Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pumpkin

Oldal: 12
Dátum: 2017.01.05. 23:08:58
Épp ma kérdezte tőlem valaki (angolon), hogy mi-mindent kellene felépítenie a Lélekenergia-tároló kioldásához; én meg hiába kerestem wikidot-on is meg itt a fórumon is, de még a régebbi hírekben sem találtam róla semmit. (sehol sem vagyok olyan csapatban ami épp ez előtti stádiumban állna)
Valaki tudja esetleg? Mert a segítőkészségen túl én is kiváncsi lettem rá már.
Úgy általánosságban lehetne akár spoilerként az épületlista alján előfeltételekkel olyan is ami még fényévekre van akár; de legalább a fullos infrastruktúrájú szövetségek kész épületeinél zárójelben szerepelhetne hogy mi után oldódtak ki.
Dátum: 2016.09.29. 20:19:34
Abból lehet rá esetleg következtetni, hogy a szülinapos hír alján megemlített "fontos hír még" rész végén lévő eredményhirdetés linkje már nem működik.
De azért regisztráltak rá több mint 120an már, csak biztos van most valami új kezdőkatakombában kivárós taktika.
Dátum: 2016.09.27. 17:35:05
Megvan, csak régebben kiírták a főoldal híreibe is (most meg én írtam át url-t a vilag2.vegzetur.hu-ban vilag4re), bár az láttam hogy nemrég eltűnt a korábbi V4es neve itt fórumon balra fent a KARAKTEREIM listából.
Dátum: 2016.09.26. 22:48:58
A szeptember 29.-re kiírt lvl60-as V4re az egy héttel korábban induló előregisztráció már késik..
Csúszik az egész vagy csak nem szükséges 7 napot hagyni rá?
Dátum: 2016.07.15. 15:32:34
"Az új V4-en már az első nap után megérkezik a kristály horda"

Bőven eltelt már 24h a klónok meg sehol a csekély játékosszám tekintetében eléggé indokolt is volna amúgy berakni.
Dátum: 2015.09.29. 12:42:00
Nem. Ugyanarról, csak nem a főoldalon a híreknél található [regisztrálok itt] gombra böktem rá, hanem az emailemre küldött V4 indulásáról szóló (kör)levélben lévő linkre és onnan már a 'megújult' regisztrációhoz dobott, szóval nem voltak régi avatárok csak újak, és kapásból a hordát kellett legelsőnek képről kiválasztani, nem pedig a karakternév után lent a legördülőből. Így csak kb 7 órányi CSPtermelődést buktam meg a sorszámom nem 1max2 jegyű lett.
Dátum: 2015.09.28. 17:14:55
Azthiszem sikerült megoldani.
Épp írni akartam levelet, belépve a spam mappában találtam a lvl60indulásáról hírlevelet, onnan a linkre kattintva már sikerült is belépni.
Ahol korábbi alkamakkor próbáltam ott a régi portrék vannak, itt meg már az új arcgarnitúra és szerepelt benne az a stargate-es ellenörzőkód is
Dátum: 2015.09.28. 17:04:09
Nálam valami gubanc van, szerencsés akinek nem (vagy én vagyok inkább szerencsétlen, nézőpont kérdése).
Fórum szélén nem jelenik meg a karakterem, de ha leregelem ugyanúgy azt írja a név foglalt, ha viszont más névvel akkor meg azt hogy 1világon csak1 lehet.
Belépni viszont nem tudok mert főoldalról pedig az ezen a világon nincs jön be.
Dátum: 2015.09.28. 14:47:54
Nekem sincs meg az első napon előregelt karakterem, mikor meg újat próbáltam csinálni (ugyanazt) akkor meg foglalt volt a karakternév már, de a fórum bal felső sarkában se jelenik meg hogy létezne (a V2+V6osok alatt), alapból meg nekem is ezt a szöveget dobta, hogy ezen_a_világon_nincs.
Délelőtt arra gondoltam hogy biztos csak 14:00 után indul, mint az angol szokott.
Akkor most van akiknek megy de bugos, van akiknek pedig el sem érhető?
Dátum: 2013.09.04. 16:01:12
Akkor jól elcsesztem, hogy töröltem ijedtemben az előzményeket előbb itt kellett volna olvasni.

V5 megy, a többi viszont üresfehérség.
Remélem nemhajnali3ra hozzák rendbe, mert volt ahol vadásztam, aztán jól lerabolgatnak mire holnap géphezkerülök.

