Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Dátum: 2010.05.03. 19:33:06
Az prémiumos kiváltság, hogy 20-nál több csatám legyen az Eddigi csaták menüpont alatt? Eddig szerintem 60 volt a korlát, de most csak 20-at enged megnézni, a többit törölte.
Dátum: 2010.05.03. 17:18:18
Itt nincs helyettesítés? Mert leírva nem találtam sehol sem az előző V4-ek alatt sem, pedig egyszer már szívesen elolvasnám, hogy mit is jelent a helyettesítés. De megköszönöm azt is, ha valaki a tuti infó birtokában leírja, hogy meddig szabályos a helyettesítés, illetve mit tehet a helyettesítő. És tényleg nem kukacoskodás, csak kíváncsi vagyok.
Dátum: 2010.05.03. 17:15:47
Látom milyen jól "ferdül" a nép a mindenáron nyerni akarás súlya alatt, ezt nem hagyhatom ki én sem, gyorsan összedobok egy vicckarit... Nem nyerni, hanem viccelődni...
Dátum: 2010.05.03. 14:09:54
Re: Végzetúr friss hírek
102. hozzászólás - 2009.07.13. 11:31:46
- Mostantól az elementáris fúzió 57. szint felett nem növeli a szakértelmek fejlesztésének költségét.
- A Büntető és a Földanya szimbólumának hatása (Védekezőként vesztes portya esetén a támadó elveszít 1 cselekvéspontot) már csak 50% eséllyel kattan be.
- Mostantól figyeljük, milyen gyakran lépked valaki ki szövetségekből, és ha ez túl gyakori, akkor csökkenni fog az illető szerencséje. Minden karakternél van egy számláló, ami eggyel megnő, valahányszor kilép v. kirúgják egy szövetségből. Ezután ha a számláló-2>(karakter élettartam/2hónap), akkor az illető veszít számláló-2-karakter élettartam/2hónap szerencsét. (a karakter élettartamánál a karakter indulási dátumát vesszük, vagy a 2009. júl. 13.-i dátumot, amelyik a kettő közül a későbbi)
A hozzászólást Baraty módosította 2009.07.13. 16:27:30-kor
Dátum: 2010.04.30. 12:09:31
Köszönjük, valami ilyesmire számítottam minden hibásnak vélt kérdés után részedről: kivettem, tényleg rossz volt; szerintem belefér, marad; stb... És a józan eszem azt is tudja, hogy ezt nem lehet elvárni a rengeteg jelzett "hiba" miatt, de néha-néha ha beírsz, akkor látszik, hogy a játékosoknak van miért beírogatni ide az általuk "sérelmezett" kvízeket, mert TÖRTÉNIK velük valami.

Köszönöm. Egy aktív kvízelő...
Dátum: 2010.04.28. 18:02:42
Én játszottam régen KG-t, de TF-et, ÖV-t nem. Megvan még a számlám? Maradt rajta, ha jól emlékszem olyan 30 zseton... Igaz vagy már 10 éve volt. Gondolom jól kamatozott azóta...
Dátum: 2010.04.28. 13:52:25
Amennyiben az összes állatom gyakorol gombbal küldöm el az állatokat gyakorolni, akkor nem világít az Állatok gomb, ha befejezték a gyakorlást. (vagy csak 2 óra gyakorlásnál nem világít?)
Dátum: 2010.04.24. 22:17:15
Ne haragudj Miklós, de ezt hívják csúsztatásnak. Az elején le volt írva, hogy mikor "indul" a játék. Tudom, hogy sokminden változhat (sőt, jó is!), de nem láttam sehol sem leírva, hogy módosítottatok az indulási feltételeken. Azt láttam, hogy megindul az erőforrás termelés a világ indulásával egyidőben.... Deja vu érzésem van: az előző V4-en sem volt minden szabály, tájékoztatás leírva...

Mod: az első hozzászólásod még mindig nincs javítva, ott egyértelműen van kiírva a ROSSZ információ....
Dátum: 2010.04.24. 17:15:58
Most akkor mikortól kap PP-t, CSP-t?

Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:23:16
A 4. világ hamarosan véget ér, a következő újraindításra egy rendhagyó dolgot tervezünk, hogy kicsit "felkavarjuk az állóvizet". A 4. világ szabályrendszere az eddigiektől teljesen eltérő lenne:

1.) Minden játékos 50. szintűként indulna, több tízmillió LE-vel, amit tetszés szerint elkölthetne induláskor tulajdonságokra, szakértelmekre és tárgyakra. Amíg több, mint 5000 LE-je van, addig egy virtuális katakombákban ülne, nem regenerálna csp-t, pp-t, nem léphetne szövetségbe. Ha a LE-t elköltötte, akkor kikerülne ebből a katakombából, és elkezdhetne normálisan játszani.


Ezzel szemben...

