Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iceman_96

Dátum: 2015.07.31. 12:49:42
A jelenlegi verzió egyáltalán nem gyenge. 300K életerő mellett 30.000 sebzést tud valaki okozni maximum. Ez így bőven elég. Ha ennél több lenne akkor az már tényleg túlságosan nagy módosításokat tudna okozni 1-1 portyában. Ez a jelenlegi verzió is tud épp elég meglepetést okozni hidd el. Jah és én ezt úgy mondom hogy nincs a közelemben játékos szóval csak kristály hordásokra tudom használni és a régi rendszer szerint 200k felett sebeztem már vele. Gyakorlatilag mint kívülálló mondom viszont magas szinten van a robbantásom. Én is ugyan úgy foglalkoztam vele hogy magas szinten legyen. Eddig ellene voltam a módosításoknak de be kell látni hogy szükségesek voltak és a jelenlegi állapotában elfogadhatóak lettek.
Dátum: 2015.07.31. 10:45:19
Megöltem a 620-as szintű entitásomat is szóval eljutottam a 315-ös kincstáblához amely így néz ki:

Finomított Unobtánium Amulett 315 +73 Támadás, +23 Védekezés, +38 Egészség, +53 IQ, +38 Mágia, +45% Lélekszívás, +33 Elnyelés, +66 Varázslat elnyelés, +28% Kábítás elhárítás, A szerencséd fejlesztése 13.3%-kal hatékonyabb., +44% LE jár győztes portyáért, +39 transzcendális projekció


Finomított Unobtánium Harcoslánc 315 +23 Erő, +83 Támadás, +33 Védekezés, +33 IQ, +54% Kritikus sebzés, +8% Lélekszívás-védelem, +64 Elnyelés, +28% Kábítás elhárítás, 4%-kal több AF pontot kapsz., +56 vastag bőr, +56 kivégzés


Finomított Unobtánium Máguslánc 315 +43 Védekezés, +93 IQ, +33 Taumaturgia, +55% Kritikus varázslat sebzés, +21% Lélekszívás-védelem, +126 Varázslat elnyelés, 41%-kal több LE jár a küldetések teljesítéséért, +56 meggyőzőkészség, 48% manaregeneráció


Finomított Unobtánium Lélekgyűrű 315 +38 Erő, +73 Támadás, +28 Védekezés, +38 Egészség, +50% Lélekszívás, +16% Lélekszívás-védelem, +45 Elnyelés, +90 Varázslat elnyelés, +23% Kábítás elhárítás, +43% LE jár győztes portyáért, 4%-kal több AF pontot kapsz., +16 transzdestrukció


Finomított Unobtánium Zafírgyűrű 315 +28 Védekezés, +94 IQ, +38 Mágia, +38 Taumaturgia, +22% Lélekszívás-védelem, +17% Rezisztencia, +246 Varázslat elnyelés, +23% Kábítás elhárítás, 8%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni, Harcban az ellenfél elszenvedi a neked okozott varázslatsebzése 25%-át, Harcban az ellenfél elszenvedi a neked okozott fizikai sebzése 25%-át


Finomított Unobtánium Rubingyűrű 315 +38 Erő, +38 Támadás, +38 Védekezés, +38 Egészség, +38 IQ, +38 Mágia, +44% Kábítás, +90 Elnyelés, +48 Regenerálás, A specializált tulajdonságot 12.2%-kal kevesebb LE fejleszteni, 56% bónusz sebzés epikus szörnyek ellen, +59 sebgyógyítás

Ha valaki nagyon ráér és van kedve akkor beírhatná a végzetúr wikibe. Ha nem akkor előbb vagy utóbb beírom majd én magam is.
Dátum: 2015.07.24. 17:13:22
Köszönjük szépen a gyors reagálást és módosítást! Most már ismét jól működik!
Dátum: 2015.07.24. 16:40:39
Ez a megoldás jobban tetszene már. Remélem hamar be is kerül ez a módosítás.
Dátum: 2015.07.24. 16:12:27
Nem csak Buildernek van problémája. Nekem is van aki már 200 ezres sebzéseket osztott ki portyában és epikusokra is bőven sokat osztottam ki erre most 10 ezret sem éri el ott a robbantásom de fentebb le is írtam a problémát meg az információkat magamról... Azt a felső határt eleve be sem kellett volna tenni epikusok ellen de nem csak az a gond igazából...
Dátum: 2015.07.24. 15:40:58
Miklós a próbléma az hogy azt ígértétek hogy a változás nem fog hatással lenni epikusok és entitások ellen. Ehhez képest nem elég hogy hatással van de még túl nagy hatással is lett ellenük. És még ügyfélszolgálaton is elküld Dikó hogy ez így van jól. Eddig 5-ös epikus robbanással több mint 40.000-ret sebeztem most beraktátok a változtatást ami hatással lett epikus és entitások ellen is és most sebzek kevesebb mint 10.000-ret 7-es Robbanás AF mellett úgy hogy majdnem 300.000 az életerőm de jelzem megint hogy epikus és entitások ellen nem is kellett volna változnia! Csak ez a gond.

