Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mangetsu

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2012.02.29. 12:57:06
köszi
Dátum: 2012.02.29. 11:33:59
Üdv!
Bármi tapasztalat egyénis V4ről, "Gyorsabb kvíz" gyorsítás (felezett kvízkérdések, 20 helyett 50 indítható vadászat) módosítja-e(, és ha igen mennyivel) az indítható vadászatok számát?
Dátum: 2012.01.26. 19:54:37
Nekik meg dupla munka egyetlen őskővételért. A kavicsokat elkölthetted azon a világon teljes mennyiségben, de ha átviszed akkor ugyanazokat a kavicsokat kétszer kell neked beírni, átszámolni... először ugyebár v4en, másodszor meg a normál karakternek. Szerverterhelés (oké hogy egyetlen kavicsküldés még nem a világ, de ha belegondolsz v4 végén a játékosok háromnegyede átment valamennyi őskövet... ami egy-két nap alatt nem csekély forgalom), pluszba vissza kell térülnie a lehetőség leprogramozásának költségét, valamint ugyebár nekik az úgy üzlet, ha v4en ellövöd az összes kavicsodat, aztán veszel külön a normál sebességű világra.

Kérdés: Megoldható SMS őskőfizetésre az első két hétre a megnövelt mennyiség? Értem ezalatt hogy akinek nincs bankszámlája, satöbbi, tehát hozzá van szokva hogy telefonról intézi, az a kezdeti két hétben, amíg a jutalmazás tart, nem vehetne-é 250/875 kavicsot egyszerre SMS fizetéssel? Mert így aki nem tudja megoldani az elesik a lehetőségtől. Tudom hogy nagy mennyiség ez ahhoz, csak ötletszinten vetem fel, és akkor valószínűleg senkinek nem lenne baja azzal, ha lassan jön a kavics SMSről is..
Dátum: 2011.12.19. 19:03:06
Az ötlet szép és jó, csak a szerver lényege tűnik el. A többi szerveren megy a vérfrissítés középrétegbe, a bevétel szépen ível felfelé, de a kategóriagyőzelem elbukja a varázsát... mi értelme küzdeni és versengeni, ha a küzdelemre fordított kavicsmennyiségből át lehet vinni a karaktert győzelem nélkül is? Mert biztosan nem lesz sokkal több az átvitel ára, mint a győzelembe belefeccölt őskavicsoké. De az ötlet jó, szóval szerintem ha kitaláltok valami plusz jutalmat a győzteseknek, az ötlet is megmarad a maga vonatkozásában, és a szervernek is megmaradhat a versenyszelleme. Momentán nekem semmi nem jut eszembe amit adni lehetne, de van itt sok okos játékos, biztosan lesznek ötletek
Dátum: 2011.11.27. 19:44:29
Az új épületek topikjában találtam egy jó ötletet, ami tegnap is felmerült, gondoltam egy szösszenetként felvetem itt is, hátha kisül belőle valami jó fejlesztés

Templom: Eventben simán behozható lenne (bár élőfórumon tegnap Miklós azonnal megvétózta ), habár a túlbonyolítást nem támogatom sem programozás- sem játéktechnikai szempontból. Mindenesetre könnyen elképzelhető lenne egy háromfázisos event, elsőként a végzeturak felkutatnák az ősi szentélyt a Hegy legmélyén: térképkeresés program kisebb módosításokkal, kalandok bevitelével - 5% esély vadászatkor, portyázáskor és kihíváskor, hogy találjon egy nyomot a szentéllyel kapcsolatban, aminek egy kaland során lehetne a végére járni az események fül vonatkozó oldalán, erre lehetne beküldeni két hétre előre kalandokat, vagy ugyanolyan általános szöveggel egy véletlenszerű kalandot generálni, amelyik kivitelezhetőbb. Természetesen ezeket a kalandokat a kisebb szintűek is megoldhatnák, ergó sem a kristálypontok, sem a szakértelempróbák nem lehetnek benne. Majd ezután a szentélyben áldozva lehetne belépni egy elfeledett világba, ahol az istenek valahol elvesztek. Itt jön a LE befektetős rész, meg a harc a világ szörnyeivel. Lepörög a rész, jön az építős és egymás ellen harcolós rész: az istenek visszatértek, mindenki kapott megfelelő számú templomlehetőséget, és szövetségszinten kell eldönteni, melyik isten hívei lesznek. A templom ideiglenesen bónuszt ad a más istenek hívei ellen, attól függően, mennyi ellenséges lényt öltél az előző fázisban. Ezenkívül ad egy sima, nem túl erős bónuszt is, az majd esetleg megbeszélés tárgya lesz. Le kell zúzni a többi isten híveit, minél többet zúzol, annál nagyobb jutalmat kapsz. (Jó sokat kell majd számolgatni drága opti barátainknak ) Az event végén minden templomnak megnő a maximum szintje, a hívek elvesztik az egymás elleni bónuszt, a templom pedig szintfüggő mértékben ad valami bónuszt a többiek hívei elleni küzdelemben, minden szintlépéskor egy adagot.

