Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Egomaxy

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.07. 19:07:58
Ja, értem. Kösz.
Dátum: 2010.02.07. 18:48:46
Prémiumtagságot váltottam, és 2 napja próbálok egy képet feltenni. Sikertelenül.
Az összes többi szerveren elfogadták ezt a képet, akkor itt miért okoz problémát?

A beálításoknál kiírja, hogy feltöltés sikeres, és a játékvezető engedéje szükséges hozzá, de mikor újra belépek, semmit nem ír, mintha nem fogadták volna el. De ha nem fogadták el, akkor a másik szervereken meg miért? Ezt nagyon nem értem.
Dátum: 2010.02.06. 07:55:12
Van eddig 116 helyes kvízválaszom. Tegnap kiválasztottam egy küldetést, és annak megfelelően feltettem az első kérdésemet a V4-en.

Namost...ma megnézem, hogy mi a szitu a kérdéssel, mert nem jött még jelentés... erre mit látok?
2 olyan kérdéssor van, amit én nem tettem fel, és az én kérdéssorom pedig a sutban.
Eltünt. Pedig ez alapból lehetetlen, mert 100 válasz után tehetünk fel ugyebár új kérdést.
Nem törték fel a karim, mert annak más jele is lenne. És akinek itt van a kérdése annak meg elveszett, úgy mint az enyém???
Én az emberi gerincoszloppal kapcsolatban tettem fel kérdést, és ma reggel pegig ez fogad.. Remélem, valaki felismeri őket, mert én egyiket sem tettem fel:

Legutoljára feltett kérdésed
Miből van a grafit?

szén
fa
gyémánt
müanyag

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik folyónk "szőke"?

Duna
Tisza
Maros
Ipoly

A kérdésre eddig 151 jó és 40 rossz válasz érkezett.
Az igaz, de rengeteg olyan kérdés van, ami nem az... Eddig 8 ilyenem volt, amikor gyakorlatilag kitalált indokkal dobták vissza a kérdéseimet. Mert ez szerintem már az. Itt van pl. az előző kérdésem. Szerintem elég érdekes, és érthető kérdés.
Akkor ezt miért dobták vissza adott indokkal? :

(P. Howard, Rejtő Jenő, Gibson Lavery) Kinek az írói álnevei?

Kunfalvi Rezső
Reich Jenő
Törzs Jenő
Komjáthy Jenő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
A válasz a 2. Reich Jenő
A 70-es évek botrányzenekara a Beatrice volt. Milyen volt a Nagy Feró híres ricse kendője?

fekete fehér pepita kockás kendő
piros-fehér pöttyös, babos kendő
fekete alapon fehér halálfejes kendő
kék-fehér pöttyös, babos kendő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A helyes válasz a 2. (piros-fehér pöttyös, babos kendő)
Amikor a 80-as években tizenéves voltam, szinte minden rocker fiatal ilyen kendőt hordott. Én is... Miért igényel egy ilyen kérdés lexikális tudást? Ezt már tényleg nem értem.
Most telt be nálam is a pohár.

Sziasztok. Nem szoktam írni fórumra, de ez mostanra annyira csípi a csőrkémet, hogy nagyon...
1. feltettem egy kérdést, ami a játékban tartott állatok moráljával volt kapcsolatos.
Első alkalommal azért nem fogatták, el, mert, hogy csak bizonyos rétegek tudhatják a választ. KÖNYÖRGÖM!!! csak olvasni kéne a játékot. Mérgemben feltettem a kérdést még egy szer. (annyi különbséggel, hogy utána írtam zárójelben: állatok)
Most ezt a választ kaptam. : A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
HOGY IS VAN EZ? Felteszem a kérdést, elutasítják, és lehet, hogy éppen az, aki elutasította, azonnal beírta, mert utána+ adatbázisban szerepel. ???
2. Feltettem egy kérdést, ami egy igen ismert magyar íróval Rejtő jenővel kapcsolatos... A válasz a következő volt:
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
A neveket internetről másoltam ki, mert nem tudtam, hogy pontosan hogy írják őket... Akkor miben is van a helyesírási hiba? a MELYIK, vagy a NEM szót írtam le rosszul? mert a többihez helyesírási segédanyagot használtam, hogy BIZTOS NE LEGYEN HIBÁS...
Vicc.
Oldal: 1