Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Firehand

Oldal: 1
Dátum: 2017.04.01. 07:40:05
Idézet: Alendaar - 2017.03.30. 13:38:32
Megoldódott...

És hogy oldodott meg? Csakmert én is hasonló cipőben járok és még lehet sokan mások is. Jó lenne ha lenne lehetőség meglévő familiáris esetén is cserére.. Fizetnék én plussz 100 kavicsot ha van értelme, de igy azt érzem feleslegesen adtam ki 200-at és hátrányba kerültem azokhoz képest akik most vásárolnak.
Dátum: 2017.02.25. 11:33:06
És olyan megoldás nem lehetne, hogy egy meglévő familiárist és meglévő normál állatot lehessen transzformálni? Akkor nem lenne hátrányban aki pont a patch előtt vette meg a familiárist.... Akinek meg nincs meg a harmadik, ugyanúgy tudná allkalmazni, csak ugyebár megvesszi előtte.
Dátum: 2017.02.23. 23:09:21
Jól értelmezted, pont ezt fogja csinálni, egy meglévő állatodat (akár familiárist is) át tud alakítani egy olyan familiárissá, amilyened még nincs. Tehát igen, arra jó az egész, hogy megkapod a familiáris egyedi bónuszát, viszont nem kell 1. szintről feltápolni, ez volt a kérés a talin, ha jól értettem.

Meglévő alacsonyszintű familiárist már nem lehet átkonvertálni? Vagy ha már maximális számú van, akkor sem lehet újat? Vagyis akkor akinek megvan a max. az kiesett ebből a játékból?
Oldal: 1