Javítások, vélemények, ellenjavaslatok?
Dátum: 2011.10.13. 21:06:10
az jó dolog, köszönöm
Dátum: 2011.10.13. 21:01:04
A vidékieknek a vonatjegy árának valamennyi részét továbbra is beszámítják őskővásárlásba? Ha igen, diákjegyet is, vagy csak teljes árút?
Dátum: 2011.09.21. 16:43:34
igen, csak az eredeti Zarknod event és a kódos/100kavicsos verzió ad gömböt.
Dátum: 2011.09.09. 13:05:41
arany drakón mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy energialövedék. 17 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!

a friss 3as szintű karakteremmel v5ön... elárulja valaki nekem, hogy ezt most így hogyan és mireföl? Érdekelne az az opció, hogy hogyan fejleszthetnék ki 3as szintre kritikus varázslat szakértelmet
Dátum: 2011.09.05. 23:00:35
Ment egy megoldás, nem biztos hogy tökéletes, mert fáradt vagyok
Dátum: 2011.09.05. 20:26:25
naggyon jóó, szeretek sakkozni csak tényleg nincs kép
Dátum: 2011.09.05. 18:16:37
Technikailag szinte semennyi (szerintem), de mentalitásilag nagy dolog lenne. Ezzel elismernék, hogy elfogadják a PÓK életmódot, és feladnák a relikvia eredeti célját, azaz a vadászatra való biztatást.
Dátum: 2011.09.03. 15:29:43
jogos. Ez ugye az epikuskincsből származókat ("megszerzésekor kapsz 10 dukátot") kizárja... hogy a dukátitalhoz mit programoztak, a kincseset, vagy az eladósat, esetleg egy harmadikat, azt nem tudom. Csak akkor lehetünk biztosak, ha valaki kipróbálja, illetve ha Miklósék reagálnak.
Dátum: 2011.09.03. 15:20:22
Biztosan... elvégre nem írja a küldetés, hogy milyen módon, csak hogy szerezzetek X dukátot. Ha felhasználom az italt, akkor azzal szerzek 1 dulátot, vagy kettőt, vagy hármat, mert valószínűleg követkeő fázisban 3as típust dobál majd.
Dátum: 2011.09.03. 15:17:20
találtam egy kék dukátitalt ez 2 egész dukátot ad. de legalább lesz miből megcsinálni a szövetséges dukátgyűjtő küldetést
Dátum: 2011.09.03. 14:52:40
2-ra medál, 10-re elnyelő

220 drakón és 8 esszencia

mod.: 32. drakónnál kiesett a bölcsesség kötet is azt hiszem, így már mindegyik megvan viszont tény, hogy 60. szint alatt maximum este a takaró alatt lehet olvasgatni, másra nem jó... ez nem reklamáció! Jó a relik, csak valami kevés izét kapjunk itt mi kicsik amire be lehet váltani VAGY el lehessen halasztani, hogy a 60. szint elérésének pillanatában kezdje el számolni a fél évet
Dátum: 2011.09.01. 15:55:58
180 drakón, 6 esszencia... 20as csapda, AF nincs... szépen osztja a random
Dátum: 2011.08.27. 12:38:52
Idézet: Miklós - 2011.08.18. 14:26:15
Bővül a jutalmak köre, a korábbi jutalmakat továbbra is meg lehet találni, de lesznek újak is. A található térkifordító italok száma korlátozva lesz (max. 3 db).


Az új jutalmakról van már valakinek infoja? Egyik ahogy nézem a Sárga dukátital (megjegyzem szeretnék opciót LEért vagy LGYért való eladására), esetleg valaki talált már mást is?
Varázslatelnyelős relikviából most mindkét fajta megy (duplázó és szintfügggő) vagy csak a szintes?
Valamit nagyon nem ártana csinálni, én is utolsó napokra hajaztam... kérjük vissza a v4et, nem a lecsúszott helyezésért tepertem egész idáig!!
Dátum: 2011.08.10. 17:31:54
Idézet: Darah - 2011.08.09. 13:10:12
Ha már itt tartunk, a szöviküldi adhatna épp szövidukátot is, ami a szöviaukciós házban szövicuccra ellicitálható lenne.
Szövi tulajdonban lévő segítőkezes köpeny, 1 %-os konstinövelő felszerelés, citadellanövelő, általános epik-entitássebző készülék, ami magáé a szövié lenne, adatlapon csini ikonkákkal.
Ébredjek fel?


zseniális ötlet!! Jönne majd a hőzöngés hogy megint a nagy szöviket erősíti a fejlesztés, de alapjában véve egy nagyon pofás kis jutalmazási rendszer lenne ráadásul miután a "nagyok" egymással versengve elverték a dukátjaikat, a kicsik tudnának vinni néhány jó cuccot.
Ötlet tárgyra: HT X szinttel emelkedik. Menne érte a versengés élszövetségek között, és a kicsik is tudnának érvényesülni a többi tárgynál, erre elmenne a legtöbb dukát. Ezenkívül lehetne kútméret alapján külön AH-t biztosítani egyes kategóriáknak (teszem azt 0-3M; 3-5M; 5-9M; 9-14M; stb., de lehet más mértékkel is)

egy kicsit most én is elszálltam ahogy nézem... kicsi az esély, hogy Miklósék menet közben változtatnak a programozandó rendszeren
Oldal: 1234567891011