Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vegzetur_V4

Oldal: 12
Dátum: 2009.12.15. 16:40:58
Így gondolom én is. Csak ez ugye nem tőlünk függ, de mivel őszre várhattuk volna, szerintem ennyi csúszás belefér
Dátum: 2009.12.14. 22:27:04
Az 5-ös világ indulásáról valami információt várunk! Láttam, hogy lesz róla szavazás, de hát akik régóta játszanak és nem akarnak még1 karaktert kezdeni az úgyse fogja megszavazni. Ezt inkább le kéne szögezni, hogy lesz és kész. Az újakra is kell gondolni, és azért valljuk be, az utolsó fix világ elég régen indult (3) ...Téli szüneti meglepetésnek szerintem sokan szívesen fogadnák.
Dátum: 2009.07.12. 12:34:58
Sziasztok!

A 4-es világban induló szövimbe várok olyan tagokat, akik jelentkeznének úgy is, hogy a kezdő limitet már meghaladtuk, tehát várnia kell az első Őrtorony fejlesztéséig. Azt hiszem ezt fontos megosztani, hiszen vannak olyanok akik egyből szeretnének belépni valahova, viszont a mi helyzetünk annyiban előnyös, hogy sok az érdeklődő, tehát elég aktív és nagy klánra számíthattok (remélhetőleg )
Jelentkezni lehet PM-ben, vagy később a játékban.
Üdvözlettel: Cymar
Dátum: 2009.07.11. 21:36:08
És pontosan ezt fejtettem ki a tegnapi hsz-emben, hogy azok mindig vannak, és mindig is lesznek...de nem fojtatom akit érdekel olvassa el És innentől kezdve kár folytatni a témát, mert csak olyan mintha előröl kezdenénk, hisz ilyen téren már szinte minden át lett beszélve a fórum története alatt..
Dátum: 2009.07.11. 17:19:21
Így van, és az álmokat valóra kell váltani
Dátum: 2009.07.11. 17:14:18
Csatlakozom az előttem szólóhoz
Addigra viszont lesz egy csomó jutalom amit átviszek annak a karimnak a 4-es világról
Dátum: 2009.07.11. 12:15:00
Szerintem a legcélszerűbb megtalálni a középutat a fejlesztés és az új játékosok számára nyújtott esélyek között. Tehát mint mondtam, időközönként új világ elindítása az optimális, viszont folyamatos fejlesztésekkel, tehát mondjuk ha 4-5 havonta elindul egy új világ, akkor legyen benne valami új az "endgame"-re, ami minden egyes előbbi világba bekerül.
Dátum: 2009.07.11. 11:51:47
Mortimer szerinted, hogyha nem lennének új Világok, akkor mennyire lenne fair az új játékosokkal szemben a helyzet?
Vagy azt várjuk tőlük, hogy reggeljenek be valamelyik meglévő világba ami a legoptimálisabb, ami most a 3-as, és ott a kb 45 szintű top lista elejét vegye célba? Egyenlő időközönként igenis egészséges egy új szervert elindítania, ahol a régi olyan játékos is elkezdheti, aki valamit elszúrt, szeretné tiszta lappal, új névvel elkezdeni stb..Ebbe is gondolj bele.
Dátum: 2009.07.11. 11:14:07
nem, nem személyeskedés volt, nem az ő személye ellen irányult: mindenkinek ezt írtam volna, még a "legnagyobbaknak" is, hiszen, ha 1000-en játszanak, akkor is csak 0,1% az esélye a győzelemre. és a 0,1% az minimális.


Innen nézve rendben van, most már átlátom, hogy nem rossz indulatúan mondtad amit mondtál.

