Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iron

Oldal: 12
Dátum: 2011.04.01. 13:33:22
V1-en kinn van az "1 olvasatlan üzeneted van" figyelmeztetés, de az Üzenetekbe lépve üres láda fogad, a korábbi üzeneteim is törlődtek...
Dátum: 2011.03.28. 13:44:34
A skarabeuszt már így is gyengítették esszenciával, erre még tovább rontják. Gratula a fejlesztőknek, új és hasznos dolgok helyett ilyen haszontalan hülyeségekre áldozzák az időt.
Dátum: 2011.03.16. 15:56:09
Frissíts, nálam is előfordult. (Ctrl+ F5 vagy Frissítés gomb.)
Dátum: 2011.03.14. 19:42:24
Frankó ez a megújult olimpia. A reneszánsza tulajdonképp a halálának is tekinthető.
Dátum: 2011.02.25. 10:25:11
Pedig mostanában több fejlesztés is történt, aprók, de fejlesztések. Pl. a legutóbbi: aukciós archívum.
Dátum: 2011.02.19. 18:56:59
Szerintem nem véletlenül fogják túlélni V2-n és V3-n a hétfőt... Lehet az említett világok még jobban is járnak. Meglátjuk.
Dátum: 2011.02.19. 16:36:09
Én eleinte negatívan álltam hozzá, de sokkal jobb volt, mint gondoltam volna. Egy gramm LE-t nem költöttem fölöslegesen. Először is, estek az alap cuccok, amik finomak lesznek még később. Aztán ugye növeltem a szerencsém az építéssel, amiért ráadásul szerintem legalább annyi LE-t érő fertőzéscsökkenést kapok, ha nem többet. A CSP-s ütésekkel jobban kerestem, mint a vadászattal... A portyázás során az állataim remekül fejlődtek, mindemellett versenyezhettem magammal (skizo-fíling). Szóval az én szemszögemből nem vágom, hogy miért volt ez rossz.
Dátum: 2011.02.19. 11:35:55
Bug.

LanMaffia: Egyébként szerintem kb. mindegy, de ha van mondjuk egy Vámpírfókuszod, olyan gyűrűd meg nincs, ami lélekszívást adna, inkább a láncost kérném. De az összszázalék persze változatlan marad.
Dátum: 2011.02.19. 11:06:35
(Az összehasonlítás a 0 TP miatt van.) Egyrészt, kihívásokért eddig mit kaptál? Fájdalom italát, vagy kristálypontot. Most kaphattál manaitalt, gyógyitalt, ami ingyen LE. Nyilván nem olyan sok (részemről majd harmincat gyűjtöttem csak ebből a kettőből), de ajándék lónak ne nézd a fogát.
Plusz CSP-ből is lehet ám ütni, ami úgy vettem észre, hogy többet is ad, mint a sima vadászat.
Az EH-sok TP-t is kapnak, nemde? Mégpedig szövitársaim leírása alapján nem is olyan jó arányban. VF-esként szvsz sokkal jobban megérte ez az esemény, nekem mindenképp.
Dátum: 2011.02.18. 17:10:30
Nem tudom, az a gáz, hogy direkt figyeltem, mennyire fogy az ÉP-jük és fél óra alatt csökkent kéttized százalékot! Persze nem reménytelen, nem azt mondom, de... meglátjuk.
Dátum: 2011.02.18. 15:46:57
Ha hétfőn lejár, V3-on sem fog sikerülni, már-már biztosan ki merem jelenteni.
Dátum: 2011.02.17. 21:30:54
Elvileg egyre gyengébbek a xenók az idő múlásával, szóval nincs veszve semmi. Plusz, lehet én értelmezem félre ezt a 6 hét - 3 hét variációt, de amit leírtak, hogy sötét korszak köszönt rátok 3 hét után, az nem feltétlen kell, hogy az esemény végét jelentse, simán előfordulhat, hogy teszem azt jobban csökken az állatok morálja utána, akármi.
Dátum: 2011.02.17. 17:10:43
Nem hölgy az, gerincre lesz vágva...
Dátum: 2011.02.16. 21:24:11
Szvsz nincs semmi probléma a mostani háborús rendszerrel, a jutalmazást leszámítva. Egyrészt lehetne több LE a győztes fél jutalma, akár a lélekkút teljes tartalma is, de minimum a fele (révén a háborúk során bejutunk az ellenfél területére, amit ki is fosztunk jószerivel... már ha mi vagyunk az ostromlók). Másrészt színesítőként egy új részt lehetne a háborúkhoz rendelni, az AF rendszerhez hasonlóan mondjuk mindenki kaphatna HTP-t, (tekintve, hogy a háborúzás speciális terület, ehhez megfelelő szaktudást igényel), amivel szakértelmek új sorát lehetne fejleszteni. És persze még lehetne bonyolítani, tágítani a rendszert a felálló oldalak szerint, nevesül ostromlók és védők oldala.
Dátum: 2011.02.14. 11:43:45
Ha a határidő előtt vittétek be az összes győzelmet, akkor kell még egy támadás.
Dátum: 2011.02.10. 13:59:39
Mana maxra regenerálódásának ideje is tényleg jó lenne, ha mutatásra kerülne.
Dátum: 2011.02.08. 19:14:17
Részemről az nem tetszik, hogy az esemény kezdetéhez képest kb. 5-600%-kal sebez többet a Xenó. És bár így is leütöm minden alkalommal, de napi ~20 támadással nagyon lassan haladok. Így annyiban bízok, hogy nemsoká' megdöglend a legerősebb dög és az alattam lévő szinteken jóval gyorsabban tudok én is haladni.
No meg persze az sem olyan jó, hogy a kicsik labdába sem tudnak rúgni. Szintemen nekem van a legmagasabb TÖ-m, de még a leggyengébb szintű nyereményért is csak küzdök (aka 100 győzelem).
Köszi! :]
Idézet: Awenhai - 2010.11.03. 06:03:40
Szervusztok!

Iron: Nem megy át, rengeteg hasonló van már, nem fogadnak el még egy hasonlót.

Találós kérdés kategória meg azért van, mert akad már nem egy, és nem két hasonló, de ettól még nem fognak elfogadni újabbat.


Esetleg valami tippet tudtok adni, hogy merrefelé tapogatózzak kérdések terén? Lassan már ehhez is császári tekercs kell...
No de akkor miért van olyan kategória, hogy találós kérdések? Ugyanakkor köszi a választ. És ez?

Hogyan írandó helyesen?

jegyűrű
jeggyűrű
jegygyürü
jegygyűrű (X)
Oldal: 12