Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hatsepsut

Dátum: 2008.09.23. 10:13:25
Leanthil: Tramenesnek igaza van, Trianonnál tényleg a csehek kapták Kárpátalját, és csak később lett a Szovjetunió (és akkor sem Ukrajna) része.
Jack Bauerrel kapcsolatban: szerintem itt 2 helyes válasz lenne, mivel a magyarban mindkettőt jelentheti a főszereplő - ilyenkor érdemes megnyomni a rossz kérdés gombot, ha értékelhetsz. Amúgy a kérdést hamarosan törölni fogom, mert már szerepelt egyszer.
Dátum: 2008.09.22. 23:05:00
Igaz.
Dátum: 2008.09.22. 23:03:31
Deepone: Ha jól sejtem, azért tűnt el az ősköved, mert használtad a szimulációt, és azért tűnt el a szimuláció gombod, mert elfogyott az ősköved.

A 0 LE zsákmány valóban előfordulhat azért, mert neked is nullád van, de azért is, mert sokan csak estefelé kezdték el a játékot a regisztráltak közül, és addig semmit sem gyűjtöttek. Ráadásul a szövetségek tagjai építkezésre is elkölthetik...
Dátum: 2008.09.22. 22:26:28
Idézet: Blackjack - 2008.09.22. 18:24:16
Sziasztok!

...a toplistánál lehetne egy helyesen megválaszolt kvíz listát is kreálni:)


Van ilyen: a "Karakterek - eredmények" toplistánál találod.
Sajnos csak naponta egyszer frissül, mivel ennek alapján könnyedén lehetne következtetni arra, hogy ki vadászik éppen.
Dátum: 2008.09.22. 20:17:19
Csak második szinttől lehet véleményezni és kérdést feltenni.
A kérdésed már bekerült a játékba, de mivel egyelőre kevés a 2. szintű, (nekik pedig kevés a cselekvés pontjuk) picit többet kell várnod a véleményezésre, mint a későbbiekben.

A jó és rossz válaszok száma pedig csak naponta egyszer frissül, tehát ez nem mérvadó.
Dátum: 2008.09.22. 19:21:06
Amennyiben a kvízzel kapcsolatos kérdésetek, észrevételek van, azt lehetőleg ebben a topicban írjátok le.

Ha helyesírási hibákat, hibás válaszokat találtok, azt esetleg priviben nekem is megüzenhetitek, mivel általában én javítom őket.

És még egy kérés: a kvízkérdések írásakor használjatok magyar ékezetes betűket!
Ha pedig nem kiemelkedően érdekes egy ékezetek nélkül föltett kérdés, nyomjatok rá "Rossz kérdés" értékelést.

Update: Miklós:
Mivel nagyon sokan kérdik, miért lesz egy kérdés rossz vagy jó, írtam egy nagyon részletes összefoglalót az értékelés szempontjairól, érdemes elolvasni, mielőtt ebbe a fórumba postolsz:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,39.0
Dátum: 2008.09.22. 19:15:54
Gondolom rögtön felhasználta a kvízért kapott ősköveket prémium tagságra, és sokat portyázott.
Dátum: 2008.09.22. 19:01:18
Javaslom, kattintsatok rá a bal oldali menüben az "Őskövek" gombra, onnan minden fontosat megtudhattok az őskőről.
Dátum: 2008.09.22. 18:48:32
Shiako, tatuparegab: A kiégett őskő átváltozik rendes őskővé, ha őskövet vásárolsz.

Tündibündike: Gratulálok, hogy ilyen hamar elérted a 2. szintet.
Most viszont várnod kell egy kicsit, amíg többen is szintet lépnek, ha ezt a küldit szeretnéd csinálni. De azt is megteheted, hogy eldobod a küldetést, másikat választasz, és később újból felveszed.