Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mary Lou

Oldal: 12
Dátum: 2011.03.15. 09:24:19
Melyik az a két magyar település ahol világhírű porcelánt gyártanak?
Sopron és Nyíregyháza
Makó és Jeruzsálem
Hencida és Boncida
Zsolna és Hollóháza*

Több problémám is van ezzel a kérdéssel. A válaszlehetőségek elég bugyuták, ráadásul a helyes válasz is részben téves. Zsolna jelenleg nem magyar város, Szlováliában található, ráadásul ott nem gyártanak porcelánt sem. A világhírű Zsolnay porcelán pedig nem a városról kapta nevét, hanem a készítőéről, a Zsolnay családról, akik Pécsen éltek és dolgoztak. Vagy javítsátok vagy töröljétek ezt a kérdést. Nekem mint pécsinek nagyon bántja a szemem. Köszi.
Dátum: 2010.08.25. 15:55:24
Milyen film a Marley és Én?

cseh II. világháborús akciófilm
román thriller
amerikai kutyás családi film (x)
tadzsik bábfilm

Lehet az én műveletlenségem, de nem láttam ezt a filmet, így fogalmam sem volt, melyik a helyes válasz. A szerencse mellém szegődött ugyan és helyesn tippeltem, de úgy gondolom, nem én vagyok az egyetlen aki nem néz meg minden csöpögős, családi és romantikus filmet.
Miért van az, hogy az ilyen kérdés átmegy a rostán, de az érdekes valóban az alapműveltséghez tartozó kérdések nem? Nem értem én ezt.
Dátum: 2010.07.28. 13:23:29
Nem állítgattam rajta semmit. A fórum nekem is nagyon jól ment, és úgy néz ki átmeneti volt a probléma, mert most már jó! Azért köszi az agyalást!
Dátum: 2010.07.28. 11:44:38
Halihó!
Nem tudom, hogy mit újítottaok megint a játék dizájnján de a legújabb Opera (10.60) képtelen értelmezni. Össze vissza el vannak csúszva a képek és a szövegek. Megnéznétek mi a gigszer, mert csak emiatt a játék miatt nem cserélném le a böngészőmet. Amúgy eddig prímán működött vele tegnap (2010.07.28.) kezdte a szarakodást.

Így néz ki nálam a játék kezdőlapja és belépés után is hasonló képet mutat: http://kepfeltoltes.hu/100728/cs_sz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2010.06.06. 14:03:34
Melyik városunkban található Minaret?
Pécs
Eger*
Esztergom
Budapest

2 helyes megoldás is van a válaszok között. Pécsett is van minaret. Javítva jó kérdés.

http://www.legifoto.com/jpg_fotok.php?szeles=450&kep=kepek/DSCF0507.jpg
http://www.iranymagyarorszag.hu/kepek/kep/nagy/ 311302_jakovalihasszanpasadzsamija.jpg

Ha esetleg valaki kételkedne.
Dátum: 2010.01.21. 23:39:23
Végül is teljesen igazad van. Legyen minden szöviben 3-4 über és a többi meg tápolja csak. Ez a lehető legjobb megoldás. Egy vacak bádogdoboz csináljon helyetted mindent, te meg csak agyatlanul kattintgatsz, mert semmi más dolgod nincsen. Erről szóljon egy olyan játék ami alapjában véve a taktikát és észt kíván! Nagyszerű! Ismételeten éljen a háborúreform!!!!

