Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Dátum: 2010.04.10. 17:21:23
Hogy miért kell egy építőnek tulajdonságot fejleszteni? Talán azért, hogy aztán a többi csaképíteksemmimástnemcsinálok karaktereket szépen elcuccolja a kínzókamrába... Persze csak a taumaturgiát kell egy kicsit megemelni, meg venni egy "normális" varázslatot... Azt hiszem ezt tapasztaltátok. (persze nem mindig jött be, de legalább a PP-ket is használtam) Az is lehet, hogy a tornyos építők is jártak portyázni, meg kamrát tölteni, de én eggyel sem találkoztam... Pedig mint 2. építő karakter azt hittem, hogy a nyertes csapat részéről számíthattam volna egy kis vendégszeretetre...
Dátum: 2010.04.09. 20:40:33
Egy építő karinak minek IQ-t fejleszteni? Majd a szerencse eldönti, hogy talál-e a varázslata.... IQ? Felesleges kidobás... Inkább költsd el TAU-ra...(Előző V4-es tapasztalat.)
Dátum: 2010.04.09. 15:19:36
Már csak 7 szint HT-val vezet a Csak simán torony! Gyerünk skacok meglesz az...
Dátum: 2010.04.07. 15:28:08
Én ma 1006-os szakiösszegemmel veszítettem a 93-mal szemben. A 3 kiválasztott szakértelem, amit összemért: szingu, idomítás, kivégzés. Mindben alulmaradtam... Random.
Dátum: 2010.04.07. 15:23:50
5! = 5 faktoriális, vagyis 1*2*3*4*5=120. Ezért, bár nem emlékszem már rá, hogy középiskolai anyag, vagy általános... Rég volt már...
Dátum: 2010.04.07. 14:04:53
Valószínűleg az "inaktivitás" a saját kufárod követői részéről megemeli a találási esélyt. Ami furcsa lenne, mert csak 2 órája megy az event... Azt hittem volna, hogy legalább napi szinten számol....
Dátum: 2010.04.07. 13:03:10
16-nál biztosan több, mert elég pixeles a kép még...

Amúgy a Göncölszekér már majdnem megvan...
Dátum: 2010.04.04. 11:33:26
Lehet, hogy volt már róla szó, de ha nem, akkor felvezetem... Bár inkább csak idegesítő hiba, nem kritikus.

Ha gyógyítom az állataimat és maximális lesz az ÉP-jük a gyógyítástól, akkor nem látszódik, hogy gyógyítva vannak. Nem számol vissza, hogy menyi idő múlva használhatom újra a gyógyítást. Ez a kisebb hiba. Viszont az éppen nem harcoló állataimat nem tudom elküldeni gyakorolni, mert nincs ott a gyakorlás gomb, csak a harcba hívom. Amint leveszem azt a kelléket, amibe a haragsmaragd van beillesztve (az állatod gyógyítás alatt is harcol...), azonnal megjelenik, hogy mennyi idő múlva gyógyíthatok újra. Az állatok persze max ÉP-n vannak, de azok, amik nem harcoltak eddig, azoknál most sem jelenik meg a gyakorlás gomb, csak ha letelt a gyógyítás a másik állatoknál.
Dátum: 2010.04.04. 09:51:36
Azért egy kicsit húzhatták volna a 80. leütését, csak pár órával, mert akkor lett volna ott is bajnoki...
Dátum: 2010.04.03. 13:18:04
Elnézést, az előbb modortalan voltam. Természetesen először kellett volna gratulálnom minden nyertesnek, és nem most így 2. megszólalásra. Elnézést!

Gratulálok mindenkinek aki részt vett, akár ért el "díjazott" eredményt, akár nem...
Dátum: 2010.04.03. 12:52:30
Csak egy kis szurka-piszka...

Nekem 30k-nál több nem jött össze soha, igaz 10-es volt a kamra, nem 15-ös. De a tornyos építők csücsültek bent majdnem minden nap... Ki érti ezt?????

