Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darkelvis

Oldal: 1
AION

Ha szép grafikát szeretnél látni.MMO-ban.

A WoW a mai követelmények szerint nem szép,akármit is állítanak a wowosok.Nagyon jó játék és nem a grafika benne a lényeg.

Lehet lehurrogni,de én játszottam wowot,warhammert,aiont és ezek közül messze az aion a legszebb.

Rengeteg arccal beszélek akik hc playerek voltak a wowban évekig és most csak nevetnek rajta kb mert óvodás szintű játék lett a nagy raidekből.

Egyetértek azzal,hogy az se jó,ha vannak olyan helyek ahová sosem jut be az aki nem napi 12 órát játszik,de nem hiszem,hogy nem lehetett volna valami középutat találni.Eddig is annyi kisinsta volt amivel a gyengébb playerek is ellehettek.Aki nem skilles az ne menjen raidelni.

Warhammer koncepciója nagyon remek,én is pvp fanatikus vagyok és nagyon tetszett,egyre több új tartalom jön be,amik szintén jók,de a megvalósítás egyszerűen tűrhetetlen.A high-end unalomba fullad és lagba.Nagyon nagy kár érte.Craftingból 2 fajta van,unalmas.1 év fejlesztéssel letehetetlen játék lett volna belőle,így meg egy koraszülött amelyik nem kap levegőt.

AION a legszebb amit láttam,crytek enginnel csinálták,aki tudja miaz tudja,aki nem annak mind1.Nekem a játékmenet kissé furcsa,mivel keleti MMORPG és ez érződik,de a világ nagyon tetszik és a craftolás viszont ebben a játékban a legjobb.
Oldal: 1