U.I.: A felkiálltójel helyett kiabálhatnék is de azt szerintem senki sem díjazná! Végtére is közösségben vagyunk vagy mi a szösz!
Dátum: 2010.01.21. 21:45:53
Az új rendszerben is lesz lehetőség kilépésre 48 óra alatt. Na akkor meg az a szövi amelyikben kisebb tagok is vannak húzza a rövidebbet, mert ronyggyá verik őket. EZ LENNE AZ A NAGY JÁTÉKÉLMÉNY? Volt már neked valaha az életedben csak 1x is igazi játékélményed??? Mert a hsz-edből úgy tűnik nem! Hát ez van! Akit nem érdekel a játék az profitál, aki meg időt, energiát és munkát fektet a karijába az meg cumizik mint a torkos borz!!! Hajrá háborúreform!!!!
Dátum: 2010.01.21. 21:29:35
Egyet értek Szandrával. Csak azért szavaztok mellette, mert nem kell gép elött ülni. Én nem egy tamagocsioldalra regeltem hanem egy STRATÉGIAI JÁTÉKRA. Magyarul: én akarok taktikát választani, én akarok ellenfelet választani, én akarok felszerelést választani és én akarom az illetőt támadni és NEM SZERETNÉM, hogy egy gép végezze emindezt el helyettem. Akinek nem tetszik az, hogy a háború miatt gép előtt kell ülni az vonuljon katakombába. Akinek meg egyáltalán nem tetszik a játék az ne játszon, nem kötelező!
Dátum: 2010.01.20. 23:31:29
Én szívesen átengedem Szandrának!
Dátum: 2010.01.20. 22:33:05
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Ez nagy szívás lesz annak aki napi szinten játszik, tudatosan építi a kariját és a szövetségét. Én nem látok abban játékélményt, hogy 2 kattintással végeztem is. Na arra meg végképp nincs szükségem, hogy egy nálam jóval magasabb agyonverjen csak mert a gép ezt dobta ki. Úgy vélem ez a játék nem tamagocsi, hogy mindent egyetlen gombnyomással intézzünk el. Így egy kisebb szövinek semmi esélye a nagyobbak ellen. A régi rendszerben legalább lehet taktikázni, ami valóban élményt nyúlt. Nekem nagyon nem tetszik ez a változtazási terv.
Dátum: 2009.11.29. 10:41:49
77700 Ft-ot, legkevesebb hány db papírpénzel tudsz kifizetni?
8*
13
11
5

Nem aktuális már a kérdés mivel 2009 november közepén kivonták a forgalomból a papír 200-ast. Így a válaszlehetőségek között nincs helyes.
Sziasztok!

Melyik egy híres Zsolnay porcelánmáz neve?

kerozin
benzin
eozin
zománc

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez volt a kérdésem és azt szeretném megtudni, hogy miért kaptam rá ezt az értékelést? Úgy tudom a Zsolnay féle eozin világhírű és titkos az összetétele is! Nem értem, miért nem jó ez a kérdés. Ez hozzátartozik az általános műveltséghez, de a rengeteg szerepjátékos kérdés az nem. Ha már Magyarország nevezetességeit sem tudják az emberek akkor mit tudnak?
Dátum: 2009.06.02. 22:13:22
köszönöm a segítséget! jó éjt mindenkinek!
Dátum: 2009.06.02. 20:49:59
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a karakternév alatti szám mit jelent? Mert arra már rájöttem, hogy nem a toplistás helyezést. De akkor mit? A Tájékoztatást előre is köszönöm!
Dátum: 2009.05.29. 19:57:49
Melyik filmben nem szerepelt Christian Bale?
Sziklák zeme*
Batman: Kezdődik!
A sötét lovag
2020: A tűz birodalma

Ööö...ki ez a színész? Még az életemben nem hallottam a nevét! Azon kívül helyesírási hibás is, mert a Sziklák szeméből lemarast egy s betű!
Dátum: 2009.05.24. 09:26:16
Kihez köthető a GM49?
Nagy Natália
Galla Miklós*
Laár András
Dolák-Saly Róbert

Spec. Még életemben nem hallottam a GM49-ről és így azt sem tudhatom, hogy kihez köthető.
Dátum: 2009.05.23. 18:36:07
Melyik cég nem gyárt/gyártott winchestereket?
Western Digital
nVidia*
Maxtor
Quantum Fireball

elég spec szerintem.
Dátum: 2009.05.22. 21:11:16
Köszönöm a segítséget.
Dátum: 2009.05.22. 20:59:16
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogyan tudunk szövetségi üzenőfalat nyitni?
A segítséget előre is köszönöm.
Mary Lou
Dátum: 2009.05.22. 13:13:34
Én is olyan gonddal küzdök, hogy 2 játékos is rám szállt. Általában véletlen szerűen portyázom és nem szoktam"rájárni" senkire. Ha nincs LE-m az egyik akkor is támad. Írtam neki üzenetet is, hogy hagyjon békén. Sajna én is azok közé tartozom, akik egyéb elfoglaltságok miatt (gyereknevelés, háztartásvezetés) nem tudok állandóan gép elött ülni. Viszont ha gyüjtök valamire akkor az csak úgy megy, ha nem költöm el a megszerzett LE-t másra, ha nem elég arra amire gyüjtöttem! Az üzeneteimre azt a választ kaptam, hogy ő csak passzióból támad, nem a LE fontos neki! Ilyenkor mit tehetek?
Oldal: 12