Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.12.18. 10:26:00
Jól van, én félreértettem, mert azt hittem, ha megyünk harcolni akkor akkor veszítünk kevesebbet ha megvan a béke csarnoka, nem pedig a háború végén a lélekkútból!
Dátum: 2008.12.18. 09:59:57
Idézet: Almási Viktor - 2008.12.18. 09:16:50
Eardog rosszul látod, ha ti támadtok és vesztetek nem vesztetek kevesebbet




Lehet hogy félreolvastam....mindegy, bonyolultan van megfogalmazva és kész
Akkor is most nem tudunk senkit támadni, pedig nincs békecsarnok!!! Javíccccsák má
Dátum: 2008.12.18. 09:10:31
Idézet: Varaszlo - 2008.12.18. 09:03:44
Annál sürgetőbb hogy akár 1 LE beépítése után is csak 1 hadüzenetet küldhetsz emiatt a tetves épület miatt ???

Most robbanunk fel épp a klánban mindannyian egy ember hüjesége miatt, és Miklósék nem reagálnak semmit erre.


Mi egy Le-t se építettünk be, és nem jó...de sztem senkinek se...remélem, mert ha valakinek jó, akkor az nagy előnyre tesz szert, ha itt napokig nem változik a helyzet....
Dátum: 2008.12.18. 08:58:17
bocsi, elfelejtettem mégvalamit...a béke csarnoka leírás egy része:

Ezenkívül a csarnok minden szintje 10%-kal csökkenti a háborúban elvesztett lélekenergiát, ha a háborút ti indítottátok, és győztetek, vagy nem ti indítottátok, és veszítettetek.

MAgyarul és úgy értelmezem, ha mi támadtunk, akkor tök mindegy hogy nyerünk, vagy vesztünk, a harcokban 10%-kal kevesebb LE-t veszítünk szintenként....ennek az épületnek nem pont az lenne a lényege, hogy minket védjen a másik ellenféltől????

Tehát ezt úgy kéne módosítani, hogy ha MINKET támadtak meg, akkor mi veszítsünk kevesebb LE-t...amúgy 10% az sok szintenként!!!! Akkor nincs értelme nagyon háborúzni....

Ja, és ha maradna eredetiben, hogy ha mi támadunk, akkor kevesebb az LE vesztés, akkor pont ellenkezik az épület lényegével, mert akkor azt az egy támadást, amit tudunk indítani, azt kihasználjuk, mert hát nincs mit kockáztatni, hiszem sokkal kevesebb LE-t vesztünk..itt valami nagy elírás van, vagy nem tudom...nem értem miért kellett ezt így összecsapni, jobban át kellett ovlna gondolni! Ejnye-bejnye beholder, tessék korrigálni sürgősen!
Dátum: 2008.12.18. 08:53:24
Hi!

Nekünk se enged most újabb hadüzenetet küldeni, azt írja ki, hogy 1 hadüzenetet küldhetünk csak, és a béke csarnokában 1 gramm Le sincs....amúgy egy másik topicba írtam, kezdeményezném, hogy legyen lerombolás gomb minden épület mellett, és vissza lehessen kapni a lélekenergia egy részét! Az hogy mennyit az mindengy, azért javaslom ezt a megoldást, mert így ha véletlen felépíti valaki a béke csarnokát, mondju kegy túlbuzgó újonc, aki nem olvassa el az épület leírását, akkor azt le lehessen rombolni....természetesen lehetne hozzátenni olyan, ha egy épületet lerombolsz, azt nem építheted vissza 1 hónapig!!!
Így meg lenne akadályozva az, ha valamelyik szövi tart egy másiktól, vagy épp nincs kedve háborúzni, gyorsan megépítik a csarnokot, majd másnap lerombolja és szétaláz mindenkit, majd megint felépíti...ha ti is csatlakoztok a kérelemhez, szóljatok házz, és adjatok jó pontszámot!

