Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Ez nem jelenti azt, hogy aki tudja hogyan működik az használja is.
A rizikó az benne van, ha kipróbálod - bevállalod.
Dátum: 2009.12.04. 08:47:28
Update: Eddig 22 ember.

Lényeg: Regisztrálj egy karit a doomlord.net oldalon, majd mint a végzetúrban az ajánlásnál (ott recommendation) megtalálod az ajánló linkedet (referral link) amit külföldi oldalakon, fórumokon közzé tudsz tenni - gondolok ezzel a fórumos aláírásokra (signatures), oda a bannert is be lehet szórni, ha nem akkor csak a bannerképet és alá a sime ajánlólinket. A Doomlordnak szüksége van külföldi játékosokra, hogy népszerűveé váljon, ezért kért minket Miki, hogy segítsünk.

Egy ötlet így kora reggel:

Vannak bizonyos oldalak, ahol a top RPG-k vannak feltüntetve. Ezek szavazós oldalak, sok ezer ember látogatja őket. Más játékokban a szavazásért valamilyen bónuszt adnak, pl regeneráció stb. Itt lehetne LE (SE ha már Doomlord)

Egy pár link, hogy érthetőbb legyen:

http://www.topwebgames.com

http://www.mmorpgtop200.com
Dátum: 2009.12.04. 08:28:56
Amen.
Dátum: 2009.12.03. 15:50:48
Ezek után mit nekem 50 őskő és hordaváltás.
Idézet: Rodriguez - 2009.12.03. 15:23:59
Elég havonta egyszer benézni, hogy nyertél e a bajnokin, remek



Na ez ott volt!
Lényeg az, nem is csalsz.
Idézet: Jeriko - 2009.12.03. 15:07:59


Nem, de most nézem a leírását, félelmetes dolgokat lehet vele csinálni. És az alapdolgokhoz még csak programozni sem kell tudni (a többihez sem sokat).
Idomításgomb fél óránkénti bökdösésével nem lesz több gond


Pontosan. Vadászol, tehát van nálad LÉ, közben az állatodat szépen idomítgatod, esetleg építesz egy keveset, tudatturbót váltasz stb.
Én is mindig utalgattam rá, de engem is leordítottak, hogy ki vagyok én hogy másokat csalónak hívok stb.
Dátum: 2009.12.03. 14:58:42
Komolyan mondom, ha smaragd lennék átmennék hozzátok. Jó egy társaság lehettek.
Engem nem zavar, ha mások is megtanulják. Sok síró emberke örülne neki, ha egy script elindításával 10 vagy többször térkapuzna, miközben ha kell még gyógyít is + visszaöltözik vadászós szerkóba.

Te nem ismerted a progit Jeriko?
Már azzal is előrébb volnánk, ha kiküszöbölnék a 3-4mp-t.
Előny nem kellene. Jó ez ahogy van. Élvezem azt a pár másodpercet míg szétveretem magam
Én személy szerint Petur-t hiányolom. Bár ez már tényleg nem ide tartozik.
Dátum: 2009.12.03. 14:38:57
Nincs mit.

20 player was registered on the base of your recommendation.

Lesz még több is, csak meg kell nyerjem a csatát a Bleach Resurrection 2 játékban ahol staff admin vagyok, mert azt hiszik, hogy elviszem a játékosokat.
Ha rám gondolsz Priz, én tisztában voltam a 3-4mp-s hibával. Tudtam, hogy beüthetnek. ezért használtam tabokat. Vadészat tab/karakterlap tab/epikus vagy más leverető tab
Szerintem előbb-utóbb mindenki rátalál a maga ösvényére, arra a taktikára amit maga követni tud gondolok a saját beütemzett vadászós napokra, a láthatatlanság/térkapu/portya/láthatatlanság kombóra vagy bármi más játékmenetre. Mindenki máshogy játszik, valaki hamarabb tud kitörni, valaki később. Igen, arra is volt példa.

Nem vagyok egy hűdenagy valaki de a szintemen jó vagyok és ez nekem elég. Nem húzom fel magam, ha az erősebb lecibálja az államat, inkább kérek tőlük tanácsot. Tapasztalatból mondom, 99%-ban segítőkészek voltak velem szemben.

Ez egy ilyen játék, vannak és lesznek olyanok akik hamar megtalálták a jó taktikát vagy éppen jó időben váltottak egy másikra.

Véleményem szerint a törlés az nem a jó megoldás, csak akkor ha okulva a hibákból új karit indít valaki. V+-on a szintemen a top 3-ban vagyok, mert mikorra elindult, már volt annyi játéktapasztalatom, hogy egy erős karaktert építsek - de megtartottam a V1-es karit is. Kihívás a javából. (Pl amikor Endoria, Hjapy, vagy a nagyok lezúzzák a képemet)
Ahaha~
Most megyek és csinálok egy scripted iMacro-ban és szétportyázom magam
Ej be jó is vóna ha én is meg tudnám csinálni..
De hát munka közben nem érek rá. Jómunkásember létemre ütök akit érek.

Crimsonnak:
Vannak csalók azok között akik napi rendszerességgel ütnek be 15% alá.

dűlőre jutottunk.
Nem értem hogy csalóztalak le téged, mikor nem is tudom ki vagy a játékban.
Amit mondani akarok - és ezzel lezárom a témát - csalók márpedig vannak. Ismerd el vagy tagadd, te dolgod.

Nem kell ezen vitatkozni. Mégegyszer mondom, a az a post nem feléd irányult.
Én nem azt mondom, hogy mindenki csal, aki úgy támad mint azt leírtam. Vannak csalók, de nem mondtam neveket. Aki ezek után még magyaráz az nézzen magába.
Idézet: Cavalorn - 2009.12.03. 10:08:04
Ha valaki okosabb/ügyesebb nálad az csak programmal lehetséges, ugye? Na EZ szánalmas hozzáállás.


Nem, de ha egy ember mindig 1mp-vel a 15% fölé kerülés után üt be (vagy hamarabb), az már nem emberi.
Nem minden emberre értettem, ne forgasd ki a szavaim.
Idézet: Faust0ne - 2009.12.03. 10:02:01
mert a sok spiderman kitalált mindenféle remek mókát, hogy ő legyen a gyorsabb...


Bot, makró miegymás.
Ez az, ami undorító.