Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

tegyük hozzá, hogy szerinted "jó" kérdést.
valószínűleg mindenkinek jó a saját kérdése, de sajna még a saját kérdéseinket nem mi értékeljük...
talán eljön ez a pillanat egyszer. be is zárhatjuk a boltot.
igen unalmas, de ugye ez nem mérvadó. inkább értelmetlen megkérdezni egy magyar szó jelentését. mert bár idegen eredetű, de a magyar nyelv szerves része. nálam ezek a túl könnyű kategória.
Eötvös már szerepel
csut volt
Ki meséli el a televízióban Mirr-Murr kalandjait?

Benedek Elek
Halász Judit
Balázs Péter
Kern András

Hát ezt én átengedtem volna... Ha Benedek Elek nem szerepel a listában. Ugyanis az nagyon kilóg a többi közül. De amúgy elfér. Találkoztam pl. 3 verzióban is a ki a mesélő a Magyar Népmesék sorozatban is, és szerintem az is elfogadható még. Mondjuk az adminoknál fene tudja.

De nem azért mert a dragonballos is átment. Ez független esemény. Tessék már megérteni, hogy a kérdéseket nem egymáshoz hasonlítják, hanem függetlenül értékelik. Ráadásul többen. Nem mindenkinek egyforma az ingerküszöbe. A legbiztosabb, ha tutira jó kérdést teszel fel. Honnan tudod, hogy tutira jó? Teszteld le a Vajon elfogadják ezt a kérdést ha felteszem topikban...
Alig használják, itt meg megy a sírás folyamatosan. Elég szomorú, hogy ez a topik a legvastagabb. Inkább lenne az!
Ha elfogadod az indoklást, akkor mire fel panaszkodsz?
Csak két marsjárója van a NASA-nak?
marsjárós kérdések (kis m-mel) eddig, a teljesség igénye nélkül:
Mi a neve a NASA marsjáróinak? Spirit és Opportunity
Melyik évben landolt a Spirit a Marson? 2004
Hogy hívják azt a két rover-t, amelyek 2004-ben landoltak a Marson? Spirit és Opportunity
Mi a neve annak a két szondának amelyek a Marson JELENLEG szolgálatot teljesítenek? Spirit, Opportunity
Hogy hívják a jelenleg is zajló, NASA által indított Mars expedíció két marsjáróját? Opportunity és Spirit

És a rossz válaszokkal rendelkezőket be se raktam. Ezt onnan tudom, mert én is fel akartam tenni ezt még hónapokkal ezelőtt. És gyűjtöm őket, mert nekem is visszadobták.

Az, hogy te nem találkoztál vele, semmit sem jelent. Irtó sok kérdés van már. Az viszont, hogy ki kellene pucolni a rosszakat minden szempontból aláírható. Nem győzöm én is bombázni a felelősöket a létező összes fórumon. Még társadalmi munkában is bevállalnám, mert ez a fórumon beküldősdi teljesen reménytelen vállalkozás.
Szerintem.

A szabály mindenkire vonatkozik hozzászóláshoz meg csak annyit: attól, hogy elkezdik szűrni a szar kérdéseket, még nem jelenti azt, hogy az adatbázisból is eltűnnek. Miért van az, hogy mindig csak a béna kérdések feltevői sírnak?
Az én arányom most 70 jó 10 rossz 0 törölni. Ennek oka van. Egy kérdés feltevésén rengeteget melózom. Lehet, hogy nem éri meg, de én már csak ilyen vagyok. Igényes kérdésekért meg kell dolgozni, az adminok meg csak igényeseket fogadnak el.
Azt meg nem hiszem, hogy a sírós embereknek majd átengedik a kérdéseit a jövőben, szal ennek meg semmi értelme.
Értelmes kérdésfeltevésre van ez a topik, nem hisztizésre. Hisztizés már gyerekkorban sem működik, de ezt csak a felnőttek értik meg. Tessék felnőni!
Szerinted nem lexikális a kérdésed? Mert most csak erről beszélünk, nem más kérdésekről.
Az, hogy valaki valahol születik, nem tett. Akkoriban Magyarország még nem létezett. Így mindenképpen rossz a kérdésed.
15 éves kapitány már szerepel.
Kik a trappisták?

Légtornászok, a lengőtrapéz virtuózai.
Trapp völgyi tehenészek.
Szerzetesek. Ők készítették először a trappista sajtot. *
Csapdás prémvadászok.

szuper
ebben a játékban sokan nem végeztek még gimnáziumot, ezért az nem elvárás. egybként nem tudom miért kell ilyen nyakatekert kérdést feltenni? nem biztos, hogy minden színre emlékeznie kell mindenkinek. azért, mert te mondjuk most érettségiztél, és éppen tudod fejből, még nem lesz jó kérdés. öt év múlva kíváncsi leszek, tudod-e még.
oké, a száráról beszélünk természetesen. ez lemaradt.
+ legkisebb egy s
bocs, de a kákán nincs csomó, csak a nádon. épp ezért a szólás, hogy a kákán is csomót keres, pedig nincs is rajta.
konkrétan feljebb írtam, hogy én is feltettem egyet, ezen felül valóban szerepelhet még hat másik is... ezen nem kell fennakadni, mindenkinél előfordul.
használd a vajon elfogadják ezt a kérdést, ha felteszem topicot!
Én ezt feltettem Wagner operájával anno, simán átment. Ott persze szárnyas lovak vannak. Esetleg sződd bele a kérdésbe ezt a tévhitet, és akkor nem kell zárójeles rész. Javasolnám a szárnyas ló válaszlehetőség elhagyását (ha már a kérdésben úgyis leírod), elkerülendő a félreértéseket.
túl könnyű
élt