Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.07.20. 19:02:48
Egyetlen nagy baj van csak ezzel a beszélgetéssel: Miért nem mondja el erről a véleményét Miklós? Hogy látja a jövőt, mik az elképzelései, meddig fog tartani nekünk ez a "vég nélküli" játék? Jó lenne valami reakció, hogy megnyugodjunk, vagy éppen legyünk idegesek.
Dátum: 2009.07.20. 14:48:10
Mindezek ellenére jó volna, ha ismét visszajönnének. Nem is értem miért kell ennyit várni? Az a pár ember péppé veri egymást (főleg engem ) ott fenn. Ígérem, ha visszajönnek, én sem bántom annyit kisebbeket.
Dátum: 2009.07.18. 18:13:31
Egyébként ez egy érdekes dolog, mert egész régen kezdődött: onnan indult ki, hogy sokan panaszkodtak a felülről jövő szétverések ellen (igen, köztük én is!). Semmi más nem kellett volna, csak az, hogy x szinttel magasabbról jövő támadás sem a végzetúrban, sem az állatában ne okozzon kárt. LE-t úgysem visz fentről senki. Ez egy teljesen win-win szitu lett volna. A nagyobbaknak nem fájt volna, ha a kicsik is tudnak játszani. Ehelyett lett egy félmegoldás, "a fejlessz egészséget", "fejlessz sebgyógyítást", és hasonló dolgok, amik tovább mélyítették a szakadékot. Az alacsonyabb szintű játékosok meg kapva kaptak az alkalmon, és orvosolták a problémát a VF-el, ami nem is erre készült. Ez az egész mezőnyszétszakadás nem lett volna gond, ha Miklós foglalkozik a kisebbek problémájával. Persze könnyebb volt adni egy kompromisszumos megoldást, mint a gyorsításra, amit a többség abszolút nem használt.
Dátum: 2009.07.17. 21:16:02
Én aztán nem akarom megmondani senkinek sem. Még a szövetségi társaimnak is csak javaslok dolgokat.
Dátum: 2009.07.17. 21:08:15
Jó a hasonlat, persze, hogy ki mit gondol focinak, azt valóban bízzuk az emberekre. Egyébként itt nem akar senki senkit rávenni semmire, egyszerűen csak beszélgetünk a VF-ről, a játék jövőjéről.
Dátum: 2009.07.17. 20:48:46
Morti
10 pontos. Milyen vetélkedés az ahol az elsőkre úgy néznek, hogy "lám-lám a hülyéje akar itten versenyezni, megérdemli, hogy kitörjön a bokája, én inkább ülök itten a hüvösben és sörözgetek amíg a barom futkározik..." ?
Dátum: 2009.07.17. 20:21:55
Utóljára ebben a témában: Gratuláltunk, korrektek voltunk, mint ahogy mindig is. Nem bántottunk meg benneteket, és nem mondtuk, hogy ezért meg azért nyertetek. Most kicsit úgy jön le, mintha ezt tettük volna.
Dátum: 2009.07.17. 19:20:24
Ez a VF ide vagy oda vita haszontalan. Nem egyszer próbáltunk már nekifutni az elmagyarázásnak, hagyjuk inkább.
Dátum: 2009.07.17. 17:51:05
Szurillo,
Van erre másik topic, ahol tőlem sokkal okosabb, nem feltétlenül top játékosok kielemezték a dolgokat. Nem kívánok itt erről többet beszélni.
Dátum: 2009.07.17. 17:45:16
Byzon,
Elképzelésed sincs az előzményekről, de ez erősen off. Privátban megírom, ha kell. (egyszer háborúztunk, és nyertek, régen volt, csak hogy te is megértsd)
Dátum: 2009.07.17. 17:37:13
Byzon,
Tényleg jobban játszik aki éjjel fenn marad? Tényleg ettől jó játékos?
Dátum: 2009.07.17. 17:34:53
A ZIB a tanú rá, hogy gratuláltunk nagyon régen. A véleményemet meg hadd tartsam meg. Illetve a magánéletemet is. Hadd ne legyek fenn éjszaka a játék miatt, hogy nyerjek egy háborút.
Dátum: 2009.07.17. 17:21:12
És ez csak két dolgot bizonyít:
1. a háborús rendszer jelenleg nem jó, bár jobb ötlete senkinek sincs.
2. a 24/24-es kockák bárkit el tudnak verni egy háborúban.
Dátum: 2009.07.17. 17:18:23
Ne is érdekeljen benneteket a top. Ha elfogynak, akkor kb a Behó bevétele is vissza fog esni 20-30%-al, így tuti még gyorsabban, még szinvonalasabb fejlesztéseket fogtok kapni.
Dátum: 2009.07.17. 15:47:14
Ja és akkor arról nem is beszéltem, hogy honnan jöttünk, mert amikor el kellett dönteni, hogy előre vagy hátra, akkor még kisebbek voltunk.
Dátum: 2009.07.17. 15:44:42
Ne nevess Byzon. A portyacélpontjaim 95%-a olyan szövetségben van, akik jobb/több épületekkel rendelkeznek. Ezért vagyunk mi "kicsik". Persze, ha egy 45. szintű tagunkat nézzük, akkor meg "nagyok". Minden relatív.
Dátum: 2009.07.17. 15:28:00
Elite,
Hidd el, hogy én is "rákényszerülhettem" volna. A nehezebb utat választottam, és küzdöttem a kétezres varisebzésekkel, stb.
Emlékszem amikor még Wright, Karay, és JóLee is SZINTEKKEL és 100 TÖ-kkel volt előttem. Most keserves munkával ugyan, de jóval előttük vagyok. Elhiszem, hogy nehéz, nekem is az volt, mi is kis szövetség vagyunk, kevés épülettel, stb, de a versenyszellem (és persze a maximalizmusom) előre vitt. Igaz, hogy még most is elpüfölnek akár 3 szinttel alattam lévő jobb játékosok, de elviselem összeszorított fogakkal.
Dátum: 2009.07.17. 15:18:27
Elite,
Aki egyszer VF-ezett, az már csak a szintjéhez mérten lesz erősebb. Abszolút értékben nem. Ergó, nincs esélyed Arielékhez képest még csak javulni sem.
Dátum: 2009.07.17. 12:08:35
Köszönöm Hauer, hogy ezt elmondtad. Ez megerősített abban, hogy jól gondolom amint gondolok.
Dátum: 2009.07.17. 11:13:02
Azt elfelejted, hogy ők is erős ellenfelekkel küzdenek, és azért "fanyarodnak" rád, mert más NINCS. És nem azt mondtam, hogy kihívás leverni egy sok szinttel alattunk levőt, de tedd a szivedre a kezed: ha visszafogottazol, akkor azt azért teszed, hogy a veled azonos szintű, de gyorsan fejlődő (VF-et nem, vagy tőled kevésbé használó) játékosokat elverd, akik szintben valóban nem kisebbek, de mint tudjuk ugyanaz a szitu, és akár sok száz TÖ-vel vannak alattad. Nincs különbség tehát morálisan a szintben lefelé támadás és az alacsonyabb TÖ-jű ellenfél (netán nem is prémiumos) támadásában.