Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mangetsu

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.03.23. 16:52:01
Egyetértek Darah-val Nekem speciel tetszik a mostani is, bár tény, hogy nagyon lassú az oldal... de ha már mindenképp választani kéne akkor én a zöldre szavaznék, bármilyen árnyalatban De a váltogatható design lenne a legjobb megoldás:D:D
Dátum: 2010.03.22. 19:18:46
Nem kötözködök, csak feltételeztem, hogy ha valaki igazán válaszolni akar a kérdésekre, akkor képes beírni a Google keresőbe.....akár 10-12 évesen is......bár tény, hogy sokan nem tudják használni a Google-t, ezért szidják:Dpedig csak meg kell találni a megfelelő keresőszót.
Dátum: 2010.03.22. 17:40:30
Idézet: Craslorg - 2010.03.22. 17:28:51
Azt vedd figyelembe, hogy nem csak diplomások játszanak, így nem baj, ha igenis vannak egyszerű kérdések is. Gondold el, egy 13-14 éves, ha csak olyan kérdéseket kap, ami diplomás infó, igencsak elmehet a kedve.


Én magam is 14 éves vagyok, kedves Craslog. Való igaz, vannak túlságosan is magas szintű kérdések, de a legtöbbre választ ad a Google, a többi meg inkább speciális mint műveltség, azok pedig jöhetnek ide
Dátum: 2010.03.22. 16:58:14
Sajnos nem a lőfegyverrel volt problémám, pedig igazán örültem volna neki, ha egy kis tudományos definícióval tényleg meg lehetne oldani. A problémám az, hogy küldetés, nem küldetés, ez a kérdés nem tartozik az alapműveltséghez, ugyanis egy óvodás is könnyedén meg tudná mondani a helyes választ. Ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel bombáznak minden vadászatkor, és már nagyon kezd irritálni, hogy alig van értelmes kérdés. Olyanokkal van telezsúfolva a játék, ami vagy ovis, diplomás szintű tudást vár el a játékostól. A diplomás szinttel nincs problémám, arra ott a Google, de az ovis szintűek nagyon le tudnak fárasztani. Ja, és bocsánat a tegnapi modortalanságomért, amikor fáj a fejem nemigen gondolkozom mielőtt beszólnék.
Dátum: 2010.03.22. 16:52:46
Hamár itt tartunk, énis beszállok Egyetlen egy, aprócska kívánságom lenne: azt a spam-szűrőt igazán eltüntethetnék a kedves fejlesztők Szerintem ezzel a legtöbb végzetúr/végzetúrnő egyetért, akinek sok szövetségen kívüli barátja van:DHa valaki már írta, elnézést, nem olvastam előbbre ennél az oldalnál
Dátum: 2010.03.21. 16:58:59
Megnyugtathatlak, a kérdésben nincs helyesírási hiba. Viszont én magam is megnyugodtam, hogy valamennyire csak működik a rendszer, mert ezt visszadobták. A kérdésed hülyeség.
Dátum: 2010.03.21. 16:36:57
Idézet: Impero - 2010.03.21. 10:18:51
No meg a konstrukciót kellett volna még időben kihajítani.


nem feltétlen szükséges a konstit kidobni, csak ne az összes építést, hanem a szerencsét nézzük, ugyanis az jelzi a valós építést. Azt nem tudom, hogy a konsti növeli-e a szerencsét, de ha igen akkor azt is meg kell szüntetni, így meg lehet tudni hogy valójában mennyi is az építésre fordított LE mennyiség. Komplikált megoldás, de csak így lehet tejesen megszűrni....legalábbis szerintem. Egyébként meg teljes mértékben egyetértek Darah-val.
Dátum: 2010.03.21. 10:34:03
szerintem meg tanuld meg használni a Google-t Én speciel 30 mp alatt megtaláltam:
"Ez Michelangelo egyetlen olyan műve. amelyet szignált (a Madonna széles vállszalagján), miután meghallotta, hogy az emb­rek egy másik szobrásznak tulajdonítják az alkotást." forrás: http://baloghpet.blogspot.com/2008/12/vatikn-nevezetessgek.html

Tehát valószínűleg a "Kb 20 évvel a szobor elkészülte után." válasz a helyes. Ennyit kellett volna beírnod a keresőbe: Michelangelo Pieta szignálása, és legalul ott van, hogy:
"Olasz Portál kultúra
A Pieta Michelangelo egyik legfontosabb alkotása, melynek okát az előző részben említett Vasari pontosan megírja. Buonarrottinak ez az egyetlen szignált ..."
Dátum: 2010.03.17. 16:43:39
Mi alapján dől el egy portyázás kimenetele?
abszolút random
a tulajdonságaid
a felszerelésed
a szakértelmeid