Amúgyis lehetne már változtatni rajta, hogy belépéskor ne egyből a napirutinokhoz kerüljek, legyen csak kiemelve a gomb, mint ahogy az eddigi_csaták szokott.
1 támadás jött közben az se rabolt semmit... tiszta mák, hogy csak pár vadászat maradt függőben és abban is voltak állatbefogások.
Több ilyen augusztusig azért ne legyen.
Én javasoltam ügyfélszolgalaton hogy a mai 15óra körüli állapotában rakjanak be mindenkit újra a kezdőkatakombába (csak 10K fölött LEvel is kilehessen jönni aztán). Mivel vasárnap van épp, holnapig aligha tesz bárki is az ügyben valamit.
Azért másképp nyomasztó érzés ha valaki elfelejt visszanézni még 15%alatt és önhibából bukik, vagy feszül a monitor előtt és 10percente odaklikkel a fórum szélén a karakternévre, de nem jön be az oldal.

Én se izgulok, de azért bosszant hogyha ettől lesz egy foskupac belőle, pedig egész jól indult. Mondjuk 2hónapos és ha nem sikerül felmászni egy dobogó aljára legalább akkor kuka lesz ígyis-úgyis; a többi világ nemis érdekel(ne) max elvesztem a hűségbónuszt, de egy verseny elején hátránybakerülni márcsak elvi okból is kellemetlen dolog.
Azért kiváncsi volnék, hogy senki sem tud belépni V4re, vagy csak páran-jópáran? Ha senki sem már több panasz jött volna ide gondolom...

Illetve mikor-hogy javul meg majd?... részemről éjjel nem üldögélek a gépnél, holnap reggel elmegyek melózni, mire estefelé hazaérek már működik rég és napközben rendesen szétrabolgatnak aztán merenghetek, hogy törlöm-e is magam és majd télen megpróbálom a következő nagyV4en.
Nekem V1-V3ra simán belép, V4-V5re viszont nem. Előbbire szintén sürgős volna, vagy csúnyán romlik a statom.
Dátum: 2013.03.20. 23:57:34
Köszönöm, így már nekemis... azért fura, hogy ilyen módszerrel megy csak a dolog.
Dátum: 2013.03.18. 21:13:26
Állítólag mától lehet előregelni a kisV4re. Az a gondom, hogy az újult regisztrációs rendszerben ez sehogy sem sikerül, hiába klikkelek oda, hogy már játszom (de akkor is ha nem), mindig visszadob azzal a hibával, hogy azon a világon már van karakterem (v1-v2-v3-v5 minden van tényleg) és alapból belépés alatt nem választható külön a 4. világ, így a rendszer úgy gondolja szerintem, hogy a többi világ valamelyikére szeretnék regisztrálni a létező felhasználómmal+jelszavammal.
Másoknak sikerül már amúgy?
Dátum: 2013.01.22. 01:50:43
Köszönöm a gyors válszt.
Erre nemis gondoltam... csak 5ös a felejtésem, azt hittem mivel 10es minden felejtenivaló turbó nélkül nem látom csak, mivel alul az a sor is hiányzik, ahol ki lehetne választani
Dátum: 2013.01.22. 00:49:42
Az volna a kérdésem! -hogyha VAN

10es vezetőkészség szakértelmem
3db idomított állatom
30as hordázásom;

úgydöntök, hogy ELFELEJTEM (akadémiás szakértelemmel) a 10es vezetőkészséget, akkor mi lesz az állataimmal?

a) 2 eltűnik, mivel csak 1 helyem van?

b) megmaradnak de már csak 1 tud ezentúl velem jönni harcolni?

c) továbbra is megmaradnak harcképsesen és mind3 velem is tud jönni egyszerre (csak többé nemtudok befogni-idomítani újat)?
Dátum: 2012.11.14. 15:14:31
Kösz az infót. Az a tré, hogy dukátokkal nemsokra megyek, ha mégcsak mostanság kezdem gyüjtögetni, mikor másoknak 100ával van raktáron, kb 2év múlva megvehetek esetleg egy kisebb követ ami +1 tul valamire.
Akkor majd várom a xenókat, meg reménykedek benne, hogy sok LGYcsomagocskát pörgetek a szerencsekeréken.
Oldal: 12