Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2011.04.08. 10:34:46
Hogy kívánnak a lengyelek Boldog Karácsonyt?

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia
Kurisumasu Omedeto
Bon Nadal
Buone Feste Natalizie

Azért a lengyel nyelv ne tartozzon már az általános műveltségbe!
Dátum: 2011.03.28. 23:33:09
Ingyen LE! Mi a baj vele?
Dátum: 2011.03.25. 12:44:33
Mi benne az érdekes?
Amúgy én vagyok Eltörlő. Nyugodtan kérdezz meg ha nem értesz valamit!
Idézet: Cin99 - 2011.03.19. 17:51:02

-a jógyőzelme-rosszveresége sablon már állandó


Azért vannak ellenpéldák jócskán... pl Skyline, Ideglelés, REC, hogy csak egy párat említsek. Nem csak sablonfilmek vannak. Csak meg kell keresni a jókat (a fentiek nem feltétlen jók.. csak példák voltak).

Sorozatot nem nézel? Akkor honnan tudod, hogy milyenek?
Ajánlom figyelmedbe a Dexter címűt (nem a rajzfilm!) nah... abban is van sablon... csak más a kiindulási helyzet mint álltalában
Dátum: 2011.03.19. 17:35:45
Milyen haditechnikát alkalmaztak a németek a II. világháború elején?
Villámháború
Rajtaütés
Bekerítés
Flották

A villámháborúra gondolt szerintem. Ami egy Taktika. Nem haditechnika. Kéretik javítani

Jah.. a bekerítést is lakalmazták előszeretettel. Sőt volt flottájuk is. Rajtaütéseket is hajtottak végre. Tehát mindegyik válasz jó
Milyen zenei stílusban alkot legtöbbet David Guetta?

House
Kamarazene
Rock
Folk

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Nah.. ezen meglepődtem. Azért napjaink egyik legismertebb DJ-jének akinek a számai a toplisták legtetejéig jutnak és a rádiók folyamatosan játszák őket. Ráadásul a zenei stílusokat is elég vegyesre válogattam, hogy egyértelmű legyen a kérdés annak aki jár néha bulizni/hallgat rádiót esetleg figyeli a zenei életet.
Dátum: 2011.03.19. 15:31:26
Az is ismert, hogy kik felett aratot győzelem emlékére emelték? Visszafele már nem olyan egyszerű a kérdés.
Dátum: 2011.03.19. 14:40:56
MIt jelent a "cunami" szó?
Japán eredetű kifejezés, melynek jelentése parti hullám.
Héber eredetű szó, melynek jelentése árhullám.
Görög eredetű szó, melynek jelentése óriáshullám.
Latin eredetű szó, melynek jelentése szökőár.

MI? MI... esetleg Mit.

A szó eredetét moyt komolyan kéne tudom? A magyar jelentésből pedig bármelyik illik rá. Lexikális tudás egyértelműen. Ki kéne venni a válaszok első felét és a 2. részekbe értelmes válzotatokat kéne rakni. Akkor jó kis kérdés lenen ez.
Dátum: 2011.03.19. 14:37:19
Ki volt a dákok feletti római győzelem emlékére épült híres diadaloszlop építtetője?
Augustus
Caligula
Traianus
Septimus Severus

Töri emelt ötössel sem megoldható a kérdés. Érdektelen lexikális tudást igényel. Kéretik törölni vagy valami.
Dátum: 2011.03.15. 11:09:35
Jó lenne! De ez ebben az univerzumban nem így szokott menni
Dátum: 2011.03.06. 13:54:50
Eszed amennyi látszik.

A behó hozzáállásán azt értettem, hogy ha egy mód van rá, akkor nem direkt úgy élezzék ki az eventeket és a nerfeket, hogy a pókok húzzák a rövidebbet. Inkább adjanak 2x erősebb szörnyeket LÉszívással ellenem! Vagy bármi ilyesmit. De ne akarjanak már beterelni a többi Birka közé!
Dátum: 2011.03.06. 13:45:51
Előbb csekkold a karikat aztán lámázz!

Én is minden eventben részt vettem. Mégsem lettem rossz karakter. Csak ezt éppen nem a Behó hozzáállásának köszönhetem.
Dátum: 2011.03.06. 13:38:14
Kipróbáltam. Nem jött be.

Sajnos úgy látom az összes böngészőben játszható RPG és társai halálra vannak ítélve. Hogy miért? Mert túl sok időt emésztenek fel. Ha valaki munka közben cigiszünetekben akar VUzni simán megteheti. Viszont ha pl WoWozni akar ahhoz már minimum új állás után kell néznie. Ez a helyzet a MMvel is. Az érte fizetett pénzért meg egy 3ds MMOban komoly grafikát és tényleg élvezetes játék mentet +PvP-t kapunk. Ráadásul nem körökre osztva. Úgyhogy nekem nagyon nem éri meg a dolog.
Dátum: 2011.03.06. 12:43:51
A pókokat nem teszi gyakra az a 400 vadászat? Az nekem legalsó hangon (VFváltás+láthatatlanság) is 2000Tp. Hozzájön, hogy az EHval alapból *****sz*r LE/TP arányt lehet összehozni, tehát kapok egy szintet, egy tárgyért. Kb mintha dobnám a preventorixpikuszt a fenébe és tömetném magam EHval. Simán kitolásra megy megint az event. Köszönjük! Gondolom a fixLE/TP az olyan 30 körül lesz (eddigi tapasztalatok szerint) ami mindig is röhej volt. Még a vadászoknak is. Legalább akkor kapjon mindenki a nyert csaták alapján +Tulajdonságokat! Akkor esetleg megérné részt venni. Természetesen az árcsökkentőket figyelembe véve.

Nem azzal van a baj, hogy kap az ember pár TPt, hanem azzal, hogy MINDEN event és szinte minden fejlesztés arra irányul, hogy a pókok életképtelenek legyenek!

Az mese, hogy valakit annyira tönkretettek rablással, hogy ezért adja fel az egészet. Vannak 30as szint felett is 5-600 vereséges emberek akiknek 5k vesztett LÉje sincs. Piszok könnyű megvédeni a lét. Akit nagyon leraboltak az vagy farm karakter, vagy tényleg nem érdekli a játék, akkor meg követ sem fog venni az életben sem. Hiába is ez Miklósék minden vágya.
Dátum: 2011.02.20. 16:31:13
Nah V2-őn a 25-ős Xenó tutira pár millás ÉPvel szaladgál! Belevertem majdnem 10.000 sebzést és 0,01%-ot sem mozdult a szerencsétlen ÉPje! Csak gratulálni tudok! Mit vártak, hogy majd a 20-30as karik 10-15k-s sebzéseket tolnak támadásonként a királynőkbe?
Dátum: 2011.02.19. 11:10:20
Az esemény egyértelmű kitolás az EHs portyásokkal. Ez tény. Aki nem váltott közben VF+spektrálisra, az keményen szívott ezzel az eventtel!
Dátum: 2011.02.19. 10:59:09
Nem akarok vészmadárkodni, de V2-őn nemigen fog befejeződni a háború a mi győzelmünkel! Hála a sok változtatásnak! Köszönjük!
Dátum: 2011.02.08. 09:54:40
Azért kell még 1-2 nap hozzá.
Dátum: 2011.02.07. 18:59:38
Használd a keresést a fórum felett!

Már kb 200x megválaszolták
Dátum: 2011.02.06. 19:52:17
Hoppá emberek

Nagy poén van készülőben... lesz sírás-rívás