Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Uranos

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.09.05. 11:56:05
Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!
Fontos: A játékosok által jónak minősített kérdésedet is törölheti utólag az adminisztrátor, vagy átminősítheti rossz kérdésre!

Azt nem értem, hogy ha utólag minősíti az adminisztrátor rossz kérdésnek 3 már elfogadott kérdésemet, akkor miért nem tehetek többé fel soha több kérdést ?
Lehet, hogy nem jó helyre írtam, elnézést mindenkitől...
Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!
Fontos: A játékosok által jónak minősített kérdésedet is törölheti utólag az adminisztrátor, vagy átminősítheti rossz kérdésre!

Azt nem értem, hogy ha utólag minősíti az adminisztrátor rossz kérdésnek 3 már elfogadott kérdésemet, akkor miért nem tehetek többé fel soha több kérdést ?
Én még másodperc mutató nélkülit nem láttam, de legközelebb tényleg jobban oda kell figyelnem, hogy nyilvánvaló legyen a dolog...
Nem értem miért nem jó kérdés:
Hány mutatója van egy hagyományos analóg karórának?
Nulla
Három
Egy
Öt
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Általában a nagy és a kis mutatón kívül a karórákon van másodpercmutató is !!!!!
Tehát nem kettő, hanem három!
Mondjatok olyan karórát amin nincs másodperc mutató !!!
Na mindegy.....
Dátum: 2009.08.22. 11:40:52
Köszönöm a pilonos válaszokat, most már értem.
Dátum: 2009.08.21. 09:45:46
Zarknod ébredése: "A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni."

Valaki okos árulja már el, hogy ez MÉ' jó nekem ??
Dátum: 2009.06.13. 09:13:26
Kösz Anababa, de nem szükséges kennelni, de kedves vagy
Köszönöm PöttömPanna neked is a választ.
További jó játékot!
Dátum: 2009.06.12. 22:40:12
Az szeretném megtudni, hogy az állatkám hogyan tudom regenerálni a harcok után, illetve mikor tud önállóan regenerálódni, vagy hogy tud -e. Most 12 ből csak 4 ép-je van,a következő harc során félek kinyiffan...
Dátum: 2009.05.23. 10:35:38
Sehogy sem tudtam eddig kibogarászni, hogy hogyan lehet belépni egy szövettségbe, illetve egy általam létrehozottba embereket meghívni?
Dátum: 2009.05.16. 12:14:13
Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2009.05.16. 10:59:28
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz a kvíz olimpia, és pontosan hogy an lehet nevezni ?
Oldal: 12345678910