Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

Tartarosz elé meg egy névelő
egyetértek Lannal
Nem maradhat. De ez a te kérdésedet egyébként sem teszi jobbá.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük. (Paulo Coelho)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
esélyed sincs, hogy javítsák (javítva legyen helyett), mert értékelés javítására nincs lehetőség.
az általad felállított szabályokat sajnos nem tudják figyelembe venni, különös képp kizárólag a te kérdésedre, utólag meg aztán pláne nem.

Mindenesetre küldök neked egy szép idézetet:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. (graffiti)
most látom, rossz topikban vagyunk
szerintem nem baj, ha nem mind gladiátor típus. halandó ember úgysem ismeri mindet. ha latin elnevezés, már az is jó. pl. a plebejus nekem sem tetszett elsőre, de átgondolva olyan segítséget ad, ami nem tök egyértelmű, tehát minimum ismerni kell a plebejus szót ahhoz, hogy tudjuk, hogy nem az. másik kérdés viszont, hogy egy plebejus lehetett-e venator?
Értettem. Az üzenet nem csak neked szólt. A fórumot többen is olvassák.
Tetszik a cím egyébként.
Azért kötözködöm, hogy biztosan jó legyen. Ha értékelésről lenne szó, nyilván más lenne a helyzet. Most ötletelés folyik.
spec. + érdektelen. Igyekezz műveltségi kérdést feltenni. Ezt nagy valószínűséggel nem fogják átengedni.
Mondjuk én a XXI. századot kihagynám, mert túl egyértelmű
ja, schön!
"nincs ilyen" ütötte ki a biztosítékot. szokj le róla!
ööö törlésnél ezt írja oda automatikusan a rendszer.
nem én voltam de küldök neked valami szépet:
Hová merült el szép szemed világa?
Mi az, mit kétes távolban keres?
Talán a múlt idők setét virága,
Min a csalódás könnye rengedez?

Nézd a világot: annyi milliója,
S köztük valódi boldog oly kevés.
Ábrándozás az élet megrontója,
Mely, kancsalul, festett egekbe néz.
nem gondolkodnak rajta. egyszerűen tömeges kérdésírási dömping kezdődött, így eltart egy darabig, amíg utol érik magukat.

okok:
1. Mindenki nyaralt, most visszajött, és ömlik a sok kérdés.
2. Gondolom néha az adminok is mennek szabira, talán éppen nyáron.
3. Az emberek egyre inkább elérik a maximális szakértelmeket, így az elementáris fúziót is, vagyis naponta tízzel többet vadásznak, ergo hamarabb lesz meg a 100 jó válasz.
4. A nyári szünetben sokan regisztráltak, ezért sokal több a játékos, és a kérdés is.
én három napot vártam, de szerencsére elfogadták.
amikor teljes gőzzel megy a buli, van, hogy csak 5 percet kell várni.
Melyik az USA legnagyobb területű tagállama?

Texas
Alaska
California
Washington


Ha az értékelő nem tudja a választ, akkor mindig lexikális lesz????????????????

Nem.
Kíváncsi vagyok, te honnan tudtad a helyes választ? És mikor tudtad meg?
:D
a tiltott szavak bármilyen trükkel való beerőltetése eltiltást vonhat maga után. örülj, hogy ennyivel megúsztad. Az egy másik kérdés, hogy a rendszer béna, hogy már egy szarvast sem lehet beírni...