Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Securics

Oldal: 1
Dátum: 2011.12.07. 03:26:33
Sziasztok!Látom akinek nem jut a játékból valami megszerezhető tárgy,megpróbálják megváltoztatni a szabályokat.Gondolom a segítőkéz a nevében is benne van hogy segítő és nem háborus segítégre találták ki a játékvezetők,illetve a hozzátartozó jóság köpenyét is azért tették be a játékba hogy használható legyen.Sokaknak a za megoldás hogy ha nekem nem sikerült ilyent szereznem változtassák meg a szabályokat, mint ahogy már meg is tették a köpennyel kapcsolatban is hogy az a tuladonságok 50%-ig segít/Kezdetben nem így volt!!!!/.Akkor én meg azt mondom hogy a szívósság öve is annyira támadható lenne mivel +1 kört kap az illető.De hát valaki azt is drága dukátért megszerezte,és mit szólna ha játékközben más emberek sírására a játékvezetők megváltoztatnák az öv tulajdonságát.Akkor meg sem vették volna talán.Vagy kérjük meg a játékvezetőket hogy írják át a szívosság öve tulajdonságát,hogy csak háborúban lehessen használni? Szerintem minden belerakott tárgynak meg van a miértje hogy miért rakták bele a játékba,és ha már valakivel megvásároltatják akkorm ne a vásárlás után változtassanak a tágy tulajdonságain,mert egyeseknek nem tetszik a dolog!!!!Ha valaki irigykedik a másikra,gyűjtsön sok dukátot és ő is vegye meg,a játék szabályai lehetővé teszik
Milyen márkájú autóval üldözte a bűnözőket a Hamis a baba című filmben Ötvös Csöpi?

Skoda
Lada *
Opel
Wartburg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez a kérdés a 4.-Világban el lett fogadva.Nem értem ott jó kérdés,itt nem? Pls segitsetek!Köszi!
Dátum: 2009.07.01. 12:12:41
Hol találok moderátort?
Dátum: 2009.07.01. 12:08:59
Sziasztok! nekem az lenne a kérdésem ,hogy a mult héten csütörtökön banki utalással kértem 100 őskövet,a szabályzat szerint 3 munkanap max!,és nem kaptam egy darabot sem ez idáig, Segitség menüben persz a moderátor jelenlg nics,akkor mondanom sem kell hogy pémiumtagsághoz sms-en kellet kérnem őskövet,Ki érti ezt,az sms-en szerzett őskő drágább de megkapod, a banki utalás olcsó de nem érkezik meg.Ki érti ezt......?
Oldal: 1