Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoxiDragon

Oldal: 1
Dátum: 2011.12.27. 18:02:52
Most pihenőpályán fut a karim csak térkapuzgatok, építek, epikust meg entitást ölök így halálnyugisan CSP-ből gyorsítok. Napokban egyszer 12 pontot ellőttem 2 perc alatt 11 CSP ráfordítással esett 7 vagy 8 tárgy. Én nrm gyártok elméleteket csak érdekességképp írtam
10 éven belül.
Dátum: 2009.07.18. 19:28:23
Világ4-en mennyi a max cselekvéspont prémium nélkül?
Dátum: 2009.06.11. 08:28:14
Az uj szakik:
epikus specializáció:

A szakértelem minden szintje 1 perccel csökkenti az időt, aminek két epikus támadás között el kell telnie. Maximális szintjét 50. szinten éri el, ekkor 10 percenként támadhatod az epikust. Ez a szakértelem nem tudatturbózható.


irányított vadászat:

Vadászatod során precízebben választod ki a jól fejlett példányokat. Ennek köszönhetően csökken a szerzett zsákmány véletlenszerűsége. Ha a szakértelmed legalább feleakkora, mint levadászott lény szintje, akkor ugyanabból a lényből mindig ugyanannyi lélekenergiát fogsz kapni.
Dátum: 2009.06.10. 13:26:41
Sziasztok,
a minap gondolkodtam egy érdekes fejlesztésen.
Igazábol most a játékban szövetségen belül nincsen semmilyen litüntetés vagy hasonlo és egy idő után csak vannak egy szövetségben a tagok.

Az én ötletem az lenne,hogy rendezzünk szövetségeken belül is valami hasonlot mint a bajnoki viadal.Ugyanuyg szintenkénti elosztás és a nyertes kap valamit.Most a játékban az egyetlen dolog amit kaphat,egy epikus tárgy,de az meg hátrányos azokkal szemben akik aktívan csapták azt az epikust.
A jutalmazás mondjuk lehetne mit tom én a lélekkutbol x lélekenergia,vagy egy kisebfajta ujabb relikvia ami nem epikus és nem térkapus hanem egy teljesen más.

Mit szoltok ehhez?
Oldal: 1