Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2012.04.16. 17:51:09
Örülök, hogy ennyi fölös időd van.
Dátum: 2012.04.16. 17:30:50
Miklós 5610 TP egy nap alatt nem sok egy kicsit 85-ös kari számoltam majd 200 vadászat nem számolva az állat befogást amiért nincs TP.
Vannak szivatós küldik a töbsége simán teljesíthető, de van jó pár amin csak pislogok. Sőt szerintem esélyem sem lesz mind kegcsinálni még ígysem, hogy 2-t el lehet dobni.
Szerintem kicsit tulzásba estetek, de nem kukás fejlesztés kiváncsi leszek, hogy sikerül.
Dátum: 2012.04.15. 20:59:00
Tudom, hogy úgysem fog megvalósulni, de azért talán.

A fertőzés csökkentést nem e lehetne lélekenergia formában átvenni. Eddig az összes ilyen jutalom ment a kukába. 100% fertőzésnél nem ér semmit mert nem véletlenül csináltam így. De aki harcol ellene annak nem kevés előny.
Én abban is benne lennék, hogy az érték 50%-át adná LÉ-ben.
Miklós esetleg talán?
Dátum: 2012.04.04. 05:38:28
Nem sértődtem be csak rájöttem itt nem nyerhetek ezért nem is erőlködöm. Majd idővel rádöbben mindenki.
Dátum: 2012.04.03. 21:04:06
A prémes játék egy nagy marhaság nem használom mert szinte csak CSP-t ad amit úgysem tudok levadászni. Azért használom hébe hóba, hogy az állataimat elnevezzem.
Dátum: 2012.04.03. 19:50:43
Én innentől max kérdezek, ha gondom van és válaszolok, ha tudom a választ más kérdésére. Ezt a mentalitást ami itt van nem tudom meg változtatni. Nem pénzem van sok kövem amit valószínű, hogy nem fogok többet gyarapítani mert nem utalok többet mert nincs értelme.
Dátum: 2012.04.03. 19:03:45
V1 az aukciós házban beragadt két tárgy 17:35 a licit lejárata.
Dátum: 2012.04.03. 17:07:33
Én sem gondoltam korlátlan vásárlásra. Havi 1 alkalom mint a lélekkút kisütés. Szerintem az nem lenne nagy táp. Szerintem pont ilyen lenne a térkapu stimulátor havi 1-szer nyugottan meg lehetne veni. De lehet TP-hez kötni a lélekenergia vásárlást így fejlődik a kari és a fejlesztők is kapnának pénzt a játék fejlesztésre.

Nyugottan lehet utálni, de egyet ércsen meg mindenki olyan nem létezik, hogy ingyenes játék, ha a dolgok mögé néztek igen is van kölcsége a játéknak.
Nem kell férre érteni nem tudnék havonta utalni én kb 3 havonta tudnám meg engedni magamnak a 350 őskövet utalással. De fölöslegesen nem utalok és, ha van még ilyen mint én az sem utal.

Miklós nem tudom, hogy olvasod e ezeket a hozzá szólásokat, de he te azt mondod, hogy fejezzem be nem fogom fölvetni ezt a témát soha többé. Őszintés marha kiváncsi lennék a véleményedre.
Dátum: 2012.04.03. 16:13:37
Attól, hogy a követ nem építem be a lélekenergia és VP-s építésben bőven az élen vagyok. Jó lenne, ha nem minősítenél főleg, hogy fogalmad sincs semmiről ami a szövinkben van.

Quellon
Én csak arra lennék még kiváncsi, ha nincs mire költeni miből lesz bevétel amit a játékra és a munka bérre költenének. Nem kell pont ragaszkodni a TP nélküli lélekenergia vásárlásra lehet máskép is. De úgy is ti vagytok az okosabbak azt csináltok amit akartok csak majd emlékezzetek, ha jön a lakat és bezárul az ajtó.
Dátum: 2012.04.03. 05:43:24
Majd akkor is ezt mond mikor zárják a kapukat a pénz hiány miatt. Akkor majd verhetik a mellükket, hogy én biz nem fizetek semmiért csoport lásd sisak.
Én már le tolom lassan, de biztosan bukik be majd a játék.
Dátum: 2012.04.02. 20:54:15
Ja az biztos, de akarim attól nem fejlődik.
Dátum: 2012.04.02. 20:19:20
Lehetne korlátozni az ősköves lélekenergia vásárlást és lehetne egy kicsit költeni a játékra most is van több mint 400 kiégett, de minek vegyek van több mint 1.400 őskövem.
Dátum: 2012.04.02. 20:09:53
Szerintetek az esemény alatt is lehet majd szinguláris anomáliát gyűjteni. Mivel nem hagyományos módon használjuk majd a CSP-t és 2 egyszerre. Nem lenne rossz, ha lehetne mert a szövimmel telibe kapjuk majd az eseményt a küldivel.
Dátum: 2012.04.02. 05:40:48
Úgy sajnállak téged. Nekem két napja a nyereményem 3 kiégett kő nagy nyeremény ahoz képest, hogy az őskövet nincs mire költeni így már nem is fogok utalni egy forintot sem a behónak remélem megéri fiúk semmit nem tenni az ügyben. Szép lassan csőd lesz és nem lesz játék.
Dátum: 2012.04.01. 14:38:28
Az őskőért lélekenergia nem lett volna rossz fejlesztés. Kár, hogy kamu az egész.
Dátum: 2012.03.31. 06:42:05
Remélem át gondolják a jutalmazást mert múltkor nagyon fura volt, hogy a 300-as támadásra is 18 plusz lett adva mint a 120-as egészségre. És jó lenne, ha annak is értelmes tul növelés lenne aki figyel a karai és jól csinálja. Múltkor két szint és csak 18 plusz mindenre az szerintem kevés.Szövi társam alatt lévő szinten kevesebb győzelemmel több mint a dupláját kapta.
Dátum: 2012.03.28. 21:09:54
Nem számoltam, de kb 20-25 vadászat/ nap volt mikor többet. Portyáztam az ism küldik miat azt nem tudom mennyit 25-öt kapok naponta maxra nem ment csak akkor amikor nem voltam a végén még nyomtam kihívást. Szerintem nem aludtam amit tudtam időt szakítani tevékenykedtem.
Dátum: 2012.03.28. 18:14:32
Te a verseny során 39 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 2. helyezést ért el.
Jutalmad: A tudás ezüst tőre! Gratulálunk!

Hogy a jó élebe nem jött még egy térkép db szakadna rá az ég erre az eseményre soha a büdös életbe nem fogok nevezni erre hülyeségre.
Itt a büntetésem mert dolgoznom is kell 2 napig nem tudtam belépni tessék itt az eredménye. 1 db-al estem el az aranytól.
Dátum: 2012.03.27. 22:16:04
Ha az állataim átlépik a 80-as szintet akkor ism küldi alat sali. Ezt elég rég csinálom és mostanában nem tudom meg dönteni a rekordot. Volt, hogy 80-as állatért 56.000- ret adot + küldi LE. Régen 100.000 közeli volt.
Dátum: 2012.03.27. 21:07:12
Igazából el mentünk a fő kérdésem mellet. A kevés ÉP eddig nem volt gond az a fura, hogy hirtelen a kaland szörnyek és a térkapusok is erősebbek. És nem tudom míért már nem mereke kalandozni amit eddig simán megcsináltam azt most bukom. De Ép-t nem növelhetek mert nehéz utána leütni magam mert akkor tuti nem lesz mivel.