Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2010.04.01. 06:55:05
Idézet: Jeriko - 2010.03.31. 09:48:15
Ha még lesz v4, vagy versenyszerver, lenne pár javaslatom:

1) szövetségbe való belépéskor nullázódjon a karakternél levő csp, és LE (ki-be ugráló bérépítőket mellőzendő). Minimális hátrány, lehet rá készülni.

2) Szövetségi szinten jutalmat csak az kapjon, aki már legalább egy hete az adott szövetség tagja (ne utolsó pillanatban lépjen be valaki a jutalomért, dolgozzon is meg érte).


Teljes mértékben támogatom az itt javasolt jövőbeni módosításokat!

Ismételten felhívnám rá továbbá a figyelmet, hogy a szándékos karakterrombolást ne díjazzuk következő versenyszerveren, gondolok itt a kaland mellett a legnagyobb sebzés egyéni kategóriájára. Kiegészítve azzal, hogy nem smaragd karakternek vajmi kevés esélye van ezért a kategóriáért indulnia, márpedig ez diszkrimináció.
Sőt, a legnagyobb szint kategóriára is ki kell találni valamit, mert mi van, ha valakinek eszébe jut, hogy beregel egy másik hordába, mint akikkel eredetileg lenne, azok pedig agyontömik TP-vel?
Illetve, mint azt jó előre megpróbáltuk jelezni - feleslegesen -, tiltsuk be a HKK-relikviákat, hogy a küldetések kategóriáját ne az döntse el.
Kérdés, hogy milyen maradandó mentális károsodást okoztál ezzel a nyanyusnak.
Dátum: 2010.03.26. 23:57:36
Na, milyen meglepő.
Dátum: 2010.03.26. 13:45:23
Nálunk is beragadt majd' mindenkinek, kilépéssel és újbóli belépéssel megoldódott a dolog.
Dátum: 2010.03.26. 13:44:51
Valami olyazsmi.
Dátum: 2010.03.26. 10:43:52
Ezért döntöttem én úgy, hogy menjen biztosan másfél óra a levesbe, és jóval a bejelentett (lol) leállás utánra terveztem a csatát.
Ha meg egyszer nem olvasok fórumot, akkor rohadjak meg.

Dozer, fejlődőképes vagyok a "felkészülésben", mi?


*: Csak tudnám, miért marjuk még mindig egymást vagy hogy miért kezdtük el egyáltalán, hiszen egyáltalán nem tudtuk és tudjuk befolyásolni az eseményeket. Lesz, amilyen lesz a végeredmény, valóban minden perc számít, viszont ha így vesszük, az elején csinálhattuk volna jobban is, bármelyikőnk, és akkor most nem lenne gondunk azzal, hogy minden másnap kiesik pár fél óra.
Dátum: 2010.03.26. 10:38:24
Fél 5-kor végeztetek az epivel. Akkor mit is kell csúsztatni?
Nézzük hülyének egymást...

*: Mi legalább nem kamuból sírunk.
Dátum: 2010.03.26. 10:37:05
Időben.
Dátum: 2010.03.25. 21:11:47
Csak nem akartunk pofátlanok lenni, de amúgy tény, ami tény, felettébb keveselljük a dolgot. Jó nagy alkudozás árán harcoltuk ki.

*: De leginkább, a viccet félretéve, mint azt a Bajnokok már tudják, mi nem egy óráig ütünk egy epikust. És természetesen nem kaptunk kompenzációt.
(113 perc, ennél hülyébb számot ki sem tudtam volna találni.)
Dátum: 2010.03.25. 20:41:45
Hát Baraty kollégával összedugtuk a fejünket, és ez jött ki.
Sajna lötyit nem dobtak mellé.