Amúgy grat, tényleg szép számok...
Dátum: 2010.03.24. 05:38:29
Egy kamrás kérdésem lenne nekem is:
Ha valaki elvisz kamrába 3:30-kor, akkor kapok egy jelzőt, hogy innentől kezdve aki kamrába visz, az mind a 3:30-tól gyűjtött javaimnak bizonyos részét megkapja. Rendben. Szorgoskodok, mint egy hangya, egészen 15:00-ig. Utána már nem csinálok semmit, arra készülök, hogy kiszabaduljak. A következő emberke, aki kamrába visz 15:30-kor támad. Tehát közben senki nem vitt kamrába!

Törlődik-e a jelző, ha még a második támadás előtt kiszabadulok, vagy sem? Ha nem, akkor nincs értelme kiszabadulnom, mivel a második kamrázó így is-úgyis megkapja az aznapi jutalomfalatját. Ha törlődik, akkor van értelme küzdeni a kamrázás ellen, amúgy meg csak szenvedés.
Dátum: 2010.03.21. 21:14:57
Jeriko, arra nem gondolsz, hogy Te valószínűleg már maxos spektrálissal, irányított vadászattal nyomod? Szerintem a vadászat alapértékének 1%-ára gondoltak. Tehát gondolom a szörnyike alaplélekenergiájára, ami még módosító nélküli... Az hogy hányadik szintű vadászatára az más kérdés. Ezt sem lehet tudni, mint oly sok másmindent...
Pár nap múlva már többet lehet majd tudni, talán...
Dátum: 2010.03.21. 18:08:25
Szerintem meg abban az időpontban, amikor javították a HT-t, akkor nem volt több, mint 3 világ. Tehát hülyeség lett volna azt írni, hogy az első 4 világban javították. Mivel nem volt annyi aktív. De ha indul egy új világ, akkor én logikusnak tartottam, hogy az úgy működik, mint a többi világokon. Nem tudom mikor reformálták meg a kreatívot, a kivégzést, de gondolom nem működött/működik másképp a V4 bármely verziójában, mint a "többi 3 világon".
Dátum: 2010.03.21. 11:42:12
V3-on egy kicsit módosult az aukció. Délután 5-kor kellett volna lejárni az egyik tárgy aukciójának, most teljesen újak vannak. Hiba?
Dátum: 2010.03.18. 11:41:53
Köszönöm, az én kérésem (a kategóriaválasztó ne görgős legyen) már teljesült is, a KÉSZ gomb áthelyezése is. Köszönöm.
Dátum: 2010.03.17. 20:35:25
Lehetne egy olyan kérés, hogy az értékelés első kategóriájában ne lehessen görgőzni? Legyen az első "keret" akkora, hogy ne kelljen görgőzni, mert ide-oda kell tologatni és ha véget ér a vadászat, akkor meg lehet kezdeni előről. Persze ez tisztán kényelmi szempont lenne. Én megköszönném.

Egyébként nekem tetszik, csak a vadászati idő többszörözi meg egy darabig, amíg megszokjuk, hogy milyen kategóriák vannak, hová mit kell "tenni".
Dátum: 2010.03.16. 13:17:54
Ha a karakter "öregségét" néznénk? Nem a szintjét. Akkor lehetne kategorizálni...
Dátum: 2010.03.16. 09:51:58
Ha valaki Firefox-ot használ, akkor ne Shift+F5-tel próbálkozzon, hanem Ctrl+F5-tel. Az működik...
Dátum: 2010.03.14. 17:16:02
Hogy miért idegeskedünk? Talán ezért:

Csak 557313 lélekenergiád van, ezért csak ennyit használhatsz fel építésre....

És a szerverleállás előtt 30 mp-cel fejeztem be a vadászatot, úgy, hogy volt még 10 percig alacsony ÉP-m...