Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliminaxor

Oldal: 1
.
Dátum: 2009.09.18. 17:29:09
.
Dátum: 2009.06.15. 11:19:10
Idézet: csati777 - 2009.06.09. 21:59:41
Én az 50. szintre kimaxoltam minden számomra fontos dolgot, azóta már csak tulajdonságokat fejlesztgetek.


Irigyellek.
Dátum: 2009.06.15. 11:15:39
Idézet: Rodriguez - 2009.06.15. 10:06:46
Az élő kvíz kitöltésével az volt a baj, hogy odaült egy ember és kitöltötte a 3 karakterének, plusz felhívta, a nem jelenlevő szövitagjait, belépett hozzájuk, és neki is kitöltötte, majd hosszas várakozás után, közölte, hogy még 3 haverja előttem van, csak ők nem álltak itt. Jó lett volna, ha ezt valahogy valaki ellenőrzi, mert aki ott állt srác, az szart, az egészre, és beszélgetett. Sajnos az ott üldögélő emberekből is igencsak hiányzott a fair play, mert, ha legalább máshoz is belépve töltögette a kvízt, az lett volna a minimum, ha helyette is sorba állt volna újra, és nem az, hogy hosszú időre elfoglalja a gépet, meg a sort a haveroknak, akik nem álltak ott, csak virtuálisan. Mindenképpen fontos, hogy a jövőben az ilyeneket szűrjék ki, mert eléggé elkeserítő, hogy ilyen módon is a "csalók" kerültek előnybe


Milyen szep tortenet, es milyen kar, hogy nem igaz. Mindenki akinek toltottem vegigallta a sort becsulettel. Az igaz, hogy utana en toltottem ki nekik, de ezt nem tiltotta semmi. Ok nem segitettek, ugyanugy egy ember toltotte. Ugyanugy vegigalltuk a sort.
A srec pedig aki ott allt, nagyon is komolyan vette a dolgat, korrektul figyelt arra, hogy egy es csak egy ember toltse a kvizt.
Oldal: 1