Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Idézet: Noodlee - 2010.07.07. 08:20:51
Örülök, hogy jót virulsz.

Akkor kérlek nézz rá az alábbi 2 képre.. csak a kedvedért csináltam shotot.

http://kepfeltoltes.hu/100707/Karlap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/100707/Szakik_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sajnálatos módon én tudok játszani, nem úgy mint akit említesz.. s erről megkérdezhetsz néhány ittlévőt.

Más téma.

Mivel tudjuk, hogy törlés után is megmaradnak a karakterek.
Kérném az alábbi törölt rubin farmkarakterek, zafír gazdáját megvizsgálni s zárolni.

Adrenaline
Szerotonin
Cholesterin


Azért a 1000 LE-s építésedért kapsz 33 támadást, meg 10 IQ-t.... Várom már azt a "fejlesztést", amikor nem lesznek körbeépített karakterek végre.... (merő rosszindulatból).
Dátum: 2010.07.06. 09:55:49
Ezek szerint a kulcs nem úgy működik, csak annyi kérdésre enged előre válaszolni, ahány CSP-d van, hanem "végtelenségig"? És mennyi a végtelen jelen esetben? "Normál" világon mennyi lehet az előre válaszolható kérdések száma? Itt gondolom a gyors világ miatt 3-szoros volt a puffer...
Dátum: 2010.07.05. 14:25:03
Egy tulajdonságváltó felszerelés: Izomszaggató.
Az állatok menü alatt ez látható (a lélekkufárnál is):

Az állat aktuális tárgya: izomszaggató
+6 Sebzés, +6 Támadás, +50% Gyógy. hatékonysága, +4 TP győzelmenként

Karakterlapon:

Az állat aktuális tárgya: izomszaggató
+6 Sebzés, +6 Támadás, +1 Gyógy. hatékonysága, +4 TP győzelmenként

Akkor most +50% gyógyítás hatékonyság, vagy +1 ?
Dátum: 2010.07.02. 22:35:46
Nem figyeltem teljesen a "szabályokat", de mintha lett volna egy precedens előrébb, miszerint a RENDES játékidőre szólnak a tippek, nem pedig a hosszabbításra/tizenegyesekre. Tehát az 1-1 a helyes tipp. (szerintem)

mod: közben lefigyeltem, 1:1-et tippeltél, tehát az én hsz-em teljesen felesleges, de most már itt hagyom, hogy látszódjék, mennyire nem értek a focihoz (sem... )
Dátum: 2010.06.28. 14:07:46
Idézet: Byzon - 2010.06.28. 13:34:32
Idézet: ashtm - 2010.06.27. 20:07:07
Hmm, én nem kaptam és egy másik srác sem a szövetségemből.
Na, majd holnap érdeklődök a JV-nél.


Felesleges, várd meg amíg Baraty visszajön a szabiról, addig sansztalan az ilyesmi...


Nem azért lett eltolva a V4 vége, hogy Baraty visszaérjen a szabadságról? Amikor visszaér lelövi a szervert? Oszt annyi...???
Dátum: 2010.06.28. 14:04:14
Én nem látom a kérdésben a MESTERSÉGES szót... (A kimásolt kérdésben, ezzel a kérdéssel személyesen még nem találkoztam, vagy nem figyeltem fel rá.)
Dátum: 2010.06.26. 21:09:18
Nagyon jónak tartom a kvízekre való előre válaszolgatást, nekem nagy segítséget jelent. Viszont egy olyan figyelő rendszert be lehetne iktatni, hogyha valaki 2 egymás utáni kvízre időtúllépés miatt nem válaszolt (letelt a 2x5 perc), akkor álljon meg a válaszolgatós móka. Az indok: például én messze lakok a várostól (falusi vagyok ), nálunk sűrűn van áramszünet (néha elég, ha csak erősebben meglengeti a szél a fákat...). Ha elindítom a válaszolgatást, tartok mondjuk 150-nél, elmegy az áram, hát én szerintem szívrohamot is kapnék, mivel a maradék 150 válaszra esélyem sincs megoldást adni... Nem az én hibámból történt, mégis én szívok vele. És mi lesz, ha majd bővítik még esetleg az előre megadható válaszokat....
Nem vagyok programozó, nem tudom mennyi munka ezt megtenni, de remélem nem ütközik akadályba. Előre is köszönöm.
Dátum: 2010.06.24. 22:20:16
Idézet: Rohhonur - 2010.06.24. 22:09:09
Kit takar a JFK rövidítés?
John Fitzgerald Kennedy, az USA elnöke
James Frederich Koover, az FBI alapítója
John Faye Kayens, közgazdász
Joanna Franciss Kenwood, zeneszerző

Ahogy elnézem, mindnek JFK a rövidítése, szóval itt 4 jó válasz van.

James Edgar Hoover az FBI igazgatója
John Maynard Keynes a közgazdász
a zeneszerzőkben nem vagyok jó, azt passzolnám... Ja, az első (elnökös), az jó válasz, a többi "mese habbal".
Dátum: 2010.06.24. 12:21:29
Idézet: Hoffer Dávid - 2010.06.24. 11:30:25
Akkor már nem is kell venned őskövet, mert a jegyből kapsz 2000-t.