Idézet: Miklós - 2010.04.24. 16:05:22


Idézet: MESSER - 2010.04.23. 15:00:54
Legközelebb a szerver indulást nem lehetne délutánra idöziteni vagy péntekre?Sokan dolgoznak, iskolában vannak és egy speed világon 6-8 *3ora az majd egy napos lemaradás annak aki dolgozik ezért az már oszt tp- ben is :(vagy egy olyan megoldás ilyen 50 es szintü kezdésnél hogy 10000lE plusz 14-15orakor jöhet elő

A probléma ezzel az, hogy egy ilyen új világot csak igy tudunk inditani, mert esszenciális, hogy az indulás és az első néhány óra munkaidőben legyen, hogy figyelemmel tudjuk kísérni, minden rendben van. De a csp-k és pp-k a katakombákban is regenerálódnak, szóval teljesen mind1, hogy reggel 10-kor indulsz, vagy délután 5-kor, nem szenvedsz semmilyen hátrányt (a szövijóváhagyásokat az elején este is csináljuk, nemcsak napközben).
Dátum: 2010.04.21. 14:47:04
És itt jönnek be az általam említett maxos szakik. Nem mindenkinek 50-es a kronoja, hogy 5/10 percenként sajtolhasson, nekem pl. 2-es. Vagyis 58 percenként sajtolhatok "ingyen", vagyis a 200 vadászat alatt 200*7% az 14 állat (optimális esetben), ami 200*3.5=700 perc alatt kellene 812 percnyi (-58, mert az első ingyen van) sajtolást belepasszírozni... Látszik, hogy nem fér bele?
Dátum: 2010.04.21. 13:28:06
Értem, köszönöm.
Dátum: 2010.04.21. 13:11:32
Mivel ez volt az első kalandom, amit nem sikerült egyből megcsinálni, ezért lehet, hogy ez így működik, de azért megkérdem.

A Nagytakarítás című kalandot csináltam, ahol az erő, zárnyitás, egészség, VP, csata, csata próbán túl voltam, majd a következő csata alatt "elájultam". Ma újra próbáltam a kalandot, és a kristálypontokat levonta a sikertelen küszöbpróbákért ma is, viszont a csatákat "Ezt a próbát már teljesítetted" szöveggel átugrotta. Nem kellett volna az előző próbákat is teljesítettnek venni? Előszörre is teljesítettem, meg most is...Nem sokat, csak 15 kristálypontot buktam.
Dátum: 2010.04.21. 12:49:47
Ti, ott fent a magasban a kimaxolt szakijaitokkal elhiszem, hogy így gondoljátok, de van, akinek nincs még minden "vadászós" szaki a csúcson. Alacsonyabb szinten (pl. nekem) nem 50-es a vezetőkészség, ezért a vadászat nem áll le... Ezért kérdeztem rá az apróbb részletekre. Mert miért venném meg, ha semelyik részét nem tudom használni (vagy nem éri meg az időcsökkentés számomra)?
Dátum: 2010.04.21. 11:36:36
Akkor vki mondja meg, hogy hogyan működik az automata sajtolás. Ha nem jelölök be opciót a sajt gyorsításra, akkor nem is sajtol automatán? Vagyis ha sajtoltatni akarok, akkor vagy őskő vagy CSP árán megteszi nekem a program ha még nem járt le a krono szintje miatti időkorlát, ha lejárt az időkorlát, akkor ingyen lesajtolja?

mod: közben Jeriko leírta az általam várt opció kimaradást...

mod2: igazából engem csak a sajt "gyorsítás" érdekelne, a többit megoldom (nem makró/script használatával). Ha működik az, hogy nem szeretnék őskövet/CSP-t használni az azonnali sajtolásra, hanem kivárja a krono végét, ha talál sajtolni való állatot, akkor sajtolja, az lenne nekem a csúcs...
Dátum: 2010.04.21. 09:31:41
Nekem volt már 3 egymás után... Igaz csak egyszer, de 2 egymás után elég gyakran előfordul... (2000 vadászatból 3-4 alkalom szerintem tuti) V4-en is egy csomószor volt...
Dátum: 2010.04.21. 06:00:52
Köszönöm, értem. Még gondolkodok a megvásárlásán, hisz "hasznom" egyelőre nincs belőle, majd csak 0-ás fertőzésnél, az meg messze van... Hiába van már 60-as sajtolás jó régóta, eddig is a saját belátásom szerint sajtoltam, ezután is az lesz. (a többi funkció a jelenlegi játékstílusomat nem befolyásolja) De addig is támogatom majd a CÉGet...

És mivel nem sokan írják, de biztos vannak, akik még így gondolják, így a nevükben is:

KÖSZÖNJÜK A FEJLESZTÉSEKET, CSAK ÍGY TOVÁBB ÉS TOVÁBBI JÓ MUNKÁT!
Dátum: 2010.04.20. 21:53:02
Ha megvan a 60-as sajtolásom, akkor őskő vagy CSP elhasználása nélkül sajtolja az állatokat rögtön, vagy pedig megvárja a kronóm végét és akkor sajtol? (Remélem érthetően fejeztem ki magam )
Dátum: 2010.04.16. 06:25:50
Már éppen szólni akartam. Egy kicsit azért gyors volt: 127 mp, 50 helyes válasz, gyors törlés... Vajon saját magát törölte, vagy a rendszer úgy ítélte meg, hogy ezt csak E.T. tudná megtenni és hazaküldte egy telefonálás után?
Dátum: 2010.04.12. 13:59:59
Vagy kilépsz a szövetségből (akkor törlődik a licited, elveszted az eddig megszerzett kincspontokat), vagy pedig vki felüllicitálja. Én másról nem tudok.
Dátum: 2010.04.11. 19:16:59
Izraelnek mi a hivatalos nyelve?
arab
héber*
perzsa
izraeli

A wiki szerint héber és arab. Gondolatolvasó legyek?