbá, vevőcsalogatóbbá varázsolni a dolgokat.

*: Helyesírás.
Dátum: 2009.11.14. 10:34:05
Idézet: Rsrs - 2009.11.14. 10:29:55
Sztem még a nyerésre álló szövinél is sokan szívesen nyomnák még tovább.


Szerintem meg nem!
Dátum: 2009.11.14. 10:30:54
Idézet: Faust0ne - 2009.10.29. 21:23:43
...ne az nyerjen má akinek több a lóvéja...


És egyetértek Faust-tal, valahogy redukálni kellene a pénzességet. Úgyis sokkal több prémcuccot veszünk, amit nem kellene, 2 szintig vagy egy küldiért azt is, úgyhogy pl.: a köves piákat nyugodt szívvel ki lehetne pakolni. Illetve már a mostani szerver előtt felvetettem, hogy az a +25% CSP rengeteg, rövid távon is pár szintet jelent!
Bár ez úgyis süket fülekre talál, de azért engedtessék elmondanom.

*: "életpontodat sokkal gyorsabban regenerálod"
Nemtom, mi az a "sokkal", de az ingyé zafírbónusz is ordenáré előny.
Dátum: 2009.11.14. 09:59:03
Ja, de attól még kezdenünk kell valamit a versenyfeltételekkel! Nagyon beszűkül így a taktikai tér, bármennyire is azt gondoltuk, hogy nem fog. Pl.: nektek sem volt más választásotok, el kellett térnetek a szervervégi nagy roham stratégiától, amikor láttátok, hogy a BD-dal visszük a tornyot.
Az össz. taktikázás annyi volt, hogy mindenki megvárta, kifújtunk-e a 40 szinttel, és ez csak komolytalankodás, aztán amikor vittük 60-ig, azonnal ugrott mindenki. Meg persze a drágítsuk egymásnak dolog, ez szép és jó, ha a három esélyes csinálná, de így, hogy olyanok szól(hat)nak bele, akiknek esélyük sincs, pl: Diamond és KH, nagyon nem kóser.

Illetve ugye a meglógás az epikussal... Megfeszített hajnalozás árán sem tudtunk Titeket befogni, pedig higgyétek el, egy-két kivételtől eltekintve - volt egy 7, egy 6, meg egy pár 5 órás -, a sokak által terjesztett baromságokkal ellentétben nekünk is 2-3-4 óra volt egy. Mondjuk fenntartjuk, hogy az óraátállításnál befoghattunk volna Titeket, de azóta valahogy nem sokszor volt kedve senkinek hajnalozni!

Ezekre ki kell találni valami okosságot.
Dátum: 2009.11.13. 23:51:26
12. szintű irányított vadászat próba: irányított vadászat: 0 + 9 + 3 = SIKERES!


Muhaha, képzelem, V4-en hányan mászkálnak irányított vadival! Amúgy nem feltétlen a megfelelő topicba írok, mert szó sincs róla, hogy nem tetszik, baromi jó, tul.képpen nyálcsorgatva nézem a képernyőt, mikor jön már egy kaland.
De azért vannak felettébb mókás értékek. Ez után pl.: nem merek messzemenő következtetéseket levonni, hogy a szintemen mi hányas.


*: Egy apróság, de ha pár embernek segít, már örülök: V4-en elfelejtették javítani, hogy ne 3 körül reseteljen az újra próbálkozások lehetősége, nyilván pár napért már nem is fogják.
Dátum: 2009.11.13. 23:06:27
Ez okés, no de a manók csak szintben voltak "erősebbek", nem? Ezek pedig ugyanolyan szinten voltak, mint a jelenlegi térkapusaim. Azt kell, hogy gondoljam, kaptak valami plusz kraftot.
Dátum: 2009.11.13. 22:51:31
Ezt így nem mondanám, de ám legyen, elfogadom az indoklást!

Másik: a kalandos lények erősebbek? Mármint értékekben vagy valami. Olyan 10 szint óta biztos, hogy nem kaptam ki térkapus lénytől, pedig sokszor megyek jószág nélkül, ÉP-regen cuccban vagy mindkettő. Most meg teljes harci díszben, turbó kritikuson, állattal, és egymás után két kalandban bukta. Hogy is van ez?


Ó, és még valami ( ): kalandos csatákat nem lehetne bepakolni az eddigi csaták közé? Akár külön fülre. Sokszor vissza szoktam nézni, mennyi ÉP-t vesztettem, mit tud a jószágom, mennyi lé jött...
Dátum: 2009.11.13. 22:33:08
Nem tudom, szerepelt-e már a kérdés, de kalandos csatákban miért nem működik a lélekszívás?
Dátum: 2009.11.13. 20:36:59
Van annak valami oka, hogy a játékbeli levelekre nem került "olvasva" funkció? Egy kis pipa elférne ott a dátum után vagy valahol, nem? És nem csak találgatnánk, a másik vajon napokra eltűnt, leszarja, feltörték, olvasás nélkül törölte, még nem volt ideje válaszolni vagy a pár másik lehetőség egyike.
Dátum: 2009.11.13. 20:07:59
Egyrészt aki top5-10 szinthuszár, az már eleve előnyben van, főleg, hogy ilyen kevés időt töltünk 40. szint felett. Miklós erre szokta mondani, hogy "átfedés". Másrészt a kalandok közben jöttek be, szóval nem lehetett tudatosan készülni rájuk. Előnyben van továbbá olyasvalaki, aki nem ad bele/nem kell apait-anyait beleadnia szövi terén, esetleg korán eldőlt, hogy egyéniben nincs esélye nyerni, tehát fókuszálhat a kalandokra, ami a KP miatt ráadásul erősen pénzfüggő kategória.



Más: Ugye most nem lesz egyik pillanatról a másikra szerverhalál - mert megígértétek, hogy nem lesz -, ergo pár napig még lehet fórumot, leveleket, toplistát nézegetni, ne adj'Isten levelezni és fórumozni is? Nagyon, de nagyon tanulságos és hasznos lenne!
Dátum: 2009.11.10. 17:08:46
Ugyan ilyen mértékben sokunkra nem igaz, de tény és való, hogy felettébb megkönnyítené a dolgokat!
Tehát támogatom a felvetést.
Dátum: 2009.11.10. 16:23:24
Idézet: McPaul - 2009.11.10. 09:16:38
Nincs teleszorva kristalyzabalo probakkal, mar csak a meggyozokeszseg probat kellett volna meg egy csataval helyettesiteni, es maris a tokeletes kategoria lenne



Ez a mondat olyannyira elszomorító, hogy azt nem tudom szavakba önteni.
Az összes többi hasonszőrű szókapcsolat is.

*: Ebből is látszik, hogy mindenkinek mást jelentenek a "kaland" és "kihívás" szavak.
Dátum: 2009.11.09. 01:10:19
Ja, csak a 40. szintig evickéljek el, hogy beküldhessek legalább egy kalandot...!
Dátum: 2009.11.08. 18:42:54
És?

*: Lady: meglesz!
Dátum: 2009.11.08. 15:56:28
Mikorra várható a következő V4 indulása?
Dátum: 2009.11.08. 15:25:35
Ez a tárgysorrend-csere minek köszönhető, és most már így is marad?
Hmm, ezt jó tudni, kész szerencse, hogy még mindig sehol nem találom ezt az infot!