Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jandro

Oldal: 1234
Dátum: 2012.04.16. 21:01:04
Galmuszk ..163 szint .Ok: idő ,pénz ,kizsákmányolás , ami piramisra emlékeztet így kiszálltam a buliból .
Dátum: 2012.04.08. 20:27:46
Visszamenőleg is lesz pech-pont?
Dátum: 2012.04.08. 09:11:58
Ez a pechpont mikortól is fog működni?

Nekem még 1 piros sem esett , és a napi 3 pörgetés megvan......
Dátum: 2012.03.13. 09:30:22
BaalCain! ment a 10 .Én speciel nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni , lényege ez .
Dátum: 2012.03.11. 21:49:29
Az elektromos ogreölő után jön az öv .Addig csak ilyen lightos reflexkönyvek , tudáskönyvekkel kell beérnünk ... de speciel egy olyat is beleraktam volna , hogy csőd---> végzeturad , nőd törlődött örökre.
Dátum: 2012.03.11. 21:00:56
Ment a 10 es. Mondjuk még az elején vagyunk , ki tudja lehet lesz 10 szer erősebb pörgetés mint az ahs felszerelés lista .Mondjuk Ultra hiper super pók bölcsessége , visszább léptél 100 szintet minden egyéb változatlan . vagy Ibolya specializátor ( ha már van lélekkút generátor )Specializált tulajdonságaidat ingyen fejlesztheted .Oltári , de szerintem a következő fog történni .Bocsika elkrtuk , nem kicsit nagyon ,nem így gondoltuk, mától javítva , kivettük belőle .Aki eddig kapott az örüljön neki , hisz ilyenkor még semmit sem vettek vissza .
Dátum: 2012.03.11. 17:48:02
Ugyan már !HMM Baraty cimbi van 6000 Kövem .. Ezért kellene nekem mondjuk aranytallér, szívósság öv ,a maradékért meg mondjuk , a dögjeimre +10000% lét meg tpt adó tárgyak 4 db . -Baraty :Ok Galmi de , ne szólj senkinek és megoldjuk , de utalj még 1000 követ pluszba .-Ok utalok többet is de akkor vagy 3-4000 dukátot is véss már be , mert lehet szükségem lesz még valamire .- Ettől sajnos egy hajszál választ el , idáig jutottunk az ingyen játékkal (nem mondta senki hogy költsünk ) meg a (játék nem vesz el sok időt )szlogenből . még azért arra kíváncsi lennék idefentről (160 szint) hogy ha 1 szintről lehet forgatni akkor is dobál-e hasonló dolgokat . Azért érdekes szituáció lenne mondjuk 10 ahs cuccal indulva kezdeni a játékot .Nos ha ez a dolog dolgok bent maradnak akkor kérném vissza a 3100 dukátomat amit a reflex könyvéért adtam tavaly márciusban , vagy mindenkitől vegyenek vissza mindent .
Dátum: 2012.03.10. 23:45:10
Nos szokom a topicot , kezdek vele barátkozni egy pár nap és ide kerülök . Oltári jó minden egyet kivéve hogy hiába fejlesztek , teszek akar mit egy egyszerű dologgal minden el van intézve több 100k hu Forintocskáé :Mázlifaktor : random ...kész ..Azért ennyi pénzért meg belefeccőlt időért nem ezt várná az ember ..No de hála ezeknek a remek dolgoknak , távozok s rögtön felszabadul rengeted időm , s megmarad rengeteg pénzem ..és nem utolsósorban az idegrendszeremet sem rombolja tovább ez a szó ...hmm így jártál random ...Legyen de emberi agy számára felfogható határokon belül , ami itt nem mondható el.
Dátum: 2011.09.23. 23:54:37
Nem értem mi a gond ..Korrigáltak egy hibát , ráadásul gyorsan . Elvették , joggal hisz sokan fizettek érte nem keveset .Bár a randommal tennének valamit ilyen gyorsan mert v1 en meg az tesz a sírba .De azzal nem lehet .Így marad az event , meg a többi teli hibákkal .
Dátum: 2011.09.23. 17:05:16
szépek ezek a tulajdonság növekmények , de úgy látom hogy én spejzoltam be a legtöbbet . v5 . ott elégedett vagyok , egy hónap alatt , végül is másfél év lemaradását hoztam be .így jó matekozást, legközelebb is így eventezek ahogy most tettem , remélem mihamarabb lesz ez a fajta .

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+119 Erő, +119 Támadás, +119 Védekezés, +119 Egészség, +119 IQ, +119 Mágia, +118 Taumaturgia
168 Kiégett őskő
Dátum: 2011.09.17. 16:49:51
170 db sárkányfatty leölése után váltottam hordát ... 0 ról indult mindenem .Csak remélni merem hogy ez így van . ha nem akkor 340 cspt buktam 50 őskőért .
Dátum: 2011.07.08. 20:27:30
Nem kicsit bugos a portya 600 iq 270 tau 50 szerencsetöbletemet vihetem a húsfüstölőbe talán ott nem mentik le ...Mindegy , úgy látszik tényleg farmnak jó lenni pénzköltés nélkül, úgy is azoknak kedveznek mindig .Térkép ? Esélyek ? Úgy rossz ahogy van , kiszámíthatatlan , nem lehet tudni mi lesz a vége ,Kb ugyan az mint a portya ..Kezd az az érzésem lenni , hogy teljesen mindegy mit teszünk , élmény nuku , csak költsük a pénzt és használjuk a programot effektus résztvevői vagyunk .
Dátum: 2011.02.14. 23:24:53
Idézet: Eardog - 2011.02.14. 18:42:20
Én is kis jutalomra gondoltam az első 100-200 felhasználónak, mondjuk lehetne nekik egy ingyen prém karakterük


Ne aggódj, szerintem nem kell sokáig várni, hogy aki prémes lesz a Mágia Mesterein, az kapjon egy kódot, ami itt ad +50% lélekszívást, másfélszerezi az elnyelést és az állatai dupla gyorsan fejlődnek - vagy valami hasonló.
Dátum: 2011.02.12. 23:17:31
Eddig a 145. szintű Xenot ütöttem, most hogy eltűnt, ELVILEG az 55. szintűt. Gyakorlatilag azonban úgy néz ki, hogy 55. szint van kiírva, de 145. szintű varázslata van (mint elődjének), és a paraméterei is ugyanazok. Azaz teljesen mindegy, melyik Xenót ütöd, a szintednek megfelelővel harcolsz mindig. Sőt, most már a sebzésem is le van osztva - a xenó viszont ugyanaz.
Nekem innentől értelmetlen, Xenókkal akarok harcolni, nem a játékvezetéssel.
Dátum: 2011.02.08. 19:12:23
Idézet: Helion1988 - 2011.02.08. 18:51:16
Nagyon jó ez az event:
2 napja: úristen úristen üssétek mert mindjárt vége az eventnek.
ma meg: úristen úristen üssétek mert sose lesz vége az eventnek.


Ja, csak afelett siklottál el, hogy nem az emberek hozzáállása változott, hanem a program.
Ennél még az is jobb lenne, ha függetlenül attól, mennyien ütik, napi 5%-al menne le minden Xeno, és a 20. végére tűnnének el.
Akkor a játékosoknak legalább meglenne az az illúziója, hogy van értelme annak, amit csinálnak.
Dátum: 2011.02.08. 18:03:55
Idézet: Tiha - 2011.02.08. 17:17:30
V1:

Csak én érzem úgy, hogy extrém módon kezdett el regenerálni a topxenomama? 5% alá nem akar lecsökkeni, pedig a top10 helyezésért iszonyat viadal folyik. 200-400 csatákat nyomtunk le legalább 12-en, akik látszunk a lisztán, és NEM FOGY az ÉP-je! És nem hiszem, hogy csak mi ütjük....

Vagy csak én látom rosszul?


Gyakran nézem, egy-egy csatámtól mennyit változik a Xenó. Tegnap este és ma reggel egy csatától még 3-5 ezrelék ment le. Ma délután 10 csatától 1 se.
Egyértelmű, hogy megváltoztatták, jól lehet látni. Ezzel azonban sajnos elveszett az is, hogy a játékosokon múlik, leverik-e az összeset időben vagy sem.
Ez az egész event nagyon felkészületlenre sikerült, nem volt figyelembe véve, melyik szinten mennyi aktív játékos van, és még sorolhatnám. A sorozatos módosítgatások meg elveszik az ember kedvét.
Dátum: 2011.01.21. 10:39:56
Idézet: Vadiati - 2011.01.20. 18:51:47
a főv szent lászló kórház fertőző osztályán dolgozom 15 éve,ez mondjuk nem derül ki a hsz-ben,de mikor azt írják hogy olvassak utánna,mert hiányos a tudás,akkor picit mindig brenkó vagyok,hogy a laikusok elolvasnak valamit értelmezik nem szakmai tudás alapján és erősködnek ,már pedig ez így van mert túrtam a guglin.az gáz,a postom nem volt fikkantós,mint olyat rálátással közöltem.
szabadjon megjegyeznem amit talál az ember nem mind feltétlen igaz,még ha nagy nevű PHD-k és egyéb ultra emberek közlik.
elmélet és gyakorlat nagyban különbözik egymástól,főleg ha infektológiáról van szó


Ezek szerint te biztosan tudod, hogy az oltásban "butított vírus van", nem pedig ahogy a hivatalos tájékoztatóban is olvasható, "elölt kórokozó"?
Dátum: 2011.01.19. 17:37:00
Idézet: Vadiati - 2011.01.19. 15:10:57
a vakcina amivel oltogatnak benneteket,ugye nem más mint egy butított verziójú h1n1 törzs és"sima" infulenza a-b-c vírus törzsek keveréke,ezzel nincs mindenki tisztában,sőt azzal sem hogy a halálesetek közül melyik az(merthogy ilyen is van) amikor bizony az a végzetes mikor a vakcinát megkapja és pont attól betegszik meg.
évek óta általános tendencia nálunk a munkahelyemen,hogy alapból jár az oltás (eü-ben műtőben dolgozom),a kolléga kéri megkapja,és láss csodát 3 nap múlva,ágynak esik és tiszta influenzás.


Szerintem olvass utána, a net-en elég sok helyen találsz leírást - akár angolul, külföldi forrásokból, amelyeknek egyáltalán nem célja hogy Magyarországon minél többen legyenek beoltva. A lényeget kiemelem neked: "Az oltóanyag elölt vírust tartalmaz, ezért az oltást követően a vakcinától nem alakulhat ki influenzafertőzés."
Ez azt jelenti, hogy az oltásban lévő anyag nem szaporodik, nem fertőz. Ugyanakkor mint "idegen test", kiváltja a szervezet immunreakcióját, és az immunrendszer megalkotja a megfelelő antitesteket (egyébként vírus ellen pont ez a lényeg: a szervezet előbb tudjon reagálni, mint ahogy a vírus elszaporodik benned).

Az, hogy lázas vagy, nem egy adott betegség tünete, hanem azt jelzi, hogy a szervezeted fokozottan igénybe van véve, éppen "harcol" valamivel (gyorsabb vérkeringés, magas hőmérséklet rossz a vírusoknak). Oltásra is lehetsz lázas, mert akkor is "harcol" a szervezeted - de nem vagy influenzás, nem fogsz fertőzni. Ha az immunrendszered erős, felkészült, akkor az oltás még hőemelkedést sem fog okozni. Meghalni viszont senki nem halt még bele (erre akkor van esély, ha egyébként is valami súlyos betegségben szenvedsz, és oltás elleni védekezés elvonja a szervezet figyelmét a tényleges betegség elleni védekezésről). De keress utána, kíváncsi vagyok milyen súlyos tünetekről (esetleg elhalálozásról) találsz valamit a net-en - osszad is meg velünk.

Az orvostársadalom jelentős része egyébként preferálja, ennek is nemrég néztem utána (személyesen beszéltem 3 orvossal, illetve sok helyen a net-en olvastam). Éppen azért, mert az oltásnak nincs komoly negatív következménye, a betegségnek viszont igen. Az államnak is ezért "éri meg": olcsóbb 1 millió embert beoltani, mint 1000 embert kórházban ápolni + ami munka és egyéb kiesik a betegség miatt.

Kismamákra azért különösen veszélyes (nem csak ez, minden vírusos fertőzés), mert terhesség alatt a nők immunrendszere részben kikapcsol, nehogy a baba ellen "lépjen fel". Így persze sokkal kevésbé tud küzdeni a vírusok ellen is. Ajánlott olvasmány

Idézet: Vadiati - 2011.01.19. 15:10:57
évek óta nem kérem és évek óta nem voltam influenzás.
+az orvostársadalom javarésze sem preferálja,de mint üzlet hozza a pontot,és amíg van mivel riogatni a népet addig meg is teszik.
itt gondolok a mennyi haláleset történt x ideje óta,és már megint történt stb stb.
régen is történtek csak nem tudtatok róla,de most hír és eladható.
az sem véletlen hogy egy gyártó van aki teríti.
Dátum: 2011.01.10. 09:28:49
Nem lehetne végre úgy csinálni egy eventet, hogy ne EH év Vf vita legyen belőle? Aki szerint VF a jobb, az váltson VF-re, aki szerint EH, az meg arra - akár örökre, akár csak az event idejére - ahogy neki tetszik. Térkifordító itallal bármikor és különösebb hátrány nélkül megteheti bárki. Aki meg úgy dönt, hogy marad pl. VF-es, ezt nyilván azért teszi, mert valamiért, az ő szemszögéből neki éppen az a JOBB - ne azzal tömje tele a fórumokat, hogy próbálja megindokolni, a másik út mégis "jobb". Ha valóban úgy látja, váltson.
Dátum: 2010.12.14. 10:24:50
A "gazdagabb rétegek megadóztatása" alatt azt az egy kulcsos adórendszert érted, ami az átlagon felüli jövedelmeket akár több százezer forinttal is megemeli, ugyanakkor az átlag alatt keresők nettó bérét pár ezer forinttal csökkenti?
Oldal: 1234