Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drevan

Oldal: 1234
Dátum: 2009.04.22. 08:25:57
Ez egy nagyon jó ötlet, mármint az olcsósítás felvetése. Már most lelövöm a poént, 15ös lopásom van, használtam kis ideig 15+15ben is.
150 kiégett őskő mindig van nálm (beho talira gyűjtök), de azért néha-néha veszek őskövet, a sok kiégett miatt mindig duplázva. De már kicsit necces a helyzet, mert pölö hiába veszek smsben 30+30at, egyszerűen nem elég csak 1 felszerelési tárgyra, meg bele valami értelmes kristályra. A kimaradt köveket meg lökhetem be a heti prémiumra. Mostmár egy darabig szerintem leállok a kővásárlással, mert felesleges lesz. Úgyértem már nem éri majd meg... sok kiégett megy az energiskristályosítóba, és átállok nem-prémiumos cuccokra, max a prémium tagságot tolom be hetente... Még csak 42-43 szinten járok, de nem tudom, hogy pölö 80as szinten mennyi őskő lesz egy kard például, vagy az állatnak egy nyakörv.
Aki meg 3000HuF-ért vesz meg majd egy pajzsot, annak meg gratulálok, ennyi pénzért már igenis jogosan jut előnyhöz Nekem annyit már nem ér meg, inkább megyek és megiszok egy sört a haverokkal...
Dátum: 2009.04.19. 13:02:06
Mai gyöngyszem:

a Harry Potterbe ''akit nem nevezünk nevén,,?
Lupin
Voldemort
Lucius Malfoy
Hagrid
Dátum: 2009.04.18. 10:15:04
Bűvös tárgy, bajtól óvó ereklye?
amulett*
nyúlláb
kabala
őskő

Hihetetlen... Gyakorlatilag nem értem a kérdést... Nyúllábat jelöltem, mert az óv a bajtól, és bűvös tárgy is ezáltal (szerintem). A kabala is szerencsét hoz, ugyanez a szisztéma. De miért az amulett a jó? o.O' Meg valami kérdőszó mehetett volna elé, így elég alpári a kérdés...
Dátum: 2009.04.18. 08:21:06
Hogy Hivják Sega-s Rókát?
Vuk
Karak
Szmöre
Sonic

Sonic sündisznó (úgytudom). Annyira nem vészes kérdés, mert - hála a meglehetősen promitív - válaszlehetőségeknek ki lehet találni, de mégis...
---------
Melyik állatot nevezzük Dromedárnak?
a Kafferbivalyt
az Egypúpú tevét
a Varacskos disznót
a Kétpúpú tevét

Helyesírási hiba... köhömm.. hibák....
--------
Hány Oscart kapott a Gyűrűk Ura harmadik része?
6
11
4
15

Spec/érdeketelen/tuti hogy már szerepelt, mert minden második kérdés LotR...


És most megyek, és rákérdezek Kirchoff második tételére, remélem a sok LotR-os, noname fantasyírós, focis, meg "melyik megyében van Rekettyeharmat?"- os típusú végzetúr majd örül neki...
Dátum: 2009.04.10. 08:37:02
Ebbe a gyöngyszembe a 30 kvízes küldi közben botlottam:

A "Jóban Rosszban" c-sorozatban- Laura meghal?
Feltámad
Nem
Igen
Elesik

(Ilyenkor eszembejut, hogy az én kérdésemet, ami az iránytű működési elvére kérdezett visszadobták, mert spec... Az iránytű működési elve ma speciális tudást igényel, egy kib@szott sorozat 2345ik része meg nem?! Na kössz...)

Jah, ebben a kérdésben még helyesírási hiba is van.
Dátum: 2009.04.08. 08:53:04
Ki írta Föl föl dobott kő?
Petőfi Sándor
Ady Endre
Arany János
József Attila

NoComment....
--------------------------

Milyen színű a szöszös ökörfarkkóró virágja?
piros
zöld
sárga
nincs ilyen növény

Spec, vagy google, egyébként esélytelen. (Mellesleg sárga, mint az utólag kiderült. Yeee...)
Továbbá megkockáztatnám a helyesírási hibát is (virága-virágja).
Dátum: 2009.04.02. 06:27:02
Milyen királyunk volt mátyás?
okos
fukar
tisztességes
igazságos

A Mátyás nagybetű esetleg...
------------
Basshunter avagy Jonas Altberg hol született?
Magyarország
Franciaország
Svédorszag
Németorszag

Svéd, de ki ez? Kit érdekel? Bár a többihez képest ez még elmegy....

-----------
Az ember mikor vállik vérfarkassá regények és a filmekben?
mindig csak akarnia kell
csak ha megharapta egy vérfarkas és telihold van
ha vámpir harapja meg
soha

Válik...
Dátum: 2009.04.01. 07:31:37
Hatalomura: jól látod, a kiégett kő marketingfogás, viszont ha őskővel játszol, akkor nagyon hasznos tud lenni. Ha van annyi kiégett köved, amennyi őskövet vásárolni akarsz, akkor duplázod az újonan szerzetteket. Bár gondolom azért kérdezted, mert nem tervezel prémiumos játékot.

Másrészről viszont van egy szövetségi épület (energiakristályosító) amit csak kiégett, vagy rendes őskőből lehet építeni, így ha a szövidnek rendelkezésére áll az épület, akkor abba pakolhatod orrvérzésig...
Dátum: 2009.03.05. 15:42:21
Mostanában divatos telefon . phone .
i
m
p
t

Gondolom az iPhone akart lenni, de erre értelmesebben is rá lehetne kérdezni.
-------
Melyik nem hold?
ganumides
europa
io
pluto

Tulajdonnév az összes, így nagybetűvel írandók.
Dátum: 2009.03.05. 15:18:38
Szauron: szintetlépsz, vagy szintet lépsz? Nemugyanazakettő.... Lehet hogy helyesírési hiba miatt dobták vissza...
Dátum: 2009.02.20. 07:33:21
Rius:
-1 nap: felépíti az első szövi a tornyot 1-es szintre
-2. nap: a második szövinek már 2es szintű torony kell, és ezt a 2. napon kell felépítenie, mert különben az 1. nap az első szövi nem kap bónuszt a toronyból
-3. nap: a harmadik szövi felhúz 1 nap alatt gyorsan 3 szintet, és örül...
-4 nap: kezdik előröl, a első szövi a 3. nap felhúzhatta 2. szintre a tornyot, így a 4. nap csak 2 szintet kell építeni rá, hogy 4es legyen....

Most komolyan, szerinted tényleg ezzel fognak szenvedni?
Dátum: 2009.02.11. 06:18:33
Hogy hívják a kislányt az Óz, a nagy varázsló című regényben?
Felicity King
Alice
Momo
Dorka*

Doroti esetleg... (Nem vagyok nagy mesés, de erre rákeresetem, mert Dorotira emlékeztem...) Ha a Doroti valamilyen becézett formája a Dorkának, akkoris inkább azt tettem volna a válaszok közé
----------
Mit jelent az olasz gelato kifejezés?
fagyi*
tenger
ital
hajó

Na köszi... valahogy nem ugrik be...
Dátum: 2009.01.30. 15:31:53
Mennyi a Pi étzéke?
2.78
3.93
3.14
3.45

Helyesírási hiba, amúgy is csak kerekített érték, ezt a kérdésbn feltüntetném...
Dátum: 2009.01.30. 08:11:02
Hol érdemes pontyot fogni?
Tóban
Tóparton
Mi az a ponty?
Horgászbottal

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Tóban

Nem vagyok nagy horgász, de ezt nem vágom... Elég igénytelenül vannak megfogalmazva a válaszok, én pölö a "tóparton" buktam a kérdést. Pontyot csak csónakról lehet fogni, vagy mi? Vagy hogy akkor jó fogni a pontyot ha a tóban van? Mert ha pecázol, sanszos, hogy a parton állsz. Valaki világosítson már fel pls Nem kötekedni akarok, de ez egy rossz kérdés. Szerintem
Dátum: 2009.01.29. 22:26:40
Bocsi, a hibajelentés totyikba írtam be először, most látom, hogy erre a célre van ez fenntartva...

Találd ki h hogy hívnak?
Imi
Attila
Ferenc
Bálint

Egyébként itt Bálint a helyes válasz, (ügyes vagy Bálintka)
Másik gyöngyszem:

Mi tőrtént a barátok köztbe miklóssal?

tüdö rákja volt
tüdöbetegsége volt
tüdö emboliája volt
Tumor ja volt

Már az poén, hogy van vagy 4300 rész, és akkot lehet találgatni, de a helyesírás is hihetetlen.

Tudom, hogy sok munka van a kvízzel, épp ezért szólok, hogyha már ennyit dolgoztok vele, akkor ilyenek ne legyenek közte

Drevan
Dátum: 2009.01.29. 22:23:44
Ezt nekem akkor csinálta, mikor kettőt kattintottam a válaszra, így az első jó lett, a gép pedig volt olyan kedves, és úgy fogta fel a következő kattintást, mintha ugyanabba a karikába tettem volna a pöttyöt a követkaző kérdésnél, és arra is kattintottam volna egyet...
Néha elég furcsa volt, hogy például mennyi 2+2, következő duplakattintás után: helytelen válasz, a helyes válasz a XIII Lajos.
Dátum: 2009.01.29. 22:15:54
Sigmar, ha a társad magasabb szintű nálad, akkor asszem nem elég 15% fölé csúsznod, több HP kell, engem ma a 2K-s küldi miatt egy 3 szinttel magasabb kari csak 500 HP körül tudott támadni, pedig már 240 körül üthető vagyok az azonos szintűeknek. (500nál kevesebb is elég lett volna lehet, de a poti annyira gyógyított) Errre megéri odafigyelni, ha legközelebb magadat ütteted
Jó játékot!
Dátum: 2009.01.29. 22:12:25
Nemtudom, hogy jó helyre írok-e, de ezt valahova be kell dobnom. Van pár kérdés, ami értékeléskor valami oknál fogva átment a rostán, pedig simán "Azonnal töröljétek" minőségűek, van itt pár példa is:

Találd ki h hogy hívnak?
Imi
Attila
Ferenc
Bálint

Egyébként itt Bálint a helyes válasz, (ügyes vagy Bálintka)
Másik gyöngyszem:

Mi tőrtént a barátok köztbe miklóssal?

tüdö rákja volt
tüdöbetegsége volt
tüdö emboliája volt
Tumor ja volt

Már az poén, hogy van vagy 4300 rész, és akkot lehet találgatni, de a helyesírás is hihetetlen.

Tudom, hogy sok munka van a kvízzel, épp ezért szólok, hogyha már ennyit dolgoztok vele, akkor ilyenek ne legyenek közte

Drevan
Oldal: 1234