Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reorx

Oldal: 123
Dátum: 2015.09.19. 12:13:08
A szövetségi fórumon a témát ezzel a hozzászólással zártam le:

"Mivel a falon olvasható, hogy „Szövetségi bajnoksággal kapcsolatban egyeztetés Thomm-al.”, illetőleg a falon és a fórumon olvasható is a személyre szabott terv, továbbá egy levelet is írtam neki,
http://prntscr.com/8i01h3
számomra F2 kirohanása teljesen érthetetlen.
A fóruma szerint a véleménye az szb-tervemről: „egyszerűen nem látom benne a logikát hogy mi alapján matekoztad ki hogy ezt a zseniális meglátásodat”…
Egyrészt én úgy gondolom, hogy az eredményeink magukért beszélnek, másrészt, ha én belépnék újként egy szövetségbe, ahol érdekelne az szb-terv, és valami bajom lenne vele (bár újként eszembe se jutna kétségbe vonni, hiszen még az eredményességével sem lehetek tisztában), akkor írnék az illetékesnek, és megkérdeznem, hogy mit, hogy, miért… De hogy csak úgy elkezdjek beütögetni?? Nonszensz gondolat…
A fórumon F2 kijelentette, hogy ez diktatúra, ezt még jobban kifejtette egy, a kirúgása után nekem címzett „költői hangvételű” üzenetében – hogy ez honnan jött neki, nem tudom…
A terv célja az, hogy Tudás fa szinteket nyerjünk, meggyorsítsuk az építkezést egy olyan épületnél, ami mindenki hasznára válik.
Senki sincs az szb-re kötelezve, és mindenki annyi győzelemre kap tervet, amennyit kér, a terv épül a tagok igényére és kérésére, nem pedig fordítva…
És azok után, hogy egy új tag belép, mindent és mindenkit figyelmen kívül hagy, és azt teszi, amihez épp kedve van, ráadásul követelőzik, utána kiröhögi azt, aki ezt szóvá teszi, majd amikor már más is rászól, már „diktatúrát” kiabál…
Ezt én tényleg nem tudom felfogni Azt hiszem, nem is akarom

Most ezt így elolvasva teljesen feleslegesnek tartom ezt a „magyarázkodást”, és elnézéseteket kérem érte. De mivel nem mentem bele a levelezésbe F2-vel, úgy érzem, ezt még ki kellett magamból beszélnem."

1. Elnézést kérek, Fercsuv2, hogy rövidítettem a nevedet, remélem, ez nem annyira bántó, mint a "Szánalmasan alak vagy
gondolom valami szemüveges dagadt majom lehec aki anyuci szoknyája mögé bújik ha baj van és itt éled ki perverz vágyaidat"
(Idézet az említett leveledből)
2. Nekem eszembe sem jutott volna Fercsuv2-nek "reklámot csinálni" ezen fórumon, de ha már ő ezt kezdeményezte, egyszer én is megszólalhatok itt az ügyben.
3. Szívesen látunk mindenkit a B-13 szövetségben, aki úgy érzi, hogy kulturáltságban és szövetségi gondolkodásban át tudja lépni a Fercsuv2 által levert lécet
4. Mindenki véleményét szívesen elolvasom az ügyről, de a témát részemről lezártnak tekintem.
Oldal: 123