Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
201. hozzászólás - 2010.11.27. 20:51:29
Sziasztok,

Sajnos elnéztem az időt a póker asztalnál, így nem értem oda az elejére a megbeszélésnek, de onnan az érdemi részek (nem jegyzeteltem idén):

Eredmények:
-KH 500000-es lélekkútját megemelik, de lesz mesteri2-öjük cserébe
-A büntető a "védekező" félnél is ki fogja írni, ha csp-t veszít a támadó
-V2 V3-on is gyosúl az aukció létszám függő mértékben.

Témák:
-Miklós ignorálta a projekció vs lélekszívás kombó esetét
-Ha jól értettem V3-on a KH csata arány problémában valami halvány ígéret elhangzott. Bevallom fogalmam nincs mi
-V3-on a csataarány vs tétnélküli támadások kérdést is droppolta (táborozz 0 lével, legyen preventuszod, a támadó erőforrást költ amikor füstöli a pp-t, azaz nem tét nélküli stb...)
-Szó nem lehet "csillagkapuról" (Karakterek átvitele világok közt)
-Kariátadás folyamatosan terítéken. Miklós említett holmi visszaélést, bűnözést, karilopási lehetőséget stb... (Jó ötlet volt, hogy átadás esetén az őskövek nullázódnak, kelljen valamilyen admin engedélyezés) Az egyértelmű volt, hogy világonkénti átadásról van szó, és nem teljes mailcímről.
-Multizás, közös ip stb: Van egy script ami folyamatosan fut, és jelzi az operátornak a "gyanús" neveket. De az alap filozófia az hogy mindenki ártatlan, és csak iszonyat indokolt esetben van az ellenkezője. Miklós kijelentette hogy 1-2 botlásért még nem zártak le soha senkit, az "belefér?".
-Görgetett hosszú távú fejlesztések: Attól hosszú távuak, hogy görgetjük őket
-Eventek: Most volt Landragor, vártak hogy gyűljön a csp, most Térkép van. Terv januárban egy event, melyről megy az egyezkedés, de lesz topik, véleménykérés fórumon stbstbstb... (A Doomlordosok kitaláltak valami szöveg nagyon nem tetszett nekem, de ez magánvélemény!)
-Fórum motorról volt pár eszme a végén. Ne lehessen negatívan értékelni, csak pozitívan dicsérni, mi értelme a pontozásnak stb. Miklós szerint indítsunk topikot, beszéljük meg stb... (Nekem a legértelmesebb ötlet az volt, hogy maradjon minden a hogy van, csak ne látszódjanak a pontok első körben.)

Találkozó vélemény saját szemmel? (Csak VU szemszögből!)
-Családias mint mindig.
-Kódok 2k hufért mentek, régiek 1k hufért
-Licit érdeklődés megfelelt a szerverek játékos létszámának megfelelően.
-A vetélkedők/versenyek díjazása nagyon korrektül, nem elérhetetlen cuccok formájában történt RESPEKT!
-Nemtom ki volt fórumon az a félrészeg ajtónálló, de kis kultúra igazán szorulhatna már bele. (Böfögés, belemagyarázás stb megint...)
-A fórum kissé szedett vetett volt, legközelebb meg kéne beszélni előre, mik legyenek a megbeszélt témák. Erősen átment párszor társalgásba kérdez-felelek helyett...
A hozzászólást Birka módosította 2010.11.27. 21:07:42-kor
Pontszám: 7.22
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
202. hozzászólás - 2010.11.27. 21:19:09 (Válasz Birka #201 hozzászólására.)
Az ignorált projekcióhoz egy lightosabb verzió:
A védekező által elszívott LE ne kerüljön rögtön a projekció védelme alá, hanem a támadó legalább azt a LE mennyiséget vissza tudja szívni, amit a projekciós védő leszív tőle. Tehát csak a csata végeztével legyen védett ez a LE mennyiség, a csata közben ne.

V3 + KH : a javaslat az volt, hogy a csataarányt is klónozza a KH, vagy legalább nullásra hozza ki.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.60
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
203. hozzászólás - 2010.11.27. 21:34:30 (Válasz Birka #201 hozzászólására.)
Üdv!

A megbeszélés és az egész találkozó valóban családias volt.
A megbeszélésen az előző alkalomra is jellemzően a játékosok kevés általános problémát említettek, inkább egy-egy réteget érintő dolog került szóba. Egyrészt én úgy gondolom hogy ez annak a jele hogy az utóbbi időben egyre intenzívebb a játékfejlesztés másrészt a problémák egy jelentős részét is orvosolják, orvosolták. Természetesen lehetőség szerint jobban össze lehet szedni a kérdéseket, akár itt a fórumon is. Ez szerintem csak rajtunk múlik.

Lehetőség volt lélekgyémánt, dukát, végzet medál, néhány CSP szerzésére illetve az egyik versenyben, a lehetetlen küldetésben ha jól tudom kiosztottak néhány térképes relikviát is. A versenyek izgalmasak voltak és nagy érdeklődés mellett zajlottak, a lehetetlen küldetésen például 13 négy fős csapat vett részt.

Fontos információ lehet hogy ebben a félévben a TF nyerte a TF kontra VU versenyt, így ők kapják az időszakos bónuszt.

Csak megjegyezném hogy új kódokat lehetett 1.500 forintért is venni, nekem legalábbis sikerült. Az árakat ennek megfelelően valóban átlagosan 1.500 és 2.000 forint közé tenném.

A fórum valóban lehetne egy olyan hely ahol az emberek gyűjtik az energiákat, a kis vagy nagy elismerést, ahol inkább egymást építjük és nem romboljuk. Ez talán több embernek tenné vonzóvá a fórumot, jót tenne a közösségnek és a közhangulatnak. Birka ötlete valóban egy lépés lenne az irányba de személy szerint látok további lehetőségeket.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.11.27. 21:35:23-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.04
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
204. hozzászólás - 2010.11.27. 21:48:26
mágia mestereiről esett szó?
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.71
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
205. hozzászólás - 2010.11.27. 21:51:03 (Válasz Tseby'dr akula #204 hozzászólására.)
Üdv!

Igen, volt egy komolyabb kivetítős bemutató illetve ki is lehetett próbálni.
Szerintem rengeteg lehetőség van benne, flash alapú, ügyesen kidolgozott és szerintem jópofa grafikával bír.

Elég késznek tűnt a játék, a fejlesztés egy kései fázisában van.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.31
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
206. hozzászólás - 2010.11.27. 21:56:50 (Válasz Let. #205 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.11.27. 21:51:03
Üdv!

Igen, volt egy komolyabb kivetítős bemutató illetve ki is lehetett próbálni.
Szerintem rengeteg lehetőség van benne, flash alapú, ügyesen kidolgozott és szerintem jópofa grafikával bír.

Elég késznek tűnt a játék, a fejlesztés egy kései fázisában van.


Let


Köszi a választ, konkrétan a bétateszt indulása érdekelne.

Miki 3 hete írta ezt:
A játék fejlesztése célegyenesben van, a béta tesztet várhatóan néhány héten belül elkezdjük.


Azthittem a talin akarja bejelenteni ezek szerint nem.....
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.71
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
207. hozzászólás - 2010.11.27. 21:58:47 (Válasz Let. #203 hozzászólására.)
Én olyanról is tudok, aki 500 Ft-ért vett 2 új kódot, persze olyan HKK-s is volt aki 3 K-ért akarta eladni, "de" ha 3-at vett volna valaki akkor csak 7,5 kért volna
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.36
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
208. hozzászólás - 2010.11.27. 22:16:17
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek, remélem mindenki jól érezte magát. Igyekeztünk minél több programot szervezni, sokfajta nyereményt lehetett szerezni a vetélkedőkön. Nagyon jól esett nekünk a figyelem és az elismerés a részetekről. A megbeszélésen elhangzott dolgokat igyekszünk minél hamarabb megvalósítani!

Idézet: Birka - 2010.11.27. 20:51:29
Miklós ignorálta a projekció vs lélekszívás kombó esetét

konkrétan ez arról szólt, hogyha vki beül projekció mögé lélekszívással akkor az tuti nyer a csatán. Ez így is van, viszont az esetek többségében a támadó ugyanígy nyerőben van, az EH-ból és az ism küldikből szerzett LE-vel. Bizonyos magas szinten ha bejön a védő varázslata, szívhat annyi LE-t, amennyi az EHból jönne, de ez ellen lehet LEszivás védelemmel védekezni. Ha viszont a projekció nem védene a szívás ellen, vagy csak a projekció feletti résszel lehetne szívni, akkor ezt az első csatában elvennék az emberektől és utána ugyanúgy nem tudna LE-t szerezni (Ariel a lightosabb verziód ugyanez, akkor a védő által szerzett le-t mindig rögvest visszaszivnám). egy win-win szituáció szvsz jobb, mint egy win-loss szituáció. Nem mondom, hogy nem lehetne jobbat kitalálni, de nekem egyenlőre nincs ötletem.

Idézet: Birka - 2010.11.27. 20:51:29
Ha jól értettem V3-on a KH csata arány problémában valami halvány ígéret elhangzott. Bevallom fogalmam nincs mi

Konkrétan, hogy a KH örökli a támadás arányt (de ez még átgondoljuk, hogy ez nem ad-e visszaélésre lehetőséget)

Idézet: Birka - 2010.11.27. 20:51:29
-V3-on a csataarány vs tétnélküli támadások kérdést is droppolta (táborozz 0 lével, legyen preventuszod, a támadó erőforrást költ amikor füstöli a pp-t, azaz nem tét nélküli stb...)

Ezt utána még átbeszéltük. A sztori annyi, hogy V3-mon akinak extrém magas csataaránya van, az ha csak nagyon ritkán bukja a csatát, akkor is sok LE-t veszít. Erre én azt mondtam, hogy aki ennyire el tud húzni, annak taktikát kell váltani, nem táborozhat több millió LE-vel, el kell költeni a LE-t, és a maradékot transzcendális mögé rejteni, akkor ez a baleset nem fog előfordulni.
Pontszám: 9.29
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
209. hozzászólás - 2010.11.28. 14:20:26 (Válasz Let. #205 hozzászólására.)
Azért az a grafika nem semmi, mint a Super Marioban. Meg vicces volt mikor néha-néha Miklós is szembesült a saját játékával.

Tali jó volt, Katit csókoltatom, főleg a kezeit, hogy olyan jól mellé nyúlt az összes tombolával, hogy már sírva röhögtünk hátul. Beinvesztáltam a tombolával, hogy így lesz occó kód, nem lett. Játékok tetszettek, az is amire kényszerítettek. Gladiátoros bemutató is jó poén volt.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.11.28. 14:24:21-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
fórumozóKmildiko64Nő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
210. hozzászólás - 2010.11.28. 14:31:40
Sziasztok! Azért nem ártott volna kitenni a Hírek közé a Végzetúr Találkozó időpontját, mert nem mindenki fórumozik, és eddig mindig szerepelt a hírek között. Sajnos, így mi most lekéstünk róla.
Pontszám: 7
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
211. hozzászólás - 2010.11.28. 14:33:57 (Válasz PottomPanna #209 hozzászólására.)
Kati rendes volt, de én is szívtam a tombolával.
Mindig fölé, alá.

Miklós 7k értékű tombolát nem váltasz be nekem fél áron őskőre?

Egyet sikerült kihúzni Katinak, ami nálam volt, 50 dukát...., kód már nem volt , 500 dukát jobb lenne.

Aki 2000-ért, meg alatta tudott kódot szerezni, mákja volt.

Tulok, megint nem találkoztunk, fél év, és újra.

Én maradtam volna még este 10-ig is, olyan jó volt a hangulat.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 9.10
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
212. hozzászólás - 2010.11.28. 14:35:12 (Válasz Dop1150 #211 hozzászólására.)
Szerk: Noh, mégsem...majd később.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.11.28. 15:00:13-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
213. hozzászólás - 2010.11.28. 14:40:24 (Válasz Kmildiko64 #210 hozzászólására.)
Kmildiko64 sajnálom, hogy lekésett a csapatod! Részvétem!
Elvileg e-mail-ban is megkapod a Beholder híreket, szóval ott is olvashattál volna a projektről.
Minden évben szinte ugyanazon a napon van a találkozó. (+- egy hét). /Birka nagy szakértő ebben is./

Jah, Birka ti nyertetek valamit tombolán?
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 9.10
népszerűVFerkoFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
214. hozzászólás - 2010.11.28. 16:11:51
Örökkévalóság és Végzetur kódok eladóak. Privátban küldök referenciát ha szükséges
Pontszám: 6.40
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
215. hozzászólás - 2010.11.28. 18:22:35
A gladiátor-bemutató óriási volt, köszönet érte. Meg persze minden másért is. Legközelebb nagyobb csokit kérné(n)k
Pontszám: 6.88
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
216. hozzászólás - 2010.11.28. 18:28:15
Valaki jegyzelt, hogy az aukción mi mennyiért kelt el?
трамвай-инженер
Pontszám: 4.55
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
217. hozzászólás - 2010.11.28. 18:31:09 (Válasz Shutruk Nahhunte #216 hozzászólására.)
Miki biztosan... Én is nyertem, de hogy mennyiért, azt már nem is tudom. Majd holnap megírom Birkának, hogy mennyivel csökkentek a dukátjaim.
Pontszám: 7.12
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
218. hozzászólás - 2010.11.28. 18:48:26 (Válasz Dop1150 #211 hozzászólására.)
Az úriember aki a könyveket és egyéb kiegészítőket árulta 2000 Huf-ot kért egy kódért. Ez nekem kicsit soknak tűnik de ennyiért többen vásároltak.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.47
kedvelt tagCureeFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
219. hozzászólás - 2010.11.28. 18:56:04
Eladó 3 örökkévalóság kód!
Érdeklődni privátban!
Pontszám: 4.50
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V. Végzetúr találkozó - 2010. november 27.
220. hozzászólás - 2010.11.28. 19:07:42
Én úgy gondolom, hogy ha a kódok tulajdonosai már ezen a fórumon is megjelentek, akkor mégsem lehet olyan nagyon-nagy a kereslet. Tehát aki 1500 felett vesz Örökkévalóság kódot, az meg is érdemli. Ügyes volt a próbálkozás, hogy felhajtsák az árakat, de mindenki ismeri a mondást; sokat akar a szarka, de nem bírja a farka.

Btw, a Dungeonban eddig is 2000 volt egy régi kód.
трамвай-инженер
Pontszám: 4.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője