Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2010.03.24. 17:49:17
Gyakoriak ezek az epikussal kapcsolatos gikszerek nem? Valakiknek biztos jól jön. Beho, Beho, hányszor csalódjunk még bennetek?
Dátum: 2010.03.23. 14:44:24
Szintén a kékre.. a rózsaszín az maradjon meg Barbie-nak és Kennek.
Dátum: 2010.03.23. 14:07:18
Szívemből szóltál Kóc. Itt bent a Művelődási Házban is egyből levágják, hogy mit csinálok.
Dátum: 2010.03.23. 10:06:02
Kár érted, Morti. Remélem azért még fórumon leszel. Sokat segítettél sok embernek. Egy érdem amit nem veszítesz el, még akkor sem ha törölsz.
Dátum: 2010.03.23. 10:00:05
Ez a vezetőségi döntés akkor is hagy kivetnivalót maga után, ezt ti is jól tudjátok. Nincs mit szépíteni rajta. Lehet ködösíteni, de akkor is tudja minden más szövetség, hogy hol van a csont elásva. Más dologba bele sem akarok menni, csak megemlítem, hogy pl az sms rendszer szarakodása mennyi gondot jelentett és még egy árva válasz HSZ-t sem kaptam rá, kicsúsztam a prém időmből. Ezek kis dolgoknak tűnnek ha egy közösséget nézünk de mégis nagyok az egyénnek.

Nem állok le vádaskodni, minden becsületesen játszó szövetségnek további jó végjátékot kívánok. Akinek inge vegye magára.
Dátum: 2010.03.21. 21:40:08
Ugyancsak SMS gond.
A visszadobott sms után ma küldtem újra, de vissza a nem megfelelő formátum szöveg jött. Lementett üzenetem küldtem újra, nem tudom mi a baj. Küldtem még egyet, az már jó. Remélem nem 3 SMS árát fogom viszont látni a részletes számlámon. Ha minden alkalommal leveszi a pénzt akkor korrekciót kérek mivel a levett pénznek megfelelő ellenértékű őskő csak egyszer érkezett.
Dátum: 2010.03.21. 16:05:03
Ugyan már LoD
Dátum: 2010.03.17. 19:47:18
V4-en szerettem volna kavicsot venni SMS-el de a rendszer visszadobta. Nem működik? Ha baj van írjátok ki.
Dátum: 2010.03.17. 19:45:36
Ott a pont.
Dátum: 2010.03.17. 15:22:16
Minek ez a vagdalkózás? A végén majd kiderül kinek volt igaza.
Dátum: 2010.03.11. 11:22:25
Mondasz valamit, én is jelentkeznék, mint építő. Az úgyis kell mindenhová.
Dátum: 2010.03.11. 10:48:13
Mindegy, én már nem látok bele, hogy ki kivel van/volt.
Dátum: 2010.03.11. 09:59:11
Úgy érted bárki bármit tesz, ti fogtok nyerni?
Kedves Xena:

Egy valamit úgy látszik kifelejtesz a dologból. Ez a valami a lexikális tudás, ami nagyon sok játékosnál jóval átlagon felül van. Van aki a kérdések 70-80%-át saját tudásából válaszolja meg, a fennmaradó százalékot pedig simán kikeresheti akár Jerikó adatbázisából, akár a webes keresők segítségével. Csak egy egyszerű példa: egy tanult 40 év körüli ember és egy 14 éves gyermek közül ki ér el több helyes választ egy 50 kérdéses teszten? (VU kérdések).

Ezt először át kellene gondolni mielőtt vádaskodni kezd valaki.

Nem állok egyik oldalra sem, de nem hiszem, hogy a JV ilyen kapitális hibát megengedne magának. A pénz az úr itt is, már pedig ők csak veszítenének ha valakinek ily módon kedveznének. Legyen az bármilyen játék, az adminoknak semlegesnek kell maradniuk a játékosok felé, nem lehetnek kedvenceik stb. Több angol nyelvű webes RPG-ben vagyok admin, tudom milyen a játékosok armadájával nap mint nap szópárbajt vívni olyan dolgok felett ami nem is releváns a témához. Ezt eddig itt nem tapasztaltam, ezért elhiszem amit Miklós írt.

Ezen hozzászólásommal nem akarok senkit megsérteni, csak véleményt nyilvánítottam, úgy, hogy nem szoktam részt venni az olimpián.

Mindenkinek jó játékot és eredményes kvízolimpiát.
Dátum: 2010.03.10. 11:46:49
Most már végképp nem értek semmit.
Kedves Let.

Leírnád nekem PM-ben, hogy mi is történt az előző V4-en? Gyorsszerverszűzként nem vagyok képben az előbbiekkel. Arra lettem figyelmes, hogy páran necropostoljátok az egyik hozzászólást, gondolom a figyelemfenntartás végett.

Előre is köszönöm.
Dátum: 2010.03.09. 14:11:06
Hogy ti meddig tudtok rágódni ezeken a dolgokon..
Komolyan mondom már megmosolyogtam a két oldal harcát. Egy valamit tudnotok kell, Ludo nem a HTF nevében beszél.
Dátum: 2010.03.02. 12:32:58
Esetleg ha van kapacitásotok, akkor a TF isteneihez rendelt színek jól jönnének és még a layout neve is adott lenne. Ha megadjátok a kezdetleges HTML forráskódot, persze scriptek nélkül, biztos vagyok benne, hogy lenne vállalkozó szellemű végzetúr aki munkálkodna az új színeken. Esetleg egy kis jutalom, ha már freelance work.
Dátum: 2010.03.02. 12:29:58
Nincs mit, engem is kiokítottak ezzel kapcsolatban.
Dátum: 2010.03.02. 12:25:30
Egy javaslat:

Adblock Plus - Firefox addon

Blokkolhatod a hirdetéseket, és akkor csak a keretrendszer, a frame-ek, scriptek és a beho bannerek jelennek meg.