Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ajgatsz

1- ez csak akkor működik, ha a pici karakter alapítja a szövetésget és a többiek utánna lépnek be és húzzák fel, ha később lép be, akkor rengeteget kell építenie
2 - Nem tudom mi a francért vagy így kiakadva. 6-8 szint? És? Az még teljesen az eleje a játéknak, magasabb szinteken ahol az igazi taktikázás megy, ott úgy el fog ez a különbség olvadni, hogy csak na....
Dátum: 2009.07.13. 15:57:17
Valamiért a nyakamon rohadt a cucc.... bezártam a boltot.
Bajnoki... ugyan már... annó én is voltam legnagyobb TÖ-jű a szintemen, kategória legmagasabb szintje, és az első körben kivert egy olyan karakter, akit amúgy megeszek reggelire...
Lehet de a stílusáért azért kijár neki a dádá.
Idézet: Zantetsuken - 2009.07.13. 15:36:16
Hát ez is egy jellemző hozzáállás! Csináld, ha ehhez van gusztusod! Remélem leszünk elegen, hogy megkeserítsük a játékotokat!


Hát ez is egy jellemző hozzáállás! Nem az a lényeg hogy, neked jó legyen, hanem hogy másnak szar. Igaz?
Jaj maradj már ezekkel a szabálymodosításokkal. Már így is túl sok van, volt. Szerintem a játék eléggé toldozott-foldozott már így is. Nekem az alábbi gondom van ezekkel az állandó ilyen irányú modosítgatásokkal:

-vannak emberek, akik ezt-azt végiggondolva, kipróbálnak, kiszámolnak ezt-azt, és rájönnek ilyen-olyan apró trükkökre amik segítenek nekik a játékban
-a gond az ott kezdődik, ha ezekkel nagyon sikeresek lesznek, mert akkor mindenki sikítani kezd hogy ők csalnak (konkrét példa Lanmaffia, kivégzős esete)
-ezek után a játékvezetők engedve a nyomásnak változtatnak a szabályokon, ezzel a következőt érik el:
a) aki eddig sikeres volt azzal a trükkel, annak eléggé elmegy a kedve a dologtól (pl nekem, hisz mi a túrónak próbálkozzon az ember, ha központilag szétcseszik a koncenpcióját)
b) más, később nem tudja ugyanazt a trükköt alkalmazni, így nem tudja 'beérni' a kitalálót, hisz azért amit addig LE-t, szakit stb megszerzett az megmarad, nem írják vissza (konkrét példa: azok a játékosok, akik most értek el a 100. küldetésig)

Ui.:
Most teljesen egyetértek Winnie-vel. Nem etikáról vagy fair-playról van szó, hanem egyszerűen csak az irígység beszél belőled. Mi lenne ha mások korlátozása helyett inkább figyelnél és ellesnél 1-2 trükköt?
Ne üvölts jóbarát (csupa nagy betű üvöltésnek számít).

Nem lesz törölve a karaktered, ne aggódj. Csak ezek után az emberek bunkó tahónak fognak téged tartani. Ennyi.
Dátum: 2009.07.13. 09:42:34
Nem volt nálam senki, és Zafír vagyok

Itt a lista:

Törlés Ma, 07:16 Hiéna LE büfé A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 50 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 22:54 Liam LE büfé A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 56 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 22:41 MegDarálLaK LE büfé A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 176 lélekenergiát. Csata leírása
P
Törlés Tegnap, 14:22 Liam LE büfé A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 96 lélekenergiát. Csata leírása
P
Dátum: 2009.07.13. 09:15:30
Kérdés:

Nálam van kb 10K LE, meg vagyok átkozva. Valaki nekem jön 500 LE-vel és visz 50-et. Ez most hogy? V1-en is van valami ami megakadályozza, hogy nagy LE-diffű szakítson nagy negatív LE-diffűtől?
Dátum: 2009.07.10. 18:00:20
És a szövetségi társaid mind olyan mocskok, hogy drága nekik a 20 VP? Gondolkozz kicsi pók...
Dátum: 2009.07.10. 14:16:14
Törölte magát. Lebontotta a karit, beépítette a LE-t, megszerezte a kártyát, aztán törölt.
Dátum: 2009.07.10. 14:03:04
MULTIIiiiiiii......

Ez lenne ha a nejed is elkezdene játszani. (Impopo)
Dátum: 2009.07.10. 13:55:39
Idézet: Impopo - 2009.07.10. 13:52:18

Mit szólna az asszony, ha elkezdeném a v4-et?!


"Visszaköltözöm anyámhoz!"
Dátum: 2009.07.10. 13:46:29
A karakterlapodon szerplő összegben benne van a felejtés és a transzplant is, de nem számít bele a fejlesztési költségbe.

Azaz a szakértelemfejlesztés alapköltsége:

szaki köv szintje*100+10*(szaki összeg-transzplant szint-felejtés szint)

És erre jön rá a transzplant bónusza.
Dátum: 2009.07.10. 11:53:00
Nyissak ott is gyorsbüfét?
Dátum: 2009.07.10. 11:25:20
Időbe tellik.
Dátum: 2009.07.10. 11:24:53
Hááát, pedig volt árú raktáron bőven, és előtted csak 1 vásárló volt... lehet hogy te nem voltál éhes. Ami azt illeti nekem vannak ötleteim, hogy mit kellene tennetek... de hát nem foghatom a kis kacsótokat pókicák... gondolkodjatok azzal a pici fejetekkel.
Dátum: 2009.07.10. 11:19:26
Lassan beindul az üzlet... tegnap 7 vendégem volt, bár ahogy elnézem máris kialakult egy törzsvásárlói köröm. Fel fog ez idővel lendülni.
Dátum: 2009.07.10. 11:16:54
Van 3 vilag. Vilag 1, 2 3. Ha van karatered a Vilag 1-en és a Vilag 2-n is. Ha törlöd a Vilag 1-es karaktered akkor átadhatod a köveid 90%-át a világ 2-es karakternek.
Dátum: 2009.07.10. 11:15:19
Pontosabban ha ugyanazzal az accounttal van máshol is karaktered, akkor tudod átadni, de csak a 90%-át, a többi elveszik.