Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iceman_96

Dátum: 2015.08.28. 15:58:20
Végül is nem para amikor már olyanok fognak rohangálni mint pl akik 200-as szinten +630 bónuszt kapnak(14*45) minden tulajdonságukra a csatlósokból... Jól ki lett ám találva ez tényleg... Nem számít ki mit csinál ha jól nyomod a csatlósokat akkor verhetetlen vagy!
Dátum: 2015.08.28. 15:35:27
Arról volt szó hogy a csatlósok csak 250-ig adnak tulajdonságbónuszt hogy ne lehessen ellszállni velük... Köszönjük Behó... Ez jól be lett tartva... Nekem is van 250 feletti csatlósom de nem ellenőriztem eddig...
Dátum: 2015.08.28. 13:49:49
Idézet: Ariel - 2015.08.28. 13:25:16
A 60 őskő valóban sok, de sokkal olcsóbb, mint pl. zabálással csatlóst nevelni. Egy új fegyver ad +3-4 TÖ-t, egy magas szintű csatlós 40 szintnyi zabálásához kell 150-200 őskőnyi csatlóseledel és ugyan ennyi az állatfelszereléshez. Ráadásul ha a csatlósokat hanyagolod, végleg lemaradsz, de ha fél évig nem veszel fegyvert, akkor sem történik semmi, egyetlen klikkel behozhatod a lemaradást.


Egy csatlós 250-es szintig ad tulajdonságbónuszt. Ezen kívül bármilyen más csatlós szintjét csak akkor éri meg zabálással fejleszteni ha az normális bónuszt ad. Jelenleg 4 olyan csatlós van aminek a bónusza olyan hogy érdemes. Az amelyik vadászatra ad bónusz LE-t, az amelyik bónusz AF-et ad, a szuper fétis és a mytokronit fétis. Az összes többinek elhanyagolható és béna bónusza van tehát nem éri meg velük foglalkozni különösebben 250-es szint felett. (teszi a dolgát ez ügyben a húsvéti fétis.) De ezután a 4 után is csak addig kapod a bónuszt ameddig a szürke mytokronit engedi ami ugye véges.
Persze a húsvéti fétist érdemes kitolni magas szintre a többi előtt de igazából erősebb nem leszel tőle csak a többi fejlődését segíti.
Szóval nem tudom hogy vagytok vele de nekem nem ér annyit a zabáltatás hogy őskövet adjak ki érte. De úgy egyébként az ára miatt amúgy sem költenék rá de így legalább nem zavar a dolog.
Dátum: 2015.08.28. 13:36:16
Teljes mértékben el akartok kanyarodni a topik létrehozásának céljától. Meg kell állítani a lélekkufár drágulását mert ez nem mehet tovább. Mint ahogy vázoltátok ezer más dolog is van ami baromira viszi az őskövet. Legalább a lélekkufár árai álljanak már meg 60 őskőnél mert 1 felszerelésnek amit pár szintig használ az ember ez már baromira drága.
Tény hogy minden más is nagyon drága de az egy másik történet.
Dátum: 2015.08.28. 11:25:44
Lan akkor szerinted rendben van minden és nyugodtan legyenek később 60 őskőnél drágább cuccok is? Tényleg jó ez így?
Eddig és ne tovább!
Dátum: 2015.08.28. 11:13:25
NEM!
Dátum: 2015.08.28. 10:59:38
Azért írok mert megláttam hogy egy 261-es vért őskő ára már 60 őskő. Szerintem most jutottunk már el tényleg egy olyan szintre amikor 1 db olyan felszerelésért amit alig pár szintig használ az ember baromira sokat kell fizetni. Nem tudom mit gondoltak Miklósék de ennél feljebb tényleg nem kellene már a jövőben semmilyen fegyvert páncélt pajzsot stb-t beárazni a kufárnál. Muszáj lépnünk valamit mert odáig fajul a dolog hogy 1 olyan cuccért amit ideig-óráig használunk vagyonokat kell már lassan fizetni.
Épp elég az hogy egyre drágább játszani mert egyre több dologra kell őskövet költeni, nem is keveset. A lélekkufár őskő árai most már tényleg megállhatnának. És ne jöjjenek nekünk azzal hogy ahogy egyre magasabb szintűek vagyunk úgy egyre tovább tart egy szintlépés mert most már tényleg baromira felmentek az őskő áraik a kufárnál! Ne legyen 60 őskőnél drágább egy ősköves felszerelés sem!

Itt a határ! Eddig és ne tovább!
Nem tudom én már párszor bevártam az 1000-ret de a maximum amit találtam ezer ládából az 4 volt, a legkevesebb pedig 0 szóval azt nem mondanám hogy van értelme bevárni a sokat mert 250 ládából volt hogy 5 cseppet nyitottam.
Dátum: 2015.08.26. 18:46:34
Nem.
Dátum: 2015.08.26. 10:02:13
A legyőzött sárkány pikkelyei között a következő tárgyat találtad: 30 Relikviaforgács.
Szerencsés pillanatom volt nah... De egyébként sokaknak alig adja.
Azt ugye tudod hogy te a szerencsésebbek közé tartozol? Másnak nem dobálja úgy a cseppeket mint neked.
Persze. Senki sem mondta hogy ingyen kapod meg. VIP-et sehol sem kapsz ingyen. Viszont a VIP rész egyszeri költség ami gyakorlatilag a prémium tagság kibővítése.
Akkor még túl alacsony szintű vagy. 10-es szinttől érhető el ha jól tudom.
Egyéb menü->Gyorsítás->VIP funkciók(- A tárgyak használatakor (ha van értelme) megadhatsz egy mennyiségi paramétert.)
Nem hittem a szememnek amikor észrevettem!

250 ládából:

A következő tárgyak(at) találtad: 26 vörös mytokronit, 35 sárga mytokronit, 30 fehér mytokronit, 27 zöld mytokronit, 30 narancs mytokronit, 5 Asztrális csepp, 29 szürke mytokronit, 37 kék mytokronit, 13 Csatlóskristály, 18 Asztrálszilánk
Dátum: 2015.08.18. 10:25:21
Minden fázis 7 nap.
Dátum: 2015.08.17. 08:44:25
Végzetúr talin pont szó volt erről is mert szóvá tettem hogy ha hétvégén behal a szerver vagy nem fut le a bajnoki stb akármi akkor le vagyunk szarva. Akkor arról volt szó hogy 2-3 ember megkapja a vezetőség mobilszámát. Ebből végül nem lett semmi?
Offs nem neked adták meg vagy Arielnek?
A mai nap folyamán én is nyitottam 1000 kincset, de én nem voltam olyan szerencsés mint te... :/

A következő tárgyak(at) találtad: 128 zöld mytokronit, 136 fehér mytokronit, 122 szürke mytokronit, 125 kék mytokronit, 131 narancs mytokronit, 125 sárga mytokronit, 76 Csatlóskristály, 113 vörös mytokronit, 42 Asztrálszilánk, 2 asztrális kő
Dátum: 2015.08.15. 11:18:49
Én is Chrome-ot használok, benéztem v5-re, de nekem nem jelentkezett semmilyen probléma. A gond nem a játékkal és nem is általánosságban a Chrome böngészővel van.