Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viorica

Oldal: 12
Dátum: 2009.07.21. 16:29:34
Hány percig tart egy vadászat a végzetúrban?
nem is lehet vadászni
5percenként ejtessz zsákmányt
2percenként
10percenként

Szakik. Negálás.



Melyik nem háziállat?
macska
tyúk
pulyka
rák

Nekem van rákom, akváriumban. Akkor most mi van?


Milyen fajba tartozott a Csillagok háborújában Jabba?
Buckalakó
Ember
Hutt
Wookie

Muszáj?


Kik beszélik a leet [1337] nyelvet?
Internetezők.
Senki nem beszél leetül.
Lettek.
Németek.

Szerintem nem beszélik, csak írják. Még sosem hallottam olyat, hogy "H-három-egy-egy-nulla"
Dátum: 2009.07.13. 13:59:01
A kérdés nem jó. Tényleg 9. szinttől lehet hadüzenetet küldeni, de a játékleírás szerint csak 10. szinttől. Végzeturasat nem kérdezünk, meg focit, HKK-t, stb...
Ezek elfogadható kérdések?

A teremben két őr fogad, egyikük mindig hazudik, a másik soha. Két kérdésedre válaszoltak, s tudod merre kell menned. Max. hányfelé indulhattál volna?
-Két kérdéssel sehogy sem derül ki, merre kell mennem, ez a kalandorlét nem való nekem...
-Száz ajtóból is megtaláltam már két kérdéssel a jót, de bárhánnyal meg lehet csinálni, én mondom!
-Minden jóravaló harcos tudja, két kérdés az annyi mint két út.
-Két kérdés akkor elég, ha legfeljebb ötfelé vezet út, merthát kétszer kettő néha öt, nem?


A teremben két őr fogad, egyikük mindig hazudik, a másik soha. Hány kérdést kell legkevesebb feltenned, hogy két út közül a helyeset választhasd?
-Egyet is elég, még zöldfülű mágustanoncoknak is.
-Még a hozzám hasonló tapasztalt kalandornak is legalább kettőt.
-A legrafináltabb ghallai kereskedőknek is legalább hármat.
-Örüljön, aki négy kérdés feltevése után nem téved el!


A népszerű dal szerint mennyi kétszer kettő?
- Mindig négy
- Néha öt
- Sosem hat
- Négy gengszter
Vajon elfogadják valamelyiket ezekből?

Melyik regény címe egyben egy genetikai rendellenesség neve is?
-1984 (az év után, melyben a rendellenességet felfedezték)
-A 22-es csapdája (Catch22, rövidítés alapján)
-Álomfogó (mivel a betegség súlyos álmatlanságot okoz)
-(A) szünet (mert főszereplője ebben a rendellenességben szenved)


Hófehérke anyja a mesében, születendő gyermekéről ábrándozva melyiket nem említi?
-Havat (vagy déli területeken tejet)
-Ébenfát
-Tengert
-Vért

(Köszönöm az ötletet Csipkerózsikával)

Az ördög három aranyhajszála egyike a nagy sikerű Grimm-meséknek. Az alábbi négy közül melyikükkel NEM találkozik főhős?
-király
-sárkány
-az ördög öreganyja
-révész
Hogyan ébresztik fel Csipkerózsikát a mesében?

muzsikával
csókkal
forró kávé illatával
egy vödör vízzel


Mi lenne, ha átírnád a válaszokat? Mondjuk valami olyanra, hogy:
-A herceg szerelmes csókjával.
-Varázsfuvolán muzsikáltak neki.
-Mágikus főzetet kentek a szemhéjára.
-Kővé dermesztették a boszorkát, aki elátkozta.
Dátum: 2009.07.04. 09:18:19
3+2*4+8/2-1=?

3+2*4+8/2-1 = 3+8+4-1 = 11+4-1 = 15-1 = 14
Először a magasabb rendű műveletek, aztán a alacsonyabbak, jelen esetben szorzás és osztás, majd összeadás és kivonás.

Hol található Laudun?
Franciaország
Afrika
Olaszország
Spanyolország
(kicsikét unom már ezeket... Állítólag ott van az idegenlégió...)

Hol teheted fel a kérdéseidet és kapsz érte LE-t?
Szövetség
Fórum
Játékleírás
Kvíz
(NC)
Csak legutóbb például levontak 100 LE-t, és nem volt lehetőség új kérdés írására, mert már szerepelt a kérdés az adatbázisban... Ezek szerint itt volt a hiba?
Dátum: 2009.07.04. 00:21:40
A következő számok közül melyik nem illik bele a sorba? 9 - 7 - 8 - 6 - 7 - 5 - 6 - 3


Tényleg matek, nem idevaló,de nekem tetszik, ugyanis nem kell hozzá semmi tudás.
9 - 7 - 8 - 6 - 7 - 5 - 6 - 3

Cirip, megnyugtatlak, van Google Föld nevű program, pontosabban magyar Google Earth. Ha a Maps ki lenne cserélve, esetleg elfogadható lenne.

Melyik faj nem képviselteti magát a Gyűrűk Urában?
Törpe
Goblin
Ent
Tünde


Én úgy tudom, eredetileg goblinok azok az orkok, nem? Legalábbis egy angol nyelvű idézetből így rémlik, akkor pedig nincs helyes válasz...
Tudom, hogy valahol le van írva ezerszer, de sajnos most nincs időm mindent végigolvasni. Ha egy kérdés "Már szerepelt az adatbázisban", azzal nem lehetne valamit csinálni? Nem ismerem sajnos az egész adatbázist... Bár tudtommal valahol hozzá lehet férni, de gőzöm sincs hol, és nem is szeretnék. A régi rókák biztos sok kérdést láttak, de még ők sem ismerhetik az összeset, hát még az újabbak.

Igen, le lehet mondani a kérdés feltevéséről, de azzal a játék egyik legjobb része vész el.
Igen, biztos le van írva valahol, csak nincs lelkierőm meg időm végigolvasni a fórumot.

Előre is köszi.
Dátum: 2009.06.29. 10:08:57
Én úgy tudom, az ABC azért ABC, mert A-tól Z-ig minden van ott, mint az ABCben. Én a 90-es években így tanultam...
Dátum: 2009.06.16. 10:28:05
Idézet: Orion8444 - 2009.06.16. 08:53:05
Melyik RNS fajta nincs?
r
c*
m
t

Nagyon durván spec. tölölni.


Lehet, hogy meglepő, de ez általános iskolai tananyag... És középiskolai...
Dátum: 2009.06.12. 09:37:56
Mi nem kell a diós gubához?
Tej
Dió
Kifli


Mind kell.

És még mindig bent van az örökzöldes kérdés, mely szerint a vörösfenyő nem lombhullató.
Dátum: 2009.06.08. 22:27:27
Elnézte a honlapot, és azt hitte könyvajánló...
Dátum: 2009.06.07. 21:40:46
Milyen hangot ad meg a hangvilla?
G
D
A *
C

Javítsatok ki ha tévedek, de nem többféle hangvilla van? Mintha 10 éve általánosban úgy tanultuk volna.

Mikor nyert utoljára foci VB-t az olasz válogatott? (Vagy hasonló) Elévül. Elfelejtettem copyzni :$

Melyik csatornán ment a Celeb vagyok ments ki innen?
M1
TV2
Viasat
Rtl klub

RTL klub, ezen kívül fogalmam sincs, nem nézek ilyen műsorokat.


....Mi az a sakk?
táblajáték
majom
hangzás
étel

Kis stilisztika? Vagy valami? Legalább más válaszok?
Dátum: 2009.06.07. 07:52:25
Mindenképp pontatlan a kérdés, épp azért, mert nem lehet tudni, hogy összeadó, kivonó, festékes, elméleti keverésről van-e szó. Talán valahogy úgy kéne javítani, hogy melyek a másodlagos színek.
Dátum: 2009.06.05. 17:35:35
Skandar Graun ráadásul a felsoroltak közül két istent is szolgált (Yvorl és Zhénia).
Dátum: 2009.06.04. 09:17:43
Melyik nem örökzöld? (Vagy valami ilyesmi, reggel van, elfelejtettem copyzni )
fenyő
cédrus
páfrány
tuja

Biztos hogy ez így jó? Ugyan a páfrányt fogadja el helyesnek, ami tulajdonképpen rendben lenne, de amennyire a bioszórákra emlékszek, a pikkelypáfrány például örökzöld, míg a vörösfenyő lombhullató...
Nagyjából én is ennyit érzékeltem alacsony szinten a fejlesztésből, hogy jé, volt valami. Valószínűsítem, mivel nem vagyok egy hardcore játékos, heti 5x fél nap az adagom, ha az első karakteremmel, vagyis a kezdés óta játszok, akkor sem lett volna maradandó élmény, talán még ha a toplista csúcsán lennék se.

Ez a bizbaszgyűjtögetés, meg a kristályhordával érkező szörnyek - esetleg renegát kristályosok minden szintre? - tetszik! És ha nem is a bizbaszokból kell épületet építeni, de beépítve erősíthetnének épületeket vagy felszereléseket.
Dátum: 2009.06.03. 13:28:12
V2-ről töröltem a karakterem, majd újat kreáltam, a rendszer ezt elfogadta. A karakterhez belépni nem tudok, itt a karaktereim listájában nem jelzi. Újra regelni nem tudok, mert állítólag már van karakterem a V2-n, meg a választott név is foglalt. Valakinek van ötlete miért? Nem szeretnék csak emiatt új e-mail címet regisztrálni valahol...
Érdekelne, mi van, ha háborúban állunk egy szövetséggel. Jó szövetségben vagyok, mindenki csinálja amit kell. Nagyjából ugyanabban az időben játszunk, máshonnan, ugyanazokat ütjük mondjuk négyen. Az építés eléggé megosztott, van aki túlteljesíti a kötelezőt, van akinek még nem volt ideje. Elvileg ez ugyanaz, mintha multi lenne, nem? :o

Egyébként mi ezen egy alkalom kivételével egyszerre, különböző IPről, más városból, más szolgáltatótól játszunk. És semmit sem ér az a játék, ahol nem beszélhetek össze egy szövetségi társammal, vagy nem játszhatok együtt a barátaimmal... Csak azért írtam ide, amúgy, hogy legyen nyoma.
Oldal: 12