Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Phobos7

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.01.21. 11:03:21
25-ös VF-em volt, 45k-t kaptam érte, és amíg ez a remek újdonság be nem köszöntött, úgy gondoltam vadászgatok is néha meg térkapuzom, hátha dob valamit, meg VF-fel annyira nem vészesen rossz a kapu.

De mivel beköszöntött az újdonságok kora, és nagyon dicsérték, sőt magas szinten nem is tűnt rossznak, attól függetlenül hogy itt sokan az ellenkezőjét mondják. De ha ennyire rossz a szaki saját bevallásotok szerint is akkor meg miért, minek húztátok el a mézesmadzagot?

Érzésem szerint nagyon gatya lett mostanára a játék, ezzel az érvágással meg főleg, túl lehet élni de kicsit az optimálistól elterelt, az epikus dolgokról nem is beszélve...
Dátum: 2010.01.21. 10:52:49
részemről lezárva, olyan mintha a kútba beszélnék, ha visszakapom a meglevő őskövek árát törlök, vagy töröljenek mindegy, ha nem akkor gyötröm őket a hülyeségeimmel
Dátum: 2010.01.21. 09:07:32
Hehe, még csak meg sem hazudtolsz, tényleg olyanok vagytok mint a legutolsó kupec bank...

A legelső "találkozóra" beestem, tévedésből, mert épp a kedvenc modellvasút börzémre igyekeztem, itt rontottam el, mivel láttam a félhülye programozó fejeteket... Mellesleg nekem is van egy pont ilyen irányú diplomám mielőtt elkezdesz kiosztani, hogy inkább menjek kapálni... szoktam

ha gondolod összefuthatunk személyesen is, a szemedbe is belemondom a véleményem az egészről, nem okoz problémát, de te gyere el az én városomba, mert nincs sok kedvem még erre is pénzt költeni...

jah, és ha már ennyire véditek magatokat, akkor legyetek gavallérok és utaljatok

6. Szabálymódosítások

Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk.

Végigolvasta már szerinted valaki, én most tévedésből a kezdőlapot végigolvastam, hát ami sületlenséget ott is írtok...
Dátum: 2010.01.21. 08:44:58
Én pont a 61-es és a nagy eszmefuttatás miatt dilemmáztam 10 napot a dolgon, és nagyon arra biztatott mindenki hogy húú de megéri ha nem vadászol, vadászni nem akartam, és mivel a képlettel átszámolva valóban úgy tűnt hogy megéri, de úgy tűnik megint a kicsikkel szúrtak ki, mert 61es szinten, ha lefele ütsz akkor megéri, de 11es szinten, hát se le se fel és ezt csak a gyakorlat mutatta meg sajnos, ezért is ócsárolom ezt a fél hülye "fejlesztő" bandát, hogy a képletet csinálják meg normálisan szinthatárok közt, olyan bölcsességet is írtam, hogy pl nekem mennyi esélyem lesz majd aranydukátért értelmes dolgot venni ha eljutok odáig... amikor egy normális cucc 500-1000 dukát közt mozog most is, kb 5 év múlva akadna valami, na ehhez is gratulálok, bajnokiban is 5-6 szintet fognak egybe és még ott is az agyon kultivált random dönt, és ezzel mindent meg is magyaráznak...

Engem ezzel gusztustalanul szétszopattak ahogy kell, ezért nagyon gondolkozom a törlésen, egyedül az ősköveim tartanak vissza, amire nem keveset költöttem, rekesz sörökben számolva sem, és pont ez a gusztustalan ebben a játékban...

v1-en és v3-on is felfüggesztem magam, mondjuk ott mindegy lenne mert csak vadászós farm jellegű karakterem van, meg elveim

olyan a beholder bt mint a bankok, egyoldalúan saját kényük kedvük szerint azt csinálnak amit akarnak, de mivel ez egy fizetős játék, amiért pénzt adsz ez bizony fogyasztóvédelmi probléma is...
Dátum: 2010.01.21. 08:34:21
kulturált hangvételről annyit, hogy el sem olvassák, mosolyognak rajta, meg kell ütni az ő szintjüket és akkor hátha lesz belőle valami, annyi meg gondolom lejött, hogy mivel helyesírási hibát nem nagyon vétek, azért nem egy IQ-tlan paréj vagyok, csak mivel már a játékban semmi nem szórakoztat, megpróbálkozom itt, mondjuk visszakapni a pénzem és sört venni belőle, ami agymosást végez majd rajtam és kitöröl minden pici emlékét ennek a semmit érő játéknak... ami 1 éve remek volt, most SZAR
Dátum: 2010.01.20. 22:41:50
TP tömő, hát lehet nem kérek belőlük...

