Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2010.11.09. 09:59:09
Szövetségi épületek?
Hány szint van közöttük? Mert a harag itala elvileg annak függvényében változik.
Dátum: 2010.11.09. 07:59:17
Azt figyelembe vetted, hogy 100-as szint felett a kereskedelmed fele hatásfokú?
Dátum: 2010.11.08. 23:20:02
Bug. Mert nállam minden vesztett portyánál kiírja. Sőt a szövitársaknak is.
Azt mondták meglepi lesz... én már most félek is rendesen
Meg biztos a bérleti díj is több lenne
Nem is beszélve a "Mi van akkor ha esik a hó?" és beáll egész BP. Vagy az ország... akkor meg a kutya sem megy el. Szó szerint

27-én még talán nem lesz olyan hideg, ki lehet menni cigizni (már akinek kell ) és elugrani ezért-azért. Ezt -10 fokban már kevesebb jókedvvel csinálná meg a paraszt
Tutira nem lehet át tenni. Azért ehez egy művházat kell bérelni. Ami nem két forint, gondolom előleget is kellett adni. Ha pedig variálnak, akkor a meghívottakkal is kicsesznek. Nem csak magukkal.
Nincs olyan időpont ami mindenkinek jó lenne.

Nekem is jobb lett volna valamikor Dec közepén, de ez van. Kiszorítom a helyet az elfoglaltságaim között Legalább pár kavicsért elugrok
Zan
Minden nap az első belépéskor átváltozik egy véletlenszerű relikviává.

Ez de vicces tud lenni ...
Pl.. egy nap szkarabeusz
Dátum: 2010.11.08. 07:59:34
A játék készítőinek küldj üzenetet! Ott hamarabb tudnak intézkedni.
Ha jól értem akkor ketten vagytok a szöviben és te vagy a vezető. Akkor 2-2 szavazatotok van.

"A többséghez szükséges szavazatszám megállapításakor csakis az aktív (2 napon belül belépett) játékos szavazatai számítanak!"
Tehát ha már napok óta nem lépett be akkor egymagad is vehetsz fel embereket a te két szavazatoddal. Ha azok átadják neked az egyik szavazatukat, akkor már egymagad el tudsz majd dönteni minden szavazást.
Szerintem ez sima ügy így. Nem is kell a játékvezetésnek írnod.
És a szánalmas kis majommal?
Dátum: 2010.11.07. 10:44:27
Nagyon jó lett ez a táblázat! Tömör, de benne van ami kell!
Dátum: 2010.11.06. 23:37:46
Szia!

Nézd úgy hogy ha neked van 30 tulajdonság előnyöd az ellenféllel szemben (5-ös szint alatt mondom ezt) akkor kb úgy viszonyul egymáshoz az erőtök mint a totál kezdő karatésnak és annak aki egy hete minden nap jár. Tehát gyakorlatilag semmi előnyöd nincs. Ugyan úgy le tud győzni ő is.. ahogyan te őt. Csak szerencse kérdése. Ez a valóságban is így van.
Namármost, ha 5-ös szinten van 40 TÖ előny a javadra, a felszerelésed mindenben a megszerezhető legjobb és a szövetségi bónuszaid is fellelhetők, akkor már elmondhatod h van 1 év előnyöd. Ilyenkor már nem fog elverni egy hót kezdő sem. De ez a valóságban is így van.

A harcrendszer ki van dolgozva. Csak épp nem arra, hogy a picivel erősebb non-stop tudja alázni azt aki egy centivel le van maradva tőle.
Szerintem nem fogják.
Tényleg nagyon le lett tömörítve. Inkább valami egyszerűbbet tegyél fel.. azt biztosabban elfogadják.
Ráadásul ügye marad egy fél embered amivel nem tudsz mit csinálni.. így marad az, hogy paradoxon... de simán bele lehet abba kötni, hogy több válasz is lehetséges.
Az MMORPG rövidítéses kérdés már szerepel az adatbázisban. Ez kb 99%. Mivel találkoztam már vele nem egyszer.
Egész új házunk van de nekünk ez csak szimpla. Nem ilyen hármas kismegszakító.

Nem várhatod el mindenkitől hogy ennyire tudja a dolgokat. Én aki mindent megcsinálok a ház körül (fűtés/villany/víz javítás) én is simán az egyesre böktem volna. Hát még az aki "normális" életet él és ezeket a szakemberekre bízza.

Edit: Ez a stílus már mennyivel jobb és korrektebb. Csak így tovább! Menni fog ez!
Ez nem jelenti azt h csak olyan kérdést szabad feltenni amit ismer.
Ez azt jelenti h nem tudta, és ha megmagyarázod egy erre hivatott topicban a dolgot, akkor kijavítja és máris okosabb lett mindneki.
Legalább nem kell villanyszerelőt hívni.

Nem értek annyira hozzá.. de én mindíg három azaz 3! drótot szereltem a konektorban. Nahmármost... ha ebböl egy a föld és egy a nulla.. akkor egy marad a fázisnak. Nem?
Vagy több kábel megy a konektorba?
Ezt nem mondtam.
Vagy te olvastad valahol a hozzászólásomban?
Akkor meg?
Bocs, de ez a stílus finoman szólva is nem megengedett vagy eltűrt ezen a fórumon.
Menj a kurucinfóra vagy bárhova máshová trollkodni!

Köszi!
Dátum: 2010.11.06. 18:51:39
V2-őn sem frissült még az LE rablós rész (ezt figyelem, úgyhogy ehhez tudok szólni)

Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés

1. Gora 0
2. Zambocska 0
3. Maxipotzak 0

Eltörlő 0

Pedig már pár kilót összeharácsoltam
Majd frissül. Ha holnap ilyenkor sem lesz fenn semmi.. akkor kell aggódni.
Dátum: 2010.11.06. 18:46:15
Ennyi jár az elején. Ott még az első 100 LE-s vadászatnak is lehet örülni!
Később majd több lesz. Főleg ha fejleszted a vadászós szakértelmeket.
Hogy nézne már ki a játék ha egyből 10 000-eket adnának a szörnyek? Közben meg egy tulajdonságfejlesztés 300?

Nem mindegyik mentoros küldetésnél kapsz LÉt. Van amelyikért csak a továbblépés a jutalom
Bocs a kultúráért.
Attól h te nem tartod méltónak a nagybetűre az országnevet, attól még azt nagy betűvel kell írni. Menj amerikába, úgyis Zöld Kártya akció van náluk! Biztos szívesen fogadnak egy ekkora kulturális löketet mint Te!
Visszafogottabban is írhattad volna ezt a "kritikát". Lehet, hogy épp nem tudta mennyi fázis van Magyarországon. Mindig tanul az ember. Még az adminok is