*: Egyébként Dozer nem járt messze az igazságtól, amikor azt mondta, fel lehet készülni a leállásokra, jó ideje stopperrel mérem, hogy mennyi időnk veszik el egy szerverkiesésnél.
Dátum: 2010.03.25. 20:04:47
Kértünk és kaptunk 113 perc kompenzációt.
(Elfelejtettem volna mondani?)
Dátum: 2010.03.25. 19:45:45
Elnézést, hogy ide írom, de más világokon nem játszom, és nemtom, mi a szitu:

1:10 van a válaszadásra kvíznél, eddig 1:40 volt mindentől függetlenül. Elsiklottam volna valami felett? Volt ilyesmiről szó, hogy rövidítik?
Dátum: 2010.03.25. 15:52:31
Elkéstem a szövegem módosításával.
Dátum: 2010.03.25. 15:35:53
Nyilván az itt megszólalók és majdan megszólalók - látható, hogy milyen csoportból vannak, akik ellenzik - nem fognak örülni a véleményemnek, de elképesztően jó ötletnek tartom, átvitelestől.
Próbálom minél rövidebb idő alatt összeírni az ezzel kapcsolatosan felmerülő kérdéseimet, hogy megelőzzünk kismillió bakit.

Ezt tisztára nekem találták ki.

Mod: helyesírás.
Dátum: 2010.03.25. 15:23:35
Idézet: Ywgarrd - 2010.03.25. 11:30:12
több okból kifolyólag sem állja meg a helyét egy olyan állítás, hogy ezen megy el a szerver.


Senki nem mondott ilyet. És különben is, ezeken, lehetne mondani, de valóban nem lenne helytálló.


Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:37:13
Tudom, hogy a szerver leállás a V4-et sújtja a leginkább. Mindent megteszünk, hogy a problémát azonositsuk és kiküszöböljük, pénzt és időt nem kimélve dolgozunk rajta. A holnapi napon átirányitjuk a szerver forgalmát egy másik gépre (emiatt lesz egy leállás 9-9:30-ig), és utána a szervert ízekre szedjük.


Tudjuk és értékeljük, csak ezek a meglepik indulatossá teszi az embert. És a negatív visszacsatolás is tud ösztönző lenni.


Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:37:13
Más: A V4 díjazások között lesz még egy kategória, amiről ugyan volt szó, de a kiírásból kimaradt (ezt most pótoljuk): a legtöbb kalandot megoldó karakteré.


Miklós, ne legyetek komolytalanabbak, mint én!

Egyébként ezzel kapcs azt kell hogy mondjam, hogy a legszarabb karakterfejlesztéseket nem feltétlen kellene honorálni. Ugyanis kalandokban azok boldogulnak könnyen, akik egyrészt mindenféle, V4-en haszontalan baromságra pakolásznak, másrészt rájuk rohad a PP+tele vannak kaviccsal (kék kristályital) vagy lét áldoznak tök feleslegesen (zöld kristályital).

*: Gyorsan, mielőtt Kóc nekem is megint beszól: én a jövőre nézve mondtam ez utóbbi bekezdésem.
Dátum: 2010.03.24. 23:26:35
Huhh, hát nem bíznám Rád az epikgyilkosaink kinevelését!

És az a kurva bolha akkora, hogy nem fér át a legnagyobb térkapun sem.
Dátum: 2010.03.24. 23:11:33
A portyapotenciál és az epikütő potenciál felettébb messze állnak egymástól.
Igen kevés karakternek van gondja vele, hogy rommá verjen, ellenben a szörnyeket halomra gyilkolom.

Még mindig nem érted a lényeget.
Dátum: 2010.03.24. 23:04:46
Idézet: Dozer - 2010.03.24. 22:56:53
nem játszom V4-en (szerintem az nem embernek való )..


Egyvalamiben ezek szerint perfekt egyetértünk.
Dátum: 2010.03.24. 22:54:03
Skypeskypeskype...
Dia szépen megcsinálta, ez tény, de létezik ám msn/gmail/telefon is, és társai.

Nem, nem ez a fő probléma, és főleg nem volt. Nem mindenkinek van ideje ugyanis azonnal gép elé ugrani vagy fél óráig az F5-re tenyerelni.
Dátum: 2010.03.24. 22:49:55
Nézd meg a taglistánkat, és megkapod a választ!
Én viszont ezzel nem kaptam meg.