Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bappi

Oldal: 1
...lovag mindig győz! Melyik a helyes?

Cincin
Tankred
Fekete
Magyar

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Grat az értékelőnek szánalmas..
3 hibás kérdés is volt az olimpián...
Valamint kaptam egy olyat, hogy Kit hívott fel Jack Bauer a nemtudom melyik évadban..

Itt meg Az öreg halász és a tenger főszereplőjének neve speciális??


Szégyen, hogy egy amerikai sorozat ok..az irodalom meg bukik...tábori ásó és ássa el magát aki, illetékes..
Mi Sandokan kalózneve?

Tengerimedve
Fekete Szakáll
Vörös Kalóz
Tigris

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

LOL Van belőle film, 2 féle, rajzfilm, 1 animácios.. az utóbbi-3 ban tigrisként ábrázolják Sadokant. Ugyanakor kiábrándító, hogy mennyire hibás kérdések vannak bent.

Pl Xy sportoló melyik csapat, ill. club tagja több sportágban is előfordul. Csak az tudhatja a helyes választ, aki régóta játszik és emlékszik, h a kérdés betételekor melyik volt az igaz..
pénznemekkel szintén igaz..A hol nincs euró kérdés válaszai közt nincs helyes..(persze ki lehet találni a felsoroltak közül hol vezették be utoljára)

Hihetetlen, hogy amint nem olyan kérdést teszek fel amit bármelyik kísegitő óvodában tudnának, visszadobják..valaki néha rápisloghatna erre az értékelősdire..ha már van.
Bocsi vissza az egész ... visszaolvastam es látom Hemingway is bukott az Az öreg halász és a tenger-el, igy nézve az én kérdésem tényleg nagyon nehéz:DDD

A legjobb Malacka milyen szinben leledzik:D Várom a kerdést ami törppapa sapkájának színét boncolgatja..
Hogy hívták Agatha Christie regényében Poirot titkárnőjét?

Miss Marple
Miss Lemon
Miss Smith
Miss Daisy

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Üdv

Direkt megnéztem a Google a "Poirot titkárnő" re egyből kidobja azoknak akik nem olvasták..látták a TV- ben.. vagy anno moziban a nagyfilmeket.
Ez ennyire nehéz? Ha igen akkor bocs majd válogatok az alltanálos iskolai tananyagból..
Oldal: 1