Köszi!
Dátum: 2008.12.18. 06:27:14
Hali!

Láttam a béke csarnokát, jó lehet egyeseknek, viszont kérelmezném, hogy le lehessen rombolni épületeket, és visszakapni belőle 50% LE-t, vagy valamennyit, mert mi van ha egy új tag, vagy akárki nem olvassa el figyelmesen az épület leírását és túlbuzgóságában azt gondolja, ááá, az csak 5K-ba kerül, felhúzom a szövimnek, hadd örüljenek...és így a nagy háborúzós szövetség ezekután egyszerre csak egyet háborúzhat...és ugye az épületet nem lehet lerombolni....
Úgyh kérelmezném, hogy ha más nem, legalább ennél az épüületnél legyen lerombolás gomb!
Köszi

ui: háború csarnoka nem lesz?
Dátum: 2008.12.17. 09:27:23
Sziasztok!

AZ lenne a kérdésem, hogy elfogtam egy állatot, és elkezdtem idomítani. Beletettem 1000LE-t, de most jött egy szimpatikusabb dög:) Akkor ha kisajtolom az állatom, amibe beletettem az 1000LE-t, akkor az visszajön? Vagy az elveszik, és csak az állatért kapom meg az LE-t? Aki tud válaszoljon gyorsan, sűrgős lenne!
Köszike
Dátum: 2008.12.16. 19:21:20
4 PP - 1,5K Le háborúban..volt már jobb is...volt ma délelőtt -10%-kal 1000Le-m...az már ugye jön vissza:(
Dátum: 2008.12.16. 18:18:32
Tényleg most mi, PPsek szívunk, a többiek simán fejlődnek ebben a 2 órában, mi meg itt várjuk, hogy 7 legyen, sőt, így most 7re mindenki eltünteti az összes LE-t, hogy véletlen se lehessen valamit is elvenni....
Dátum: 2008.12.16. 17:37:42
Ami szar lesz...nekünk ma reggel kezdődött a háború, elhúztunk 22-1-re....de most az ellen látta, hogy ki milyen erős, és lehet hogy ezek bemennek láthatatlanba, vagy éppen anno elvettem tőlünk 2-3K-t reggel, most lehet hogy 0 lesz náluk...érvágás ez a leállás..a.z nem megoldható hogy délbe is legyen mentés? Bér akkor tuti 11.59kor áll le a rendszer...tök mindegy...
Dátum: 2008.12.16. 16:41:12
Nem értem mi köze, hogy hánykor támadunk, vagy nem? Aki volt annyira hülye, hogy hajnali 3kor tolta a játékot, és otthagyott több ezer Le-t, akkor sajnálom...én is sokat játszom, de azért hajnalban, meg egész éjjel...

Sztem már most is lehetne támadni, amint indul a szerver....
Dátum: 2008.12.16. 16:37:22
félrenéztem..akkor már adjatok 10PP-t is!!!
nekem ott van 400CSP-m, folyamtosan csurog, most mit kezdek még plusz csp-vel...adjatok akkor már +10PP-t is!...lécci
Dátum: 2008.12.16. 16:33:16
Idézet: Miklós - 2008.12.16. 16:27:35
A mentés nem éjfélkor, hanem hajnali 3-kor volt, ha ezzel valaki esetleg előbbre van.

Az adatbázisok rendben vannak, most írjuk vissza az ősköveket. A fertőzéssel kapcsolatban, mindenkinek adunk +24 órát, hogy biztosan ne legyen gondja a fertőzés elleni küzdelemmel.

A 2 kvízkérdésnyi lélekenergia kárpótlást nem direktbe írjuk jóvá (hiszen akkor ellophatják), hanem a kvízkérdéseknél, az átveszem a jutalmam gombbal veheted át, amikor az neked megfelel. Ezenkívül mindenki kapni fog +10 cselekvéspontot is.

A 17 órás indítás reményeink szerint tartható lesz, de még nem akarom elkiabálni.