Amennyiben lecseréled a repülőt MÁV-ra, ugyanis csak azt fogadják el...
Idézet: Rogalndorn - 2010.06.24. 10:28:36
Melyik ország gépkocsitípusa a Trabant?
kina
Német
Magyar
Olasz

Szerintem meg Német Demokratikus Köztársaság.
Kína meg nagy N és hosszú í.
Javítani.


Így gondoltad: kíNa? (bocsi, nem hagyhattam ki...)
Dátum: 2010.06.24. 05:42:23
Kik voiltak a "Druidák"?
Nagyhatalmú varázslók
Norvég földművelők
Borász szerzetesek
Kelta papok


Hány betűből áll az úgynevezett "kiterjesztett" magyar ábécé?
33
25
44
42


A magyar ABC 44 betűből áll. Pont. Nincs kiterjesztett ABC. Van viszont pl. angol ABC, ami kevesebb betűből áll. Ezt lehet kiegészíteni speciális betűkkel 44-re, de akkor magyar ABC-nek hívjuk, nem pedig kiterjesztett angol ABC-nak.

Mit csinálnak Scooby Doo-ék?
állandóan esznek
egész nap alszanak
rejtéjt oldanak meg
olvasnak


Szerintem még igénytelen is, de legalább a helyesírást javítsuk...
Dátum: 2010.06.22. 12:19:49
Idézet: Offsboy - 2010.06.22. 12:07:12
"A kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

CSak 3 hét után lehet döntetlen, ha nagyon zavar a háború akkor kapituláljatok, mert ha 12 napja megy, akkor még hátravan 9.


Még egy csata kell, hogy kiértékelje a rendszer...
Dátum: 2010.06.21. 22:53:31
Az alábiak közűl melyik bolt az ami játékokat ad el?
DM
TESCO
spar
576KByte


Jesszusom....
1. alábbiak
2. közül
3. SPAR
4. reklám
5. mindegyikben kapható játék (ha esetleg valaki nem tudná, még az OBI is árul játékokat... )
Dátum: 2010.06.21. 18:34:04
1. A +5% ma 15:00-tól 2 héten keresztül él (ld. hírek)
2. Passz (én egy kritikus ütésre várok).
Dátum: 2010.06.21. 13:48:40
Én kipróbáltam a találkozón, retro feeling előjött, nem lesz rossz, de kérdésemre, hogy a csaták animációit le lehet-e majd kapcsolni nemleges válasz volt. Lesz automata csata (prémium szolgáltatás), de úgy tudom nem fizetős lesz, hanem a tesztüzemben volt mindenki prémiumos (csináltam karaktert, az nem volt prémiumos). Nem kérdeztem rá, de azt hiszem, hogy fizethetsz aranyat, ami a belső fizetőeszköz, nem lesz idő/CSP/PP korlát, mindössze annyi, hogy ha elfogy az ÉP-d, akkor nem tudsz csinálni semmit addig, amíg vissza nem regenerálódik egy része. Persze aranyért vehetsz magadnak lötyiket...

Zavarosnak hangzik így visszaolvasva, de sajnos most ennyire futja.
Dátum: 2010.06.18. 11:48:24
Köszönöm, közben megtaláltam. Endyrnek is köszönöm. Eddig átsiklottam felette, mivel egy darabig nem lesz alkalmam "élvezni" az előnyeit...
Dátum: 2010.06.18. 11:27:59
Ezt ma vettem észre:

XXXXX pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 31 pontnyit. Az állataid 4 életpontot sebződtek. xxxxxx is rád vetik magukat. 4 támadással 32 életpontot sebeztek. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Már az állat sebzésétől is sebződnek az állataim???

mod: tegnap este még nem sebződtek.
Dátum: 2010.06.18. 09:47:18
Én adtam egy 10-est. De nem mondd meg, hogy hogyan játsszak. Kösz.

mod: Ne az AL-nek fejlesszük a játékot. Kösz.
Dátum: 2010.06.18. 09:24:07
Nemre nyomtam én is, így is hatalmas a játékra fordított idő, még több lenne (én úgy látom, ne akarjatok meggyőzni, hogy nem így van), a játék költsége még jobban nőne, mert kötelező lenne csinálni (én úgy gondolom, ne akarjatok meggyőzni, hogy nem így van). Tovább mélyíti a kis/közepes/nagy szövetségek TAGJAI közötti szakadékot, aki komolyan veszi a JÁTÉKot, az mehet a nagy szövetségekbe, hogy ne maradjon le.
A másik oldalról persze, hogy jó lenne, még több LE-t lehetne optimalizálni...
Dátum: 2010.06.13. 10:37:27
Egy javaslatom lenne a kémgömbbel kapcsolatban. Óránként egyszer lehet használni, ami számomra elég idegesítő. Miért nem lehet betenni azt, hogy 15 percenként lehet használni, de minél korábban használod újra, annál több VP-be kerül. Ha használtad 1 óra múlva ismét használhatod 30 VP árán. Ha korábban szeretnéd, akkor lehetőséged van 45 perc múlva használni 90 VP-ért, 30 perc múlva 180 VP-ért, 15 perc múlva 300 VP-ért. Valami ilyesmire gondoltam, persze a varázspontokat csak hasraütöttem...

Talán nem sértené annyira kémgömb (relikvia, nem jut eszembe a neve) tulajdonosokat. Nem 10 VP-ért percenként, hanem 15 percenként 300 VP-ért lehetne kukkolni.