Masterv-vel pedig abban egyetértek, hogy leghasznosabb annak játszani, aki már máshol is ezt teszi, viszont, ilyen feltétellel reggelni, hát az maga lenne a végzetúr csődje Mégpedig azért mert gondolj bele, hogy aki máshol játszik, az ismeri a viszonyokat, eltudja dönteni, hogy nem akar napi 6-8-10 órákat játszani. Másik részről lehet, hogy nem akar több karaktert vinni, és akkor már olyan lenne, hogy a Világ 4-en lenne egy kis csapat, újak meg nem jöhetnek, mert ahhoz másik világban is kell játszani...meghalna az a szerver szerintem.
Amúgy pedig én is CSAK ott fogok játszani, és pm-ben már kaptam egy érvet mellette, vagyis, hogy egy bizonyos Hall of Fame-re lehet kerülni, és ez tetszett. És legutolsó véleményem, hogy ez a szerver leginkább azoknak való, de tényleg azoknak, akik csak játszani, élvezni szeretnék a játékot...és éppen ezért képesek lesznek újra, meg újra elkezdeni majd előröl.
Dátum: 2009.07.10. 22:49:53
Inkább mondjuk úgy, hogy nem gyors regisztrációt használtam
Egyébként azt a részét tényleg eltaláltad, hogy nem nagyon ismerem, bár láttam már egy két hsz-ét, de én annak is elmondtam volna ugyanezt akit ismerek
Dátum: 2009.07.10. 22:43:33
minimális az esély, hogy nyerni fogsz


Aztán lehet, hogy pont Ő elver mindenkit, szóval az ilyen kijelentéseknek nincsen elég nyomatékuk
Másrészről az is lehet, hogy úgy van ahogy Te mondtad, de ezt nem szokták hangoztatni, mert olyan "lealázó"-nak tűnik.
Nem kötözködni szerettem volna, csak én ez így tanultam, sry hogy beleszóltam!
Dátum: 2009.07.10. 22:07:04
valaki nem tudja hogy a nyertes karik hány őskövet kapnak és milyen rangot?
...ja és az egyéniben minden kategóriából csak az 1. kap őskövet vagy pl. az első 5???

Biztos vagyok benne, hogy időben tájékoztatnak az "illetékesek" minden ilyesmiről, hiszen nem volt még rá példa, hogy információ hiányában maradtunk volna.

Javaslom a V4-es nyertes karik alaposabb átvizsgálását, hogy a tényleg szabályosan játszóak legyenek azok akik jutalmat kapnak!

Úgy gondolom, hogy amit az Adminok megtudnak tenni, azt meg is teszik, de mindig, mindenhol vannak olyanok akik képesek kijátszani a "törvényeket"..Had vegyek példát az életből: Rengeteg olyan milliárdos él a földön, aki vagy maffiózó, vagy adócsaló stb..és nem tudják őket elkapni, mert az ilyen irányultságú hivataloknak is vannak korlátaik...Ezen kívül olyan ember is van, aki gazdagabb mint ők, és becsülettel érte ezt el.
Tehát arra akarok utalni, hogy legfontosabb visszatartó ok az emberi tartás lehet, és ha elég ügyesek vagyunk akkor mi is eléjük kerülhetünk, viszont mindig is voltak és mindig is lesznek olyanok akik csalással, nem etikus hozzáállással érik el a "nagy" dolgokat, és mint tudjuk, ez ellen küzdenek teljes erővel Miklósék.
Dátum: 2009.07.10. 20:45:44
Én azt javasolnám, hogy valamit kilehetne találni arra, hogy a név megmaradásán kívül legyen valami előnye annak is, aki csak a 4-es világban játszik, hogy érdemes legyen újra és újra elkezdenie előröl. Perpill ötletet nem tudok adni, de ha valami plusszal indul az aki vmit elért előtte, az biztosan csábító jellegű.
Dátum: 2009.07.10. 20:34:06
Látom nem csak én vagyok "buzgó" az új Világ szempontjából ez jóó..
Dátum: 2009.07.10. 20:29:06
Regisztráció, majd a világnál kiválasztod a 4.-et
Dátum: 2009.07.10. 20:18:01
Építő karakternek hozzánk is lehet jönni, bár a "kezdő jegyek" elfogytak, első fejlesztés utánra lehet jelentkezni.
Dátum: 2009.07.10. 18:56:13
Prémium nem feltétel?


Egy alapvetően ingyenes játékban lassan már diszkrimináció lenne prémium feltételeket szabni szövetségen belül
Dátum: 2009.07.10. 14:05:06
Vagy pedig bejelentett közös IP használat
Nem kell egy szövibe lépni, egyszerre beloggolni, ugyanazokat támadni stb...erről van egy külön leírás is.
Dátum: 2009.07.10. 13:57:48
Vagy pedig vedd rá őt is, hogy játsszon
Dátum: 2009.07.10. 12:22:11
Azt hiszem kezd olyan vizekre eveződni a téma, amit már én is többször láttam kitárgyalva
Oldal: 12