Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.04.13. 14:23:22
Szia, Lord:)

Látom akkor Te se a biztosat választottad, mármint a TÖ-söket, nekem is inkább a kihívás kellett, hát meg is kaptam, jelenleg a kereskedők a 3.-ak v2-n, még a 2.hely fogható. Ti azért tényleg eléggé le vagytok maradva, talán mondani valód nyitott fülekre talál, én azért felpontoztalak
Dátum: 2010.04.13. 14:21:15
Ez ám a taktika:D

Sztem ezzel legtöbben így is vannak, így csinálják, legalábbis aki komolyan veszi. Pár pont, és elérem a 110+90-e mászást, a kvízeim 90%-a jó, most 38 térképem van. jah, kereskedős vagyok, tehát v2-n mi vagyunk a legtöbben sajna:(

Amúgy furi, de ennek kb fele jött portyából,már írtam, mintha vadinál nem jönne annyira, nem tom miért, mászás nem számít ott annyit valami bug miatt?!
Dátum: 2010.04.13. 13:54:50
hát ez pech:) Én mindig meg szoktam nézni előtte az igazi árakat, nem bízok ennyire a wiki-ben:)
Dátum: 2010.04.13. 12:57:45
meg nem fejlesztik tovább a mászást...
Dátum: 2010.04.13. 12:57:28
én is ilyesmire gondoltam, meg talán a PP-t is jobban tartalékolják jobban adakozó ellenfelekre...
Dátum: 2010.04.13. 12:23:14
Lehet igazad van...viszont pont az EH-soknál írták páran, hogy feladják, már nem fogják nyomatni, mert szinte semmi esélyük sincs a 3.helyre. V2-n még azért virgonckodnak.

Nekem midegy végülis, egy ötlet volt
Dátum: 2010.04.13. 11:44:56
persze, én nem is adtam fel, de azért nehéz 300-400 embernek megmondani, hogy figyi inkább ne csinálj semmit, mert az a jó nekünk, főleg hogy az se tudom ki van velünk. AZ biztos hogy az ötletem színesíteni a maradék 25 napot, és kevésbé laposodna el. De aztán ki tudja, lehet Miklósék is így tervezték, csak meglepi lett volna/lesz ez a verzióm:)
Dátum: 2010.04.13. 11:40:29
Itt ugye eleve az optimalizátorok valsz ráspóroltak 400-800CSP-t a témára, ezért is van ekkora előnyük. De egy mezei játékos, nem biztos hogy így csinálta, és ez nektek előny volt. Persze jogos előny, de ha 0-zódna 10 naponként a dolog, és csak a legjobbak jutnának tovább, akkor azért meg kéne mindenkinek küzdeni a győzelemért, aki első körben csak 3 helyen áll, most újra bizonyíthat. Sztem jó lenne. Gondolom a TÖ-sök nem így gondolják, de így legalább a 30 nap izgalmasabb lenne jóval, nem úgy mint most, akik már feladták a nagy hátrány miatt, meg ugye még ugyanez 25 napig elég uncsi, főlge ha nem lesz szorosabb a mutatvány.
Dátum: 2010.04.13. 11:37:51
Idézet: Eardog - 2010.04.13. 11:00:13
Hmm, azon gondolkodtam, hogy nem lehet, hogy úgy lesz az event, hogy 10 napig megy a buli, aztán aki utolsó lesz, az kiesik, tehát fix 4. Azután 0-zódnak a térképek, és megint kezdödik a harc 10 napig, itt az uccsó fix 3.lesz. És végül az utolsó 10 napban megszületik a győztes. Sztem így elég jó lenne a dolog, a most már esélytelenebb is esélyt kap, továbbá nem lenne olyan uncsi itt vadászgatni a semmiért még 24 napig...mit szóltok?


Erről mi a véleményetek? valaki már pontozott azt látom...gondolom egy TÖ-s volt:)
Dátum: 2010.04.13. 11:37:06
Hát, hát, nem tudom...de a kereskedősek akkor is egyből előnyben lesznek a nem kereskedősekkel szemben, mert nektek idő amíg meglátszik a bónusz, nekünk instant(persze feltételezve a 30kereskedelmet a 3% TÖ olcsósítással szemben)
Dátum: 2010.04.13. 11:31:37
ez igaz, de aki átgondolta a jeletkezést, az valsz nem kereskedőnek jelentkezett ha már 100-as szint felett jár. Én még csak 69-es vagyok, tehát én még sokat tudom használni. De ezt már korábban megírtam, hogy a kereskedést érdemes minél hamarabb felvenni, hogy minél előbb kifejtse hatásást(persze magas szintű karikra gondoltam, mert aki most 10-es szintű, valsz fél év múlva is megéri neki felvenni:))
Dátum: 2010.04.13. 11:23:04
persze;) De én most csak elméleti síkon beszélgetek, hogy játék kezdésekor melyikre lett volna érdemes jelentkezni
Dátum: 2010.04.13. 11:14:20
Ricardoval értek egyet, amit Te mondasz, az az lenne, hogy vagyok 70-es szintű, és most egyszer megvehetek 90-es szintű tárgyakat, de a jövőben sose, csak 17 szinttel előre. Én mindig 3 szinttel előbb húzok le tárgyat, mint Te, ami sztem elég kemény, főleg ha a tárgyak TÖ es egyéb bónuszai ilyen mértékben nőlnek, valsz a TÖ olcsósítás se lesz jobb, mert a +3 szinttel előbb levetet tárgy bónuszai annyival többek lesznek, mint amennyivel több pontot tettél a TÖ-dre...sztem...
Dátum: 2010.04.13. 11:00:13
Hmm, azon gondolkodtam, hogy nem lehet, hogy úgy lesz az event, hogy 10 napig megy a buli, aztán aki utolsó lesz, az kiesik, tehát fix 4. Azután 0-zódnak a térképek, és megint kezdödik a harc 10 napig, itt az uccsó fix 3.lesz. És végül az utolsó 10 napban megszületik a győztes. Sztem így elég jó lenne a dolog, a most már esélytelenebb is esélyt kap, továbbá nem lenne olyan uncsi itt vadászgatni a semmiért még 24 napig...mit szóltok?
Dátum: 2010.04.13. 10:20:55
Én nem a jelentkezési költség ár megspórolásra gondoltam
Az persze hogy visszajön gyorsan, én arra gondoltam, hogy mennyi időbe kerül, amíg a Te +3%-od meglátszik majd a karifejlesztésen. ..de gondolom Te is értetted