"Robbanás csatlós képesség változások (egyelőre kísérleti jelleggel): az alapsebzés felére csökkent játékosok elleni harcban (epikus és entitás ellen nem változott)"

Kiemelem még1x a fontosabb részt: (epikus és entitás ellen nem változott)

Ezt a maximum sebzést nagyon gyorsan ki kellene szedni az epikus és entitások ellen mert ez így nevetséges hogy eddig 40-50 ezret sebeztem rájuk lazán 5-ös epikus robbanással most meg 7-es robbanással nem érem el a 10 ezret sem... 270.000 Életerővel... Hozzátenném azt is hogy 240-es a robbanás szakértelmem...
Dátum: 2015.07.01. 18:46:08
Valakinek van információja az új kincstáblákról? Ariel esetleg?
Dátum: 2015.06.30. 17:30:42
Csatlóskristály azért nincs mert túl sokszor volt bennt mostanság, és hálistennek csökkenteni akarnak a fizetős tápolás ezen részén.
Dátum: 2015.06.30. 16:58:53
Baromira egyetértek veled... Eljutottunk odáig hogy már csak a 20.000-ret befizetők kapnak normálisan ajándékot, 10 ezret befizetők is még egész szépet, az az alattiak pedig pusztuljanak... Kezd engem is egyre jobban idegesíteni... Csak remélni tudom hogy inkább mi vagyunk többen, akik nem engedhetnek meg maguknak ekkora befizetéseket, mint azok akik igen...
Mytoaffinitásról pedig még csak álmodni se merjenek ajándékként azok akik nem fizetnek legalább 10 ezret...
Dátum: 2015.06.15. 00:08:54
Vagy elköltesz 2 AF-et vagy pedig átveszel 2 jutalmat a feladatok alatt. Szokásos végzeturas fogalmazás.
Dátum: 2015.06.14. 12:09:00
Kérdem én, miért kellene leprogramozni egy teljesen új rendszert ha már van egy tökéletesen jó bajnoki rendszerünk?
A másik meg hogy amit te mondasz az egy teljesen más dolog lenne. A cél pedig nem az hogy akárki ellen kipróbálhassa magát mindenki hanem hogy megtudják a játékosok hogy a saját kategóriájukban az összes világból ki a legerősebb.
Dátum: 2015.06.14. 11:25:57
Amit te javasolsz azzal az a baj hogy az nem adná meg a bajnokik körülményeit. Bajnokin mindenki a legerősebb cuccában indul. De amúgy sokkal jobb lenne ha hozzászólnának lassan azok is akik kérték ezt a fejlesztést... Mert speciel én most csak az ő nevükben beszélek, én nekem csak annyi volt a javaslatom hogy a medál semmiképpen se adjon semmilyen bónuszt.
Dátum: 2015.06.14. 10:02:30
Félreértitek. Itt nemes egyszerűséggel arról van szó hogy lesz egy bajnoki abból a célból hogy megmondja az összes világ közül ki a legerősebb az adott kategóriában. Ennek a jutalma pedig semmi különös nem lesz, csak egy sima e-péniszt növelő bónuszt nem adó medál. Egyszerűen csak azért hogy össze tudják mérni a játékosok hogy mégis ki a legerősebb a kategóriákban az összes világ közül.
És ebben a témában nincs helye annak hogy jaaj de hát másik világ más szabályokkal, más környezettel. Nem. Ez csak azért lesz hogy lássák a játékosok hogy az adott kategóriában ki a legerősebb az összes világ közül.
Dátum: 2015.06.07. 16:07:51
Nos jelenleg ez a lista gyűlt össze a Vú talira. Ha van még ötlet ami ide illik, akkor még hozzá tudom írni.

-Gyógyital használat
- Kincsek gagyisága 290-től kezdve (Egész addig nem volt gondom velük de 290-től nevetségesek)
-Szerencsekerék reform (elavult)
-Nem megfelelő vezetői hozzáállás, gondolok itt arra hogy hétvégén ha történik valami pl behal a szerver, nem indul el a bajnoki, vagy akármi, akkor a kutyát sem érdekli, illetve hozzá nem értő válaszok ügyfélszolgálaton.
-Szövetségi bajnokin nem működik a trollvér és a sámántroll áldása AF.

