Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kmildiko64

Oldal: 1
Sziasztok! Azért nem ártott volna kitenni a Hírek közé a Végzetúr Találkozó időpontját, mert nem mindenki fórumozik, és eddig mindig szerepelt a hírek között. Sajnos, így mi most lekéstünk róla.
Dátum: 2009.11.05. 16:43:50
Sziasztok! Hogyan lehetséges az, hogy egy szövetséget egyszerre 4-5 másik szövetség is támadhat? Ez egyáltalán nem fer dolog!!!
Jó lenne, ha egy időben egyszerre csak egy csatát vívhatnánk, mert ez így olyan, mintha én kihívnám a Kokót bokszolni - totális vereség. A régi időkben is csak két ember volt a párbajok konkrét résztvevője. A mi szövinkben főként jó szándékú, pacifista tagok vannak, akik nagyon szeretik ezt a játékot, és a játék élvezetéért játszanak, nem a másik minden áron való porig alázásáért. Vannak iszonyatosan mérgezett lelkű szövetségek és emberek ebben a játékban, akik abban lelik örömüket, hogy "vérengzenek". Szóval szerintem volna min változtatni a szabályokkal kapcsolatban: 1. Egyszerre egy szövit csak egy másik támadhasson, és az ne indíthasson háborút újra egy hónapon belül. 2. A végzeturak közötti csatározásokban mindenki csak a nála két szinttel alacsonyabbat támadhassa
Kérlek, gondolkozzatok el ezen! Köszönöm, hogy elolvastátok! Üdvözlettel Amarillis - Light of Wariors
Dátum: 2009.11.03. 21:47:31
Sziasztok! Amarillis vagyok, a Light of Warriors szövetség tagja. Jelen pillanatban 4 szövetség is támad minket egyszerre. Nem túlzás ez egy kicsit? Mert nekünk nagyon az. Nem lehetne változtatni úgy, hogy mondjuk egyszerre csak egy szövetség támad, és legközelebb nem támadhatna újra csak egy hónap múlva? Ez egyáltalán nem fer dolog. A régi időkben egy várat csak egy hadsereg támadta, nem négy egyszerre. Én nem vagyok valami nagyon jó kondiciókkal rendelkező végzetúrnő, de a szövi többi tagja sem véresszájú. Szeretjük ezt a játékot, mert nagyon érdekes, szépek a grafikái, jó neveket találtatok ki a tárgyaknak, szörnyeknek és a többinek. Nem feltétlenül azért játszunk, hogy gyilkoló gépként viselkedjünk a többi végzetúr játékossal szemben.
Ugye értitek, hogy mit szeretnék mondani??? Köszi, hogy elolvastátok! Üdv. Amarillis
Oldal: 1