Amúgy igen, akkor a többi is nyer velem együtt, de mivel tudjuk hogy a top és az optimalizátorok valsz TÖ-t válaszották vagy a vadászósat, és mivel én v2-n a toplistán 70.hely körül vagyok, ami nem a top játékosok közvetlen, de az optimalizátorok sűrűje:), ezért valsz jól jönnék ki belőle
Dátum: 2010.04.13. 09:39:23
én nem vagyok kezdő játékos, és én is átgondoltam eléggé a választást. Igaz elsőre nekem is a TÖ olcsósítás jónak tűnt, de már meguntam, hogy mindig annyira optimalizáljak, meg akárhogy is nézzük, v2-n 69-es szintű vagyok, ha megszerzem a TÖ olcsósítás 3%-ot, akkor abból látványos fejlődés mikor mutatható fel a 3%-nak köszönhetően? fél év? 1év? (nem számoltam utána) Viszont a 30kereskedelem instant bónusz, egyből megkapom az event után, persze ti is az olcsósítás és a +LE-t vadira, de nekem azonnali a hatás, még 30 szinten keresztül mindenki másnál +3 szinttel előbb leveszek mindent, varit meg +4szinttel a smari bónusz maitt...tehát kereskedés sztem jobb sokkal, hosszú távon éri meg a többi, de ugye ha újra jön ugyanez az event, akkor fél év múlva talán lesz nekem is 3% olcsósításom..továbbá addigra már másoknak (nagyoknak) tényleg nem éri meg a kereskedés, mert addigra már csak +1 szintet lehet belőle kicsikarni, tehát én úgy látom, hogy minél előbb választja valaki a kereskedést, annál többet nyer.

Viszont ahogy írtátok, első ránézésre is ez a legcsábítóbb, és valsz a tapasztalatlan, kis karik is mind ide jöttek, ami nem jó, mert ahogy nézem kevesebbet tudnak tenni a győzelemért, vagy már feladták a 6. napon (a 30napos eventből), vagy nem tudom...
Dátum: 2010.04.12. 20:49:54
Zarknod nekem is szimpibb volt, 3 fórdulós volt, minden fordulóban volt egy egyedi tárgy, a végső jutalmon túl. Most meg 1 hónap non stop vadászat....tehát mint eddig. egyedül ami érdekes, már ha az, hogy a térkép rakódik össze...wow...
Dátum: 2010.04.12. 17:47:29
amit én is furcsállok, hogy majdnem fele térképrészleteim portyából jöttem, pedig már sokat vadásztam...olyan mintha vadászatnál nem úgy működne a mászás, mint ahogy kéne...vagy csak véletlen lenne? De már sokan írták, hogy portyából többet találtak...
Dátum: 2010.04.12. 17:26:43
hát igen, erre figyelhettek volna, hogy ha ápr.11-ig elutalja valaki, vagy addig elküldi a postautalványt, akkor az még megkapja...
Dátum: 2010.04.12. 16:32:25
jah, amúgy lehet kicsit hosszú az időtartam, de azért sok miden játszik még itt. Lehet valakinek 0-s mászása van, és az első 300-400CSP-jéből tornássza fel, és az uccsó 2 hétben szüreteli le a babérokat. Lehet valaki nincs 1 hétig, meg ilyenek. Tehát ilyen szempontból jó sztem.

A baj az, hogy a TÖ olcsóítók valsz a legerősebb karik, legmagasabb szinten, ergo ők eléggé HC játékosok, valsz 800CSP-t összespóroltam az eventre, mint egy kis mezei játékos, 0CSP-vel volt amikor kezdődött az event, és akkor látta, hogy ide bizony CSP kell, és máris 800CSP hátrányban van...ez ami nem egyenlő esélyek. Persze ugyanide tartozik, hogy melyik csapatban van prém tag, akinek több CSP-je jön. Persze valsz a top karik, akik a TÖ olcsósítóba vannak, azok mind prémek. Tehát azért sok mindent át kellett volna gondolni, hogy egyenlőbb esélyekkel induljon mindenki, és akkor tényleg szorosabb lett volna a küzdelem. Mert most már folyamatában nem fog sokat változni az arány, illetve annyit változik, hogy ahol több a prémes, azok elkezdenek elhúzni vagy felzárkózni hosszú távon....

Itt kellett volna egy olyan, hogy aki nem prém, az kapjon plusz 1% esélyt mondjuk...