VIP funkciók közé bekerülhetne pár további kényelmi funkció
- csatlósok szakértelmeit is lehessen a már bevált módszerrel, egyszerre több ponttal is növelni
- a kalandokat ne kelljen egyesével végigklikkelni, egy check box segítségével akár mindegyik kalandot jelölhessem ki, és utána egyetlen gombnyomásra fusson le az összes kijelölt kaland
- lehessen kijelölni, hogy melyik csatlósom zabálja fel az állatokat
- a sorsjegyeket elhasználhassam úgy is, ahogy a portyázás, vadászat italát, húsvéti tojást és összes egyéb dobozt, ládát és bigyót
- ha vadászat során nincs autosajtolás bekapcsolva, a befogott állatom azonnal idomuljon be, egyet se kelljen klikkelnem miatta
Dátum: 2015.05.28. 19:13:49
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki ott lesz vú találkozón, az velem együtt (mert én is ott leszek és megteszem) mondja el mik azok a dolgok amiken sürgősen változtatni kellene, mik azok amik hónapok óta ígérgetve vannak de nem történik semmi stb... Aki nem tud ott lenni az pedig írja meg nekem privátban a sérelmét (V2 Lord Skyle), vagy javaslatát amik aktuálisak és van értelme szóvá tenni. Amit én szóvá teszek mindenképp:
-Gyógyital használat
- Kincsek gagyisága 290-től kezdve (Egész addig nem volt gondom velük de 290-től nevetségesek)
-Szerencsekerék reform (elavult)
-Gyalázatos vezetői hozzáállás, gondolok itt arra hogy hétvégén ha történik valami pl behal a szerver vagy akármi, akkor a kutyát sem érdekli, illetve hozzá nem értő válaszok ügyfélszolgálaton.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de még gondolkozom.
Semmi sem változott, továbbra is 40-60k-ig odarobbantok habár csak a KH-ra mert más nincs a portya ablakomban.
Dátum: 2015.05.06. 13:54:28
Volt egy kis időm, így beírtam a végzetúr wikibe a 290-es táblát is. Ha találtok bármi hibát, szóljatok.
http://vegzetur.wikidot.com/ekincs

Szerk: http://vegzetur.wikidot.com/input
Az itt megtalálható:
-295-ös kincseket is beírtam
-300-as kincseket is beírtam
Dátum: 2015.05.05. 00:19:56
Nah ebből a táblából ott sincs infó, szóval...

*Igen.
Dátum: 2015.05.05. 00:01:26
Nem találtam neki jobb helyet ezért ide írom. Eljutottam az entitásaimmal a 290-es kincstábláig. Ha valaki ért hozzá beírhatná a végzetúr wikibe. Előre is köszönöm a segítséget, remélem tudtam segíteni az információkkal, erről a kincstábláról.

Tárgy neve Szint Képességek
Apró Unobtánium Rubingyűrű 290 +35 Erő, +35 Támadás, +35 Védekezés, +35 Egészség, +35 IQ, +35 Mágia, +40% Kábítás, +80 Elnyelés, +40 Regenerálás, A specializált tulajdonságot 11.9%-kal kevesebb LE fejleszteni, 51% bónusz sebzés epikus szörnyek ellen, +44 sebgyógyítás

Apró Unobtánium Zafírgyűrű 290 +25 Védekezés, +90 IQ, +35 Mágia, +35 Taumaturgia, +20% Lélekszívás-védelem, +17% Rezisztencia, +200 Varázslat elnyelés, +20% Kábítás elhárítás, 8.2%-kal kevesebb LE-be kerül a szakértelmeket fejleszteni, Harcban az ellenfél elszenvedi a neked okozott varázslatsebzése 20%-át, Harcban az ellenfél elszenvedi a neked okozott fizikai sebzése 20%-át

Apró Unobtánium Lélekgyűrű 290 +35 Erő, +70 Támadás, +25 Védekezés, +35 Egészség, +48% Lélekszívás, +14% Lélekszívás-védelem, +35 Elnyelés, +70 Varázslat elnyelés, +20% Kábítás elhárítás, +41% LE jár győztes portyáért, 3%-kal több AF pontot kapsz., +12 transzdestrukció

Apró Unobtánium Máguslánc 290 +40 Védekezés, +90 IQ, +30 Taumaturgia, +50% Kritikus varázslat sebzés, +15% Lélekszívás-védelem, +100 Varázslat elnyelés, 39%-kal több LE jár a küldetések teljesítéséért, +51 meggyőzőkészség, 45% manaregeneráció

Apró Unobtánium Harcoslánc 290 +20 Erő, +80 Támadás, +30 Védekezés, +30 IQ, +50% Kritikus sebzés, +5% Lélekszívás-védelem, +50 Elnyelés, +26% Kábítás elhárítás, 3%-kal több AF pontot kapsz., +51 vastag bőr, +51 kivégzés

Apró Unobtánium Amulett 290 +70 Támadás, +20 Védekezés, +35 Egészség, +50 IQ, +35 Mágia, +43% Lélekszívás, +25 Elnyelés, +50 Varázslat elnyelés, +10% Kábítás elhárítás, A szerencséd fejlesztése 13.1%-kal hatékonyabb., +42% LE jár győztes portyáért, +35 transzcendális projekció
Dátum: 2015.04.20. 11:21:05
VIP tagság