A csatában összesen 223 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 117 lélekenergia és 9 TP!
Dátum: 2010.01.20. 22:40:21
bazdmeg azért, mert azt mondta mindenki ez a tuti... de ez egy kurvára elbaszott szar lett, nem az amivel elkezdtem játszani és tetszett, ez egy SZAR
Dátum: 2010.01.20. 22:38:58
csakhogy a másik végét is kipróbáljam:

A csatában összesen 223 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 117 lélekenergia és 9 TP!

ugye könnyedén kiderül hogy ez nagyon nem jött össze

Gyurcsányt öszödi beszédéből tudnék idézni úgy 40 percet kedves Miklós, és egy új szlogen, na ezt elmiklósoztátok...
Dátum: 2010.01.20. 17:02:20
100%-osokat támadtam csak
Dátum: 2010.01.20. 17:01:35
kb ez a játék is oda jutott, mint az ikariam, amit szintén nagyon elbasztak az utánzatok, tamagocsi lett... ész nem kell hozzá, az időmet sajnálom, és mivel mások döntenek a sorsomról, ezért én is döntöttem...
Dátum: 2010.01.20. 16:58:55
Rohadt egy lepontozós köcsög banda ez, fáj nekik az építő kritika, csatlakozom én is a meguntam ezt a remek játékot, miután elbarmoltátok "programozó" utánzatok...
Dátum: 2010.01.20. 15:22:53
ez egy átbaszás, nem tudom máshogy megfogalmazni, ha 45-ös szinten lennék nem is aggódnék, de eZzel úgy elszúrtam a továbbiakat, hogy azt nem tudom normális szavakba önteni, úgyhogy inkább nem folytatom, csak röviden

ÁLLÍTSÁTOK VISSZA A KARAKTEREM A TEGNAP REGGELI ÁLLAPOTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2010.01.20. 15:18:57
még egy, 42-es EH-val

A csatában összesen 189 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 76 lélekenergia és 3 TP!

jah és pontozzatok le, de ez az igazság

még pár újítás és bemegyek a szolgáltatómhoz, hogy ezt az oldalt ne tudja a gépem soha megnyitni többet...
ez a sok fejlesztés abból indult ki, ha már megdöglött a lovam dögöljön a szomszédé is? hát igazi magyarok vagytok...
Dátum: 2010.01.20. 15:15:42
na, kipróbáltam az EH-t 21+21-es szinten, hát rohadt nagy átbasz.s az biztos, ekkorát hibázni, ti tényleg mindenben el akarjátok rontani a játékot?

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 225 sebzést okoztál, és 7 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 76 lélekenergia és 3 TP!

Ebben vajon mi éri meg, sokkal rosszabb mint a vadászat nulla spektrálissal, ezért ha lehet állítsátok vissza a VF-emet, amit buktam LE-t azt elkönyvelem veszteségnek...
Dátum: 2010.01.18. 21:47:28
sziasztok

ezt a szinte ingyenes felejtést meddig lehet kihasználni? Vasárnap estig, vagy lesz egy kicsit tovább is?

köszi
Dátum: 2010.01.14. 21:17:28
sziasztok,

valaki felvilágosítana, hogy akkor hogy tudnám a meglevő VF-emet átváltani energiahasznosítás-ra? Állítólag ingyen lehet?

köszi
Dátum: 2010.01.11. 12:49:55
Akkor ha jól értem, annak akinek 15ös szinten van egy 40-es tárgya, megveheti, de nem használhatja? Ez mindenkire igaz lesz? Vagy csak azokra akik ezután fogják megszerezni? Mert azért az sem mindegy... Mert velem akkor 20as szintig mindenképp ki van szúrva, de akinek volt ilyen tárgya az használhatja?
Dátum: 2010.01.11. 12:41:40
Akkor világosítson már fel valaki basszus, mert itt hárman háromfélét írtok

én most 11-es szintű vagyok, lehet-e nekem ezen a szinten pl Vörös kristályláncom? Ami ugye 40es szintű, mert a szövetségben páraknak akad, amivel hatalmas előnyhöz jutottak ezek szerint velem szemben... Nem sajnálom tőlük, mert pont ezért építgettek, fejlesztették magukat, de akkor nekem ez most 9 szint erejéig kizárva? És mire 20as leszek - amit nem hiszem hogy megér a karakterem - hatalmas előnyre tesz szert az akinek most van, szóval ez érvágás volt részemről

még egyszer köszi lányok
Dátum: 2010.01.11. 12:23:28
Akkor ha jól értem, a mostani klánomban soha többet nem lehet epikus cuccom... kösz lányok
Egyszer megkérdezhetnétek olyanokat is akik komolyabban veszi a játékot, mint aki hetente 1-2x belép
Nem értem én ezt
Dátum: 2010.01.10. 23:01:14
Engem csak a szerezhető epikus tárgyak sorsa érdekelne, azzal mi is lesz?
Oldal: 12345678