Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Heru

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.20. 17:26:35
Rendben, most már értem. Eddig rosszul értelmeztem a leírást, azért nem volt világos a dolog. Köszi az infót!
Dátum: 2009.12.20. 12:45:20
Szóval: ha már 2 hete tart a háború, de még nem volt 50 csata, viszont én már nyertem 10-szer, vagy 10-zel többször mint az ellenfelem, akkor én nyertem?
Bocs az értetlenkedésért, de ez a része tényleg homály számomra...
Dátum: 2009.12.20. 08:55:10
Sziasztok! Háborúval kapcsolatosan lenne pár kérdésem:

Egyszemélyes szövetségként megtámadtam egy szintén egyszemélyes szövetséget, akinek időközben egy másik szövetség is hadat üzent. Azt tapasztalom, hogy 35%-os életpont szint alatt nem támadható, pedig mindenhol 15%-ról olvasok...
Nagyobb védettsége van, mert két szövetséggel áll harcban?

Más:

"FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

Ha 50 csata kell az automatikus kapitulációhoz, akkor 1 hét után hogyan vezethet valaki 100 győzelemmel?

Az általam támadott szövetség tagja 32. szintű, a rivális szövetség pedig csupa tizenegynéhányas szintű tagból áll.
Hogyan tudják egyáltalán egymást támadni?
Pedig valaki folyamatosan támadja, vagy saját magát veri le, mert állandóan kevés életponttal rendelkezik, így részemről ez "állóháború"...
Dátum: 2009.12.19. 20:26:02
Rendben, köszi.
Dátum: 2009.12.19. 19:39:00
Köszönöm! Bár ettől nem lettem jobban. Csak őskövekből el fog tartani egy darabig, míg 3. szintre felépítem...
Dátum: 2009.12.19. 19:10:49
Sziasztok! Az energiakristályosítóval hogyan lehet lélekenergiából őskövet létrehozni? Gondoltam, először fel kell építeni az 1. szintet és majd utána fog működni a dolog, de a felépítést követően sem találok semmi utalást, hogyan kellene...
Oldal: 1