Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reorx

Oldal: 123
Dátum: 2016.03.17. 08:23:38
Valahol kompromisszumot kellene kötni ebben.
Rendben, a "nagyoknak" csak nyűg, de a "kicsiknek" tökéletes pl. döntetlenre - így is elég sok feladatot nem tudnak megcsinálni, ne vegyük el tőlük azt, ami számukra talán a legjobb.
Nekem sincs szükségem rá, és nem örülök, ha esik, de annak pláne nem örülnék, ha kivennék, ezzel megvágva az utánpótlást.
Dátum: 2016.03.12. 17:54:06
Volt ilyen felvetés.
forum.vegzetur.hu/index.php/topic,911.62

A mondanivaló lényegével egyetértek.
A sakkversenyeken használt ún. Buchholz-számítás, vagy valami ahhoz hasonló igazságosabban tükrözné az eredményeket.
Dátum: 2016.03.12. 17:46:31
Vitatkoznék ezzel az állítással.
Lassan egy év alatt egyetlen sms ment a karakterre (és abból is inkább asztrális kövek lettek, nem a templomra lett költve), de egyetlen templom sem lett elengedve.
Idő, tervezés és odafigyelés kérdése inkább szerintem.

Bocs, off.
Dátum: 2016.03.10. 18:13:47
Elnézted, Te vagy a 70.
Dátum: 2016.03.10. 18:12:32
Azért szerintem egy kő nélkül megszerezhető fétisre nem szabad azt mondani, hogy semmi nyeremény.
Másrészt a megígért, régebben "ingyen" megszerezhető fétis (erősen) kövessé tétele nem volt szép - persze, akinek van már hordafétise, ezt nem rója fel hibának (pedig az!).

Túlzás azt állítani, hogy ez a legerősebb event - de jó próbálkozás, köszönet érte a fejlesztőknek. Oké, voltak benne hibák szép számmal, jöhet a sok javítás, és rendben leszünk.

Van egy új fórumozó, lehetne neki örülni, segíteni, tanácsokat adni - rendben, gondja van a nyelvvel, de miért kell azonnal erre ugrani, sőt nyilvánosan kiröhögni? Hol a tolerancia? Annyira sokan vagyunk A VU-n, hogy nem probléma, ha egy újat azonnal elriasztunk?
Lányok, srácok - adjunk neki időt, szépen kérem...
Dátum: 2016.03.07. 14:36:01
És melyik világon van 4 forduló?
Dátum: 2016.03.07. 14:19:23
És akkor miért per? Ha lesz 4/4, utána mi jön?

Egyébként 7/8 (a kérdést megelőzve: 8 bajnokságból 7 szint Tudás Fa ).
Dátum: 2016.03.04. 14:07:02
Ha mindenképp a visszafogott fejlődést szeretnéd, el kell felejtened az EH-t - vagy a kufár több olyan tárgyat is árul, amivel az EH-ból VF konvertálható, és viszont (pl. térkifordító italok, az "egyéb" menüpont alatt).
Dátum: 2016.03.02. 12:53:42
7 ember kap medált. Akinek már megvan a maximum (12), felkerülhet a listára, de nem vesz el jutalmat mástól.
Vagyis az a hét legjobb kap jutalmat, akinek még nincs 12 kvízmedálja.
Dátum: 2016.02.22. 16:20:05
A témát lezárhattad volna akkor, amikor Quellon megadta a lehetőséget neked, hogy bebizonyítsd, mi voltunk a hunyók. Azóta sem éltél vele, mivel nem is tudtál volna.
Mielőtt lepontozol, csak pár kérdésre válaszolj.
Írtam-e neked levelet, amiben megkértelek, hogy egyeztessünk, mielőtt elkezded az szb-t ütni? Ki volt/van-e írva a falra, hogy a "Szövetségi bajnoksággal kapcsolatban egyeztetés Thommal."? Van-e a fórumunkon terv?
Ki mered-e tenni a levelezésünket a fórumra?
(Az én válaszom minden kérdésre igen.)
Folyamatosan vádaskodsz, de semmit sem bizonyítasz, sértegetsz, mellesleg alpári a stílusod. Nem hiszem, hogy csak az én véleményem fejezi ki ez a szó: szánalmas.

A kérdésem mindenkihez, de főként az illetékesekhez: nem jár esetleg egy kis dádá a 389. hozzászólásért?

