Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - JBox

Oldal: 1
Dátum: 2011.11.10. 04:35:03
Az eddigiek közül a templom ötlete tetszett a legjobban, persze annyi módosítást javasolnék (bár nem tudom milyen irányba változna) amikor az eseménynek vége akkor a választott istent csak fél évig kapod ,de közben nem válthatsz, így megfontoltabb taktikák keletkeznének!
Azonban fél év után újra esemény, s annak a végén már újra választhatnál istent.
A többi nagyon nyerőnek tűnik, le a kalappal!

Új épület: Pince (max. szint 29)

Napi (Pince szintjétől függően valahányszor) kiégett őskőért (mondjuk 50-ért) egy régen felhasznált italt (gyógyital,varázsital,... kivéve térkifordító ital) visszakapsz, s újra használhatod.
A pince minden ötödik szint felépítése a napi használat mennyiségét növelné eggyel, tehát 25-ös szinten napi 5ször lehetne alkalmazni, persze max annyit amennyit már eddig elhasználtál a játék folyamán!

Amint a Pince eléri a 29-es szintet a kristálypontokat át lehetne váltani kiégett ősköre a váltó szám mondjuk: 40 kristálypont 1 kiégett ősköre!Ezt a karaktered szintje korlátozná... elképzelés szerint egy 80-as kari 40szer.

U.I.: Jól érzem hogy ezzel megoldódna a két nyersanyag használata!? Mit szóltok az ötlethez?
Dátum: 2011.10.25. 20:30:55
Szívesen látnánk szerintem.
Milyen karid van a V1-en, ha szabad tudnom?!
Dátum: 2011.10.25. 12:59:16
Még nyáron állítottuk fel a minimum 25-ös szint feltételt, és azóta nem emeltük (akkor még olyan 800ezer volt a lélekkút), s megegyeztünk hogy idén még belefér ha a játékostárs is úgy gondolja.

Sajnos elég nehéz már-már csatlakoztatni tagokat a szövetségbe,de nem adom fel:).
Bár engem kicsit zavar amikor írok privátba és nem kapok hetekig (se mai napig) választ, de látom hogy fejlődik, tehát játszik, pedig külön megkértem a levélben hogy a "nemleges választ is kérem írja meg, előre is köszönöm".

Ez van.
Dátum: 2011.10.24. 21:38:46
Hali!

A SoulThiefs - Léleklopók vezetője vagyok. V1-en játszok a csapatommal!

Szeretnénk bővíteni a szövetséget, olyan tagokra van szükségünk akik kölcsönösen segítenek egymásnak, építenek olykor (legalább a heti minimumot),fórumon s privátban megfelelő kapcsolattartás (ez annyit tesz szólsz ha nem leszel egy darabig,nyaralsz,vagy sok munka vizsgaidőszak miatt pár napig, hétig nem leszel aktív)!

Mint vezető úgy érzem nálunk a megfelelő együttműködés,csapatmunka, és a sokszínűség a jellemző!Van néhány feltételünk:
(1) (+) pozitív LE differenciálja legyen
(2) Több nyertes csata mint vesztes
(3) Minimum 25-ös szint!
(4) Ne legyen a hátsó mezőnyben(a saját szintjéhez képest legalább a középmezőnyben vagy jobb helyen)

Felkeltettük a figyelmed? Írj rám! A többit privátban elmondom!

Johnnie_R-Box
Dátum: 2010.02.10. 23:03:34
köszi!
Oldal: 1