Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ikszman

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.06. 12:25:25
Heló Miklós, Sziasztok játékosok.
Csupán pénz után keresve bukkantam erre az oldalra a "google" jóvoltából. Nem álltam meg, hogy ne szóljak hozzá a témához. Bár elég régi az utolsó bejegyzés. Én csupán egy szerencsétlen "vedd fel és költsd el" típusú egyszerű ember vagyok. Van jó egynéhány hitelem, egyiket a másik után vettem fel. És nem tévére meg házimozira. A válásom is eléggé megviselt anyagilag. Nem is maradt más csak tartozás, és fogalmam sincs arról mikor jövök egyenesbe. Talán soha.Házam, lakásom nincs. Albérletbe élek és más lehetőségem nincs. Van egy hiteles eladhatatlan autóm. S a többi s a többi itt most nem is részletezném. Amikor az első hitelemet felvettem még szép reményekkel indultam el. A fizetésem szépen emelkedett ha netán túlóráztam akkor meg pláne. Ez volt tíz éve. Ma már örülök ha a megkapom a létminimumot. Ami röhej, ugyan annál a cégnél. Más kilátásba sincs. Egzisztenciámat tartani se tudom, hitelekkel meg már úgy vagyok, hogy kezdek belefásulni a telefonhívásokba és a nem fizetésekbe. Régen ez nem így volt, mindig első volt a csekkek kifizetése. Ma már inkább nem fizetem csak jusson az albérletre és a kajára. És ez nagyon rossz így! Nem tudom megemészteni, hogy elveszítem a becsületem!
Régen aki becsődölt főbe lőtte magát vagy a Dunába ugrott. De ez nem megoldás! Ma már a gyerekeink öröklik az adósságot. Ezt hagyjam rájuk? Van erre megoldás? Már magam se tudom. És csak a sírás kerülget mert egy buta egyszerű magyar dolgozó vagyok. Ennyit akartam csak.
Oldal: 1