Természetesen elnézést kérek mindenkitől, tudom, hogy ennek a hsz-nek nem itt van a helye. Bocsánat!
Dátum: 2016.02.22. 14:38:19
Fercsu, biztos emlékszel rám, nekem írtad azokat a "szép, költői" leveleket, miután egy nap után kitettünk a szövetségből, mert semmire és senkire nem voltál tekintettél.
Ha egy ilyen megnyilvánulásodra emlékeztem volna, fel sem veszünk.
Az hogy egy magánüziben szidalmazol, már az sem szép, de amit itt művelsz...
Szégyelld magad!
Dátum: 2016.02.16. 17:41:14
Amit leírtál, már abból bőven megvan a szükséges kereskedelme.
Ne haragudj, a kereskedelem szakértelem elolvasása is választ ad a kérdésedre...
Dátum: 2016.02.12. 15:17:48
Köszi én is!
Dátum: 2016.02.12. 09:51:56
Az én értelmezésem szerint ez a megoldás arra jó, hogy egy kis szintű tag 10x-es sebességgel tudjon tölteni, és így hamarabb asszimilálódjon.
Ha ez így van, szerintem jogos, hogy az épület nem fix, hanem a LE elhasználódik a töltéssel, annak arányában - de mivel gyakorlatban még nem láttam, nem tudok véleményt nyilvánítani.
Jó lenne egy felvilágosítás.
Dátum: 2016.02.12. 08:34:23
A gradulátumok leírásánál szerepel, hogy akkor kapsz esszenciát, HA van alkimista laborod. Ha a kút nincs feltöltve, ez a feltétel biztosan nem teljesül, tehát ezek értelmében nem kapsz esszenciát.
Dátum: 2016.02.08. 16:08:27
V2-n a szövetségi bajnokságban az első fordulóban 4 pontot szerzett a Zöld Manók Szövetsége.
Ez nagyon derék teljesítmény attól az egyetlen embertől, aki nincs katakombában, nem úgy, mint 23 társa.

Ha komolyan szükség van a létszámfeltöltésre, akkor sem kéne viccet csinálni a bajnokságból.
El tudok képzelni egy olyan megoldást, hogy ha muszáj, jó, induljon, aki nem felel meg a követelményeknek (vagy jelen esetben nagyon nem...) - de minden forduló végén töröljék a pontjait, és sorolják a negyedik helyre.
De ez, hogy nyilvánvalóan egy ember játszik, mint szövetség, nonszensz és sportszerűtlen, hovatovább a játék megcsúfolása.

A téma már több verzióban előfordult a fórumon, talán érdemes lenne megoldást keresni a helyzetre.
Dátum: 2016.02.04. 19:20:50
Jobb, ha letojod, mint ha "le tojod".
Ha magyar vagy, milyen jogon pontozod le, aki burkoltan megkér, hogy akkor tényleg legyél magyar? A magyar nyelv nálad tényleg csak "le tojás"-t ér???
Szánalmas vagy.
De én nem pontozlak le, pontozz le Te engem, és Mistet a többi karaktereddel, mert látom, ez fontosabb, mint hogy a tükörbe nézz.
Dátum: 2016.01.20. 09:44:33
Milyen szarvasfajta nincs?
jávorszarvas
gimszarvas
dánszarvas
*rémszarvas

Nos, sem dánszarvas, sem gimszarvas nincs (dám van és gím), és természetesen rém sincs.

Erről a kérdésről kb. hat éve volt már egy fórum - tényleg nincs rá semmilyen mód, hogy az egyértelműen rossz kérdések kikerüljenek?
Vagy legalább a botrányosan rosszak?
Dátum: 2015.11.10. 17:10:25
Hol okozta diszkótűz a miniszterelnök lenondását?
Románia
Ghána
Lengyelország
Ausztrália

Friss kérdés, elbírálás alatt.
Dátum nélkül.
Ne adja isten, hogy ez máshol is előforduljon, de mi lesz, ha holnap ez lesz Krakkóban, a jövő héten pedig mondjuk Melbourne-ben?
Az ilyen kérdéseket nem szabad elfogadni sem.
És akkor a helyesírási hibát nem is említettem...
Dátum: 2015.10.04. 14:45:43
Ami lényeges, hogy nem az ütések, hanem a győzelmek számítanak, de így igaz.
Oldal: 123