Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csigabiga33

Oldal: 1
Köszönöm csak az a bajom a magyar nyelvel hogy ausztriába élek és nem anyanyelvem igy is nehéz az ékezetes betüket bevarázsolnom. De nem adom fel csak összejön az a kérédés a küldire.
Most már tényleg nem értem mi a baj



Melyik a kakukk tojás?

jegesmedve
rozmár
pingvin
ezüst róka


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Bocs igazad van hogy 4 emlös álat, de egynek eltér a szaporodási szokása a többitöl mivel 3 elevenszülö és kicsinyeit tejjel táplálja mig 1 kicsinyei tojásbol kelnek ki és csak utánna tejjel táplálkoznak...
Rendben köszönöm. Akkor remélem ha 3 repül 1 meg nem azzzal már nem lesz gond:)
Most öszintén mit nem lehetett ezen érteni?

Adott 3 emlös állat és egy aki tojással szaporodik. Akkor most nem értem.




Melyik a kakukk tojás?

kék bálna
denevér
kacsacsőrü emlös x
mezei egér


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Szeretném megtudni az értékelés mibenlétét. Amiota játszom a 3. világon csak egy kérdést tettem fel a küldetés miatt és vagy 5. nekifutásra figadták el.

Most a 4. világon játszom ugyan ezt csak már tényleg bánt hogy 6. kérdésnél tartok és mindig van valami hiba.
Egyszer helyesirási hiba ugynannál a kérdésnél aztán ha kijavittam tul könnyünek találták.

Most feltettem egy másikat elésöre azt kaptam már szerepel az adatbázisban amit szintén nem hiszek, majd megváltoztattam a válaszokat erre megint elutasitották nem tudom mért csak a küldetést szeretném teljesiteni. A kérdéseim sokáig a honfoglalo-bol néztem de azok is rendre ellettek utasitva, pedig onnan nem sürün jön hibás kérdés...

további jo játékot mindenkinek









Melyik nem szeszesital az alábbiak közül?

Unicum
Hubertus
soproni Ászok
Bomba


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Oldal: 1