Így már kiegyezek, hogy kapunk PP-t, és kis LE-t is! Ez most már tetszik, így ha valaki gyűjött valamire, akkor az most így könnyebben meglesz azért...

Sztem is akkor már éjféltöl kéne tolni a szervert, és gyorsan megpróbálom elfelejteni ezt a napot..pedig milyen jó volt még 13-kor...az én kis villámcsapásom
Dátum: 2008.12.16. 16:26:49
Legyen ma éjfélkor indítás, és akkor van egy szabad este...bár akkor is izgat, hogy hogy is volt reggel a karim, azóta mit is csináltam, a sok hozzászólás a fórumoban, a sok háborús csata, a 6K szerzett LE, amiből megvettem a villámot..nem beszélve, hogy nem mindig tudok itt lenni fél napokat, ez most ilyen volt, és lehet nem lesz mostanában ilyen....kérem a villámom!
Dátum: 2008.12.16. 15:35:42
Hát, nem jó hír....
Így most mindenki egyszerre kattint arra az emberre, akit reggel megtámadott, mert annak volt sok Le-je....hát ez sehogy se jó...majd az egyszerre klikkelésre lefagy a szerver..midnegy, ez van, én ezzel nagyot szívtam, más meg nyert....
Dátum: 2008.12.16. 15:29:17
Hát ja, én is mérges leszek, ha elmegy a kari, de ha úgy lesz, akkor úgy lesz...megpróbálom újra a villára összeszedni a lóvét....amúgy ez csak játék, az a baj, néha én is túl komolyan veszem, de aki már rááldozott 25K Ft-t, annak sztem minden oka meglehet, hogy komolyan gondolja
Dátum: 2008.12.16. 15:23:45
A viccel, hogy pötyögös karik ebből semmit nem vesznek észre, akik esténként benéznem fél órára, ők otthagyták este a gépet, azóta nem történt velük semmi, max elvettek tőlük 5K-t, de ha visszaállítják az éjfélit, akkor még jól is járnak...itt mondjuk a top 1-2 ezer ember szopja, akik tolják egész nap a játékot. Az én karimat nem kell visszaállítani köszi:)
Csinálják meg, hogy lehet választani, hogy a régi karit akarod, vagy az "újat"

Azért jó, hogy megy a fórum, legalább leköti magát az ember, az szarabb lenne, ha csak rágnám a körmöm és nézném a monitort, és klikkelgetnék, hogy mikor enged be...
Dátum: 2008.12.16. 15:17:53
Amúgy igazság télleg nem lesz, mert lehet hogy valaki szeretné, ha megmaradna a karija, nem éjféltől kezdene, mert szerzett PP-ben 6K Le-t, de lehet hogy valaki meg szeretné hogy az éjféli legyen neki, mert ő meg ma délelőtt elvesztett 6 K LE-t...és akkor melyik igaz az igaz?

Lehet hogy télleg vadászni ment a szerver és leverette magát?
Dátum: 2008.12.16. 15:12:42
Idézet: Gunther - 2008.12.16. 15:11:34
Ha nem vetted volna észre akkor mosolyogtam:) Ez végülis csak egy játék. Bár az életben néha lenne egy reboot:)


Észrevettem

Reboot az életben? Az a másnaposság, nem
Dátum: 2008.12.16. 15:11:26
Idézet: Gunther - 2008.12.16. 15:08:02
Derék. Ott állok a 20k küldi kapujában. 19 k körül ha jól emlékszem.


Ha megmaradt a karaktered, akkor érkezem:D...csak vicc volt:) Jó lett volna, ha nem 24, hanem 12 óránként van bizti mentés, mert akkor most sokunknak nem kellene hogy fájjon a feje...azt a 2 órát kibírtam volna simán....de éjfél:(....nem lett volna gond, ha ma nem csinálok semmi, így legalább most nem mérgelődnék....