Az utolsó három úgy együtt a helyes válasz......
Dátum: 2010.03.09. 18:11:50
Melyik görög isten lopta el az emberek számára a tüzet?
Hára
Prométeusz
Hádész
Árész

Ez nekem, mint az ókori görög mitológia nagy rajongójának, kifejezetten fájt. Egyrészt egy istennő nevét nem illik elírni, még ha gépelési hibából származik is, azért illene átolvasni a saját kérdését az illetőnek, mielőtt felteszi. Másrészt a helyes válasz, azaz Prométheusz szintén helytelenül van leírva, ezenkívül Prométheusz nem tartozott az ókori görög istenek közé. Prométheusz nem isten volt, hanem titán, ami lényeges különbség, mind hatalmi, mind rangsori szempontból. Ezt azért illene tudni, ha már a görög mitológiáról kérdez valaki.
Dátum: 2009.07.10. 21:21:42
Idézet: Mortu - 2009.07.10. 19:27:19
Melyik a világ legveszélyesebb kígyója?
Kobra
Vipera
Boa
Anakonda

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Vipera

Ez meg honnan? Mikor szűnnek már meg a hülyébbnél is szarabb kérdések?


Egyetértek, valamint különböző szempontok szerint lehet valami a világ legveszélyesebb kígyója, ha például a világ legerősebb mérgű kígyójára gondolt, akkor viszont a helyes válasz nincs is a válaszok között, ugyanis az a fekete mamba, melynek mérge 8 másodperc alatt öl.(Asszem, de lehet, hogy 8 perc:D)
Dátum: 2009.07.10. 21:14:59
Hány különféle cápa fajt ismerünk?
243
472
több mint 1000
több mint 5000

Lexikális, ráadásul szerintem a 'több mint 5000' az bizonyos értelemben ugyanaz, mint a 'több mint 1000'. Törlés.
Dátum: 2009.06.24. 12:37:24
Hol tartják most a Dakart?
Venezuela
Magyarország
Szudán
Argentina

Változó, törlés és eltiltás.
Dátum: 2009.06.16. 17:25:00
Milyen mobiltelefon szolgáltató nincs?
Pannon
Kodak
Vodafone
Westel

Két helyes válsz, a Kodak elektronikai cég, a Westel pedig csak VOLT mobiltelefon szolgáltató, már megszűnt(legalábbis én így tudom, javíts ki lécci ha tévedek).Törlés vagy javítás.
Dátum: 2009.06.13. 09:50:01
Ki volt MORGOTH (MELKOR) ?
Szauron balrog vezére
Szauron szolgája
Szauron mestere
Szauron ikertestvére

A kérdés végén beragadt a Caps Lock? Szerintem Szauron "vezére" egyben a szolgája is........Ráadásul nagyon spec., mert én háromszor láttam a Gyűrűk Ura mindhárom részét, de még én sem tudom a választ.........Törlés
Dátum: 2009.06.02. 14:15:11
Idézet: Repro - 2009.06.02. 14:03:06
Melyik egeret lehet a legkönnyebben megfogni?
A házi egeret
Azt az egeret amit a boltban lehet venni
Hát azt, amelyikkel a kurzort mozgatod.
mindegyiket

De vicces vagy ecsém.


És ez átjutott a szűrésen?!!!!!! Milyen az értékelési rendszer?
Dátum: 2009.05.30. 18:48:25
Hány húrja van az akkusztikus gitárnak?
5
6
4
10

Akusztikus gitár...miért két k? Nem tudom én már láttam 12 húrosat is (ha elszakad lehet kevesebb is ) ...
Dátum: 2009.05.28. 19:00:03
Melyik állat ragadozó az alábbiak közül?


kutya
házi macska
oroszlán
nc......de azért töröljétek lécci és egy kis eltiltás sem ártana a szerzőnek.....
Dátum: 2009.05.21. 07:29:59
Egyetértek....Törölni, eltiltani, és akár egy pofon is mehet ha valaki ismeri....
Dátum: 2009.05.14. 18:12:25
Milyen színű a mentőautó?
Zöld
Kék
Piros
Fehér
Két jó válasz, van rajta piros is. Törlés.
Oldal: 1234567891011