Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka11

Oldal: 12345
Egy kis OFF

A szövetség alacsony szintű kari köré építése nem is ad olyan nagy előnyt mint egyesek gondolnák. Ezt úgy mondom, hogy nem egy portyakarin vagyok túl és előző V1-es karimmal szerzett LE-ben leköröztem Ywgarrd-ot, persze azonos kariszinten, körém építés nélkül!

A jó portyakari titka nem a hatalmas köréépített szövi. Az csak 1. esetleg 2. szinten számít sokat, mert onnantól felfelé 100-ból max 1-2 vereség lesz csak. És amúgy a kezdeti nehézségeken szövi hiányában túllendíthet a koponyazúzó és egy jó ellenfélkiválasztási stratégia is.

Magasabb szinten derül csak ki, ki is ért igazán a portyázáshoz, amikor már nem lehet egy karakter statjaiból ránézésre semmit megállapítani arról, hogy mennyi LE van éppen nála.

Végül Ywgarrd-hoz lenne egy kérdésem, ami már hónapok óta motoszkál a fejemben

Ha portyakari, akkor miért nem gyémánt? Mit számít a smaragd bónusz 2. szint után?
Dátum: 2010.04.09. 11:30:18
Ezzel tökéletesen egyetértek!

És jogos is, ha már a tétlenkedők kevesebbet kapnak, akik sokat tettek érte, igenis kapjanak többet!
Dátum: 2010.04.01. 09:08:23
LOOL Ez mekkora. Kicsit kétkedve olvastam, a végére már el is hittem, már azon gondolkodtam mekkora felháborodás lesz ebből itt a fórumon, erre jön a kiírás óriás betűkkel XD

Ez igazán jól esett így reggelre, feldobta kicsit a napomat, köszi
Dátum: 2010.03.27. 22:39:00
Portyakarakternek az 1-2. szint kritikus. Akkor szüksége van rá nagyon is. De utána nem feltétlenül, mert ha jól csinálta akkor nem fog csatát veszíteni, legfeljebb 50-ből egyet.
Dátum: 2010.03.27. 13:36:32
Értelmes irányba terelődött a szavazás, gondolom a sok értelmes poénból a rózsaszínre szavaz...

Ui.:Kösz a lepontozást.
Dátum: 2010.03.27. 13:22:27
Elég hülye ötlet...aki akar az szünetet tart, aki nem az nem.
Dátum: 2010.03.24. 14:16:56
Sziasztok!

Lenne egy fontos kérésem a fejlesztők felé, amivel szerintem sok pók egyet értene

Főleg a játék elején a küldetések között sok olyan van amihez sokat kell vadászni. Emiatt egy pók karinak nem igazán éri meg a küldetéseket megcsinálni. Tegyük fel megcsinálom az első 20 küldit. Kapok nagyjából 15k LE-t összesen. Na de amennyit ezért vadásznom kellett az annyi TP-t adott, hogy annyi portyából ennek mondjuk 5-10 szeresét szerezhettem volna meg.

Szóval kellene az ilyen küldetésekre valamilyen alternatíva. Akár ősköves is, mondjuk Küldisorszám*0.5 őskővel átugorható az adott küldi, jutalom nélkül.
V1 - Badys karakterlapja

Rettegéa van hol megjelenek!!Bátorságom nem retten meg semmitöl!!Elszánt és kíméletlen....

Dátum: 2010.03.14. 19:46:10
Szerintem ilyet nem mondhattak. Pár új AH-s tárgy minden bizonnyal csak pár új adatbázis rekord lenne mindössze, ami nem valószínű hogy lassítaná a szervert.

Inkább a tárgyak kitalálása, a grafikák és a balansz a nagyobb munka.
Dátum: 2010.03.14. 17:12:08
Mi ez a nagy felháborodás? Nem haltok bele hogy 1 óráig nem tudtok játszani...Ilyen mindenhol előfordulhat és elő is fordul.
Dátum: 2010.03.14. 10:44:41
Bár még közelében sem vagyok annak, hogy az AH gomb megjelenjen a karimnál, de sokat olvasgattam róla, már egész nagy rálátásom van.

A fix dukát mennyiségért vehető +1 Tul szerintem nagyon jó ötlet, esetleg nem végtelen hanem aukciónként összesen 5-10 db vagy hasonló. Bár nem fontos, hogy fix legyen, mert ha sok van, az ára úgyis lent marad.

Az, hogy gyakrabban cserélődnek a tárgyak szerintem nem jó ötlet, nem igazán lenne jó ha minden játékost teleraknánk aukciós cuccokkal. És ráadásul később még több cucc kéne és mégtöbb és mégtöbb...

Egy ötlet: Mi lenne, ha mindenkinek a nála lévő aukciós tárgyak számától függően drágább lenne minden újabb tárgy megvétele?
Mondjuk 100 + [ Tárgyak száma * 10 ] százalékos áron vehetnék meg. Most csak hasból mondtam egy képletet, lehet exponenciális jobb lenne, de ez már Miklósék dolga. Mi a véleményetek?


Másik ötlet: Mindenkinek aki licitálni akar fizetnie kellene egy kisebb összegű belépőt. Mondjuk 20-30 dukát. Ezt persze senki nem kapná vissza, függetlenül attól, hogy nyert-e valamit.
Dátum: 2010.03.13. 19:32:50
Véletlenül kétszer kattintottál.
Dátum: 2010.03.10. 21:53:26
Hali!

Ha van egy természetkristály relikviám és egy papi amulett aukciós cuccom, akkor melyiknek a regeneráció bónusza számít? Mert a természetkristálynál azt írják hogy nem adódnak össze a bónuszok.

Másik kérdés. Ilyesmi cuccokat el lehet adni? Vagy mondjuk a védelem italát?
Dátum: 2010.03.08. 21:37:36
Huhh nem semmi javaslat de nem sok értelme lenne... Egyrészt, nem lenne etikus azokkal szemben akik már régóta játszanak. Másrészt, elég ennyi CSP.
Dátum: 2010.03.07. 15:49:52
Kizárólag portyával foglalkozó kariknak érdemes a küldetésekkel foglalkozni?

Szerintem egyértelműen NEM! Mivel a küldetésért kapott jutalom általában 1, max 2 sikeresebb portyával egyezik meg. A szükséges sok vadászat pedig milliónyi felesleges TP-vel tömi tele a karakterem.
Dátum: 2010.03.07. 10:06:19
Nekem is lenne egy kérdésem:

Vadászatnál, magas szinten az apró szörnyek teljesen eltűnnek? Vagy még mondjuk 70. szinten is lehet találni aprót?
Dátum: 2010.03.07. 10:05:25
A szövetséged többi tagját kérd meg, hogy adják át a szavazatukat!
Dátum: 2010.03.05. 10:09:46
Oké, hogy vadászatnál megtérül, de én miután befogom az állatom nem tervezek többet a vadászat gombra kattintani, amíg van a portyában LE. Legfeljebb ha nagyon elavul az állatkám
Dátum: 2010.03.04. 23:44:25
Sziasztok!

Tapasztalt magas szintű pókokat kérdeznék. Hanyas szintig lehetséges a pókoskodás, van egy olyan határ amitől kezdve már szinte lehetetlen LE-t találni valakinél?

Illetve, 4. szinten csapdát hanyasra érdemes felvinni?
Ha felviszem 10-re (5% elfogási esély), láthatatlanul, elég nagy eséllyel fogok el állatot mielőtt teletömném magam TP-vel.
Bár előfordulhat, hogy a 4. szinten lehetséges kb 200 vadászat alatt sem fogok be állatot, de már 100 vadászat esetén is csak 0.7% esély van hogy ennyire szerencsétlen legyek. Ha mind a kétszázat le kell vadászni arról nem is beszélek... 0.003 % kizárt.

Na de vajon megéri 10-esig felvinni? Vagy a +100 Lé költéség sok lesz amit minden Kreatív szinten ki kell fizetni? Mit gondoltok?
Dátum: 2010.03.03. 22:08:11
Figyelem Figyelem! 1. világon tartózkodó Gyémántok!

A Gyémánt Titánok szövetség felvételt hirdet.
Várunk bármilyen szintű játékosokat. Lehetsz akár 1. szintű újonc, vagy 101. szintű veterán, mi tárt kaokkal várunk.
Szövetségünk nemrég alakult, de gyorsan fejlődünk.

Ha felkeltettünk az érdeklődésedet, tekintsd meg adatlapunkat!

Üdv,
Richard Cypher (Világ